reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Grudniowe mamusie 2008

ZAPOminajko, no jasne, jak tylko beda:-)
VIVE, teraz te minibusiki sa takie ladne i zgrabne, tak Wam dobrze idzie;-)..
Marys ma 25, ale to tez tak roznie, bo niekiedy i 24 albo 26...

Kurka, wodna..
Mam w pracy dziewczyne, ma 40 lat i cale zycie probuje zajsc w ciaze. Same poronienia, chyba z 7... Teraz jest w 17 tyg, wvzoraj zrobili usg gen i od razu na zwolnienie, bo dalsze badania, bo dziecko ma albo guza jakiegos, w sensie raka , albo cos innego, w kazdym razie juz podobno przepowiedzieli ze bedzie sparalizowane..

Ten swiat zwariowal.. Co za kanał..
 
reklama
Kurka, wodna..
Mam w pracy dziewczyne, ma 40 lat i cale zycie probuje zajsc w ciaze. Same poronienia, chyba z 7... Teraz jest w 17 tyg, wvzoraj zrobili usg gen i od razu na zwolnienie, bo dalsze badania, bo dziecko ma albo guza jakiegos, w sensie raka , albo cos innego, w kazdym razie juz podobno przepowiedzieli ze bedzie sparalizowane..

Ten swiat zwariowal.. Co za kanał..

.:-(..:-:)-(
 
witajcie u nas dzisiaj szaro buro od 5 lało....masakra...

co do bucików to dzięki chyba i ja podjadę....

kaja strasznie smutne to co piszesz i uwierzcie że ja w tej ciąży nie mogę takich rzeczy czytać...od początku mam jakieś lęki, niepokój...nie wiem może to spowodowane tym co dzieje się dookoła....
np. moja koleżanka urodziła synka zdrowego, ma już ponad 2 lata i jeszcze nie chodzi i niewiadomo dlaczego
 
Dziewczynki. Ja tez jestem cala w strachu szczerze mowiac. I nie mialam tego z Marysia jakos..
Dobra, nie dolujemy sie, wszystko bedzie dobrze i tyle:-) nie ma innej opcji..
 
moja ginka powiedziała że to wiąże się z większa świadomością zachodzących zmian i to normalne....:tak:
a z Jula tez tego nie miałam....

ja Tygrysa już chyba ze 3 razy pytałam ale milczy...może Tobie pyciołku coś zdradzi:-D:-D:-D


ale mi sie bąbel kręci...kocham to uczucie
 
Ostatnia edycja:
Madzienko, super:-D niech sie krēci poki ma miejsce:-D..
A mi , godz 14.30 rozpoczynajā się poranne nudnosci...:confused:
A jutro mnie czeka 1200 km do zrobienia.. Nie wiem, jak mi to wyjdzie..
 
Ostatnia edycja:
reklama
Tygrys zdradzaj.....!!!!!!!!!!!!!!! już zapomniałaś jak to ze mną na wakacje jechałaś....:-D:-D odwdzięcz się :-D:-D

Kajka współczuję.... ja nic a nic :) ale apetyt mam większy, niestety....:zawstydzona/y:
 
Do góry