reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamusie 2008

reklama
Hej kobietki;
Kana &&&&&&&&&&&&&&& i czekam na info!!!

U mnie zima :-(
Załamałam się!

Myszko nowa praca to z reguły rewolucja, ale na pewno dasz radę :tak:

Anuska ja pytałam kto zmusza tych wszystkich pedagogów :-D
Bo to, że się nauczyciele boją o pracę to wiadomo, zresztą większość z nich się nie przemęcza...
Ale między tchórzostwem, a zastraszaniem jest różnica. A net aż huczy od negatywnych opinii o posłaniu dzieci wcześniej do szkoły.
Mam wręcz wrażenie, że gdyby ktoś napisał że te dzieciaki się do szkoły nadają spotkałby go lincz...
 
Wszystkiego najlepszego kobietki:)

Nas w dziesiejszym dniu również powitał śnieg za oknem, maaasaakraaaa:crazy: i wieje przeraźliwie!! musiałam kurtkę przeprosić długą zimową.....

Mysza ja też teraz robię poziom średniozaawansowany. I na nowo odkrywam stare rzeczy gdyż straszne miałam luki w pamięci....
Na kuchnie Zapominajki czekam niecierpliwie!!
A wczoraj zaszalałam bo od kiedy nie pracuję staram się unikać Sephory ale na poczet pierwszej wypłaty kupiłam sobie mojego kochanego Estee Lauder DW , przeciez muszę jakoś wyglądać nie???

Madziu a co Ty robiłaś o 4 rano na forum?????
 
Uściski dla każdej kobietki !!!
Madzienko nie masz spania, czy Lenka Cie obudziła?
Tygrysku dobra jesteś haha na poczet pierwszej wypłaty, ale racja trzeba ładnie wyglądać :-)
A u nas deszcz. Wczoraj zmusiłam P. do umycia samochodu to akurat pogoda musiała się popsuć.
Kana czekam na wieści.
Czasem mam wrażenie że Weronika rozwali mi brzuch tak sie wierci, nie wiem co Ona tam robi :eek:
 
Witajcie...u nas zima na maksa...sypie, wieje, miecie....

ja chce wiosnę!!!!!!!!!!!!


Madziu a co Ty robiłaś o 4 rano na forum?????

Madzienko nie masz spania, czy Lenka Cie obudziła?

:-D:-D:-D:-D
to była jedyna pobudka naszej córci tej nocy wiec nakarmiłyśmy się i dalej spać poszłyśmy, ale musiałam podzielić się z Wami wiadomością o zimie:-p
 
Marzycielko oj zapomniało się oj zapomniało toż to już 4 lata:-p

Madziu toZ to już pod uzaleznienie od BB podchodzi!!!:)
 
reklama
Do góry