reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamusie 2008

reklama
cześć mamy :-)
ja po wizycie, wszystko jest ok, serduszko puka, termin na 11.11.13

tylko dostałam skierowanie do endokrynologa bo mu sie nie podoba moje tsh :confused2:

Zapominajko a Ty kiedy rodzisz ???
 
Zapominajko ja miałam z filipem cc ze względu na ułożenie posladkowe więc im tobie też tego życzę ;) zaoszczędzisz trochę pieniędzy;)
 
Jestem. Matylda ma już 3 kg i znowu się przekręciła.
A do szpitala prawdopodobnie 15 kwietnia. Juro jeszcze będę dzwoniła :szok:
Nie chce mi się wierzyć, że to już tak blisko.

Pyciol fajna data. No i najważniejsze, że maluszek zdrowy. Masz jakieś fotki?
 
Pyciołku super data....
niech maluszek rośnie zdrowo....

Zapominajka to już:szok:Matylda ślicznie rośnie, super...
masz już stresa???
przekręciła się główką w dół???
 
Pyciolku gratuluje daty!!!;-)

Zapominajko to córcia będzie z pod znaku baran - ciężki przypadek :-D:-D, wiem po sobie - będzie bardzo uparta w dążeniu swoich marzeń;-)
 
Dzień dobry....

na razie jest dobrze...nie pada...zobaczymy jak długo....

rok temu 28 kwietnia tak chodziliśmy ubrani po działce, czy w tym roku to możliwe...chyba w czerwcu albo lipcu:baffled:

kwiecien.jpg
 

Załączniki

  • kwiecien.jpg
    kwiecien.jpg
    67,5 KB · Wyświetleń: 16
reklama
Pyciolku bardzo fajna data, niech dziadzia zdrowo rosnie.
Zapominajko to już tylko półtora tygodnia.
Asiulka rzeczywiście malutko ważysz ale skoro dobrze się czujesz to jest w porządku.

Wczoraj źle sie czułam, w nocy bolał mnie brzuch, później w pracy też, więc poszłam na urlop. Na szczęście dzisiaj jest już w porządku. Przeleżałam wczoraj całe popołudnie i chyba pomogło.
Idę dzisiaj z Majką do szkoły tańca zobaczymy czy Jej sie spodoba. Sama ma zdecydować czy będzie chciała chodzic czy nie, ale narazie jest strasznie napalona. Zajęcia są raz w tygodniu w piatki więc w sam raz.
 
Do góry