reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamusie 2008

No ale kręci się strasznie... A cięcie będzie jakoś 5 dni przed terminem, więc nie długo. Dzisiaj jeszcze będę potwierdzała. I tak przed cc będą jeszcze wszystko sprawdzali, więc krzywdy jej raczej nie zrobią ;-)
 
reklama
To dobrze, ze sie rusza, przynajmniej jestes spokojniejsza:tak: Masz racje, lekarze wiedze co robia. A te 5 dni przed terminem to masz na mysli termin wg usg? Ja pamietam, ze mi tez w obu ciazach wychodzily terminy wg usg wczesniej. I np Filip urodzony 3 tyg przed terminem wg om niby juz wczesniakiem nie byl, bo i wage mial sluszna i termin byl juz bezpieczny, a jednak byl troszke jak to lekarze okreslili wczesniakowaty.
 
Miałam dzisiaj rozmowę z Prezesem. Zaproponował mi nienormowany czas pracy. Moge wychodzić wcześniej, a jak jest mniej do robienia to robic sobie wolne. Woli żebym dłużej była dostepna i przychodziła z przerwami niz jakbym poszła całkiem na zwolnienie. Jak narazie pomysł zaakceptowałam :-).

Madzienko fajny tekst haha. Ja dzisiaj słyszałam " pomóżmy wiośnie- jedzmy śnieg" :-D

Ja nie biorę żadnych witamin. Na poczatku był kwas foliowy, a teraz nic. Wyniki mam idealne to raczej nie muszę się faszerować dodatkami, zresztą nie dostałam takich zaleceń :) Jem dużo owoców może przez to wszystko jest w normie.

Zapominajko to niezła wiercipiętka z tej Twojej córeczki.
 
Pyciolku bo mialam Cie juz pytac ostatnio. Do jakiego gina chodzisz, w sensie jak sie nazywa? Pytam, bo moja sis tez chodzi do gina w Waszej miescinie.
 
Kochane dzień dobry:)

U nas faktycznie slonecznie, wczoraj było 10 stopni tylko wiaterek troszkę chlodny, to wieczorkiem na rowerku juz obowiazkowo czapeczka i nawet jeszcze rekawiczki:) ale poza tym aura piekna:)

Kochane ja tez nie biore zadnych witaminek....bralam na poczatku kwas foliowy praktycznie przez 3 miesiace....pozniej jakies tabletki dla ciezarnych ,ale mialam taaaaaakie zaparcia to odstawilam, a teraz ostatnio przysłała mi tesciowa, ale po nich znowu jakos strasznie biolał mnie brzuszke, jezdzilo mi w jelitach, sciagalo brzuszek, wiec odstawilam i teraz jest super:) wiec nic nie biore,ale wyniki byly wszystkie ok:)

Ja zaraz ogarniam jakies sniadanko, pozniej jedziemy do mojej mamci i koniecznie plac zabaw i spacerek, bo dzisiaj ma byc chlodniej ,ale sloneczko tez pieknie swieci:)

Przesylam go do WAS oczywiscie jak najwiecej:*****

buziolki kochane:****
 
reklama
Do góry