reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Grudniowe mamusie 2008

Blender i wypic obiad:-D.. A w ogole wiecie co, slyszalam, to taka szwedzka nowosc, ze przy jakimkolwiek zapaleniu gardla czy anginie, absolutnie nie wolno gorącego, ani jesc ani pic.. A czlowiek cale zycie, gorąca herbatka na gardełko, gorące mleczko...;-)


Masz rację. Ale ja ZAWSZE piję ciepłe napoje, wręcz gorące. Wiem, że nie powinnam, ale nie potrfaię sobie wyobrazić lodów, jak mnie trzęsie z zimna przy gorączce :-D

Pycioł GRATULACJE!!!!!!!

I trochę Wam zazdroszczę bo wszystkie na majówkach jesteście, chyba i ja do Was tam dołącze....bo na lutym jakos dretwo....nie mogę tam się wbic...

ja byłam w 7 tygodniu



ja dzisiaj zaliczyłam kolejne spotkanie na warsztatach dla rodziców i coraz ciekawiej robi się...
Vive zdróweczka, podobno są tabletki homeopatyczne na anginę, chcesz poszukać ci nazwy

Kochana jesteś-jak tylko masz czas, to poproszę :tak:

Ach, dziewczynki... zazdroszczę Wam tych ciąż. Ja nawet bym chciała trezcie dziecko, ale w tej chwili absolutnie nas nie stać. A poza tym to by było czwarte dziecko mojego G i nie wiem, jak on by to przeżył :-D Już teraz musimy zmnienić samochód na jakiś 7-mio osobowy, to przy kolejnym potrzebny by był autobus ;-) Jednak jak tak patrzę, jak te nasze dzieciaki bawią się we trójkę i jak bardzo są za sobą, to uważam, że rodzeństwo to najfajniejsza rzecz na świecie!!!
 
reklama
Masz rację. Ale ja ZAWSZE piję ciepłe napoje, wręcz gorące. Wiem, że nie powinnam, ale nie potrfaię sobie wyobrazić lodów, jak mnie trzęsie z zimna przy gorączce :-D



Kochana jesteś-jak tylko masz czas, to poproszę :tak:

Ach, dziewczynki... zazdroszczę Wam tych ciąż. Ja nawet bym chciała trezcie dziecko, ale w tej chwili absolutnie nas nie stać. A poza tym to by było czwarte dziecko mojego G i nie wiem, jak on by to przeżył :-D Już teraz musimy zmnienić samochód na jakiś 7-mio osobowy, to przy kolejnym potrzebny by był autobus ;-) Jednak jak tak patrzę, jak te nasze dzieciaki bawią się we trójkę i jak bardzo są za sobą, to uważam, że rodzeństwo to najfajniejsza rzecz na świecie!!!

A mozesz to wytlumaczyc, to o rodzenstwie mojej Misi:-D?
Bo my juz od pol roku walkujemy temat...i nie ma zlituj....zadnego rodzenstwa i koniec:szok::-D...Ja sie smieje, ale nie wiem jak dlugo mi bedzie do smiechu..:sorry2:
 
Zapominajko nic nie szkodzi :) Mariczka jest dzien po Iggim :)

Vive wierze ,ze to musi wspaniale wygladac i po prostu byc cudowne....jak wiesz ,ze dzieciaczki szaleja za soba:) Mariczka bardzo by chciala siostrzyczke, albo braciszka...poki co jest jej to bez roznicy ,ale tn stan rzeczy ulega częstej zmianie:p hahaha

Kajaczku mysle,ze Marysia w miare powiekszania sie brzuszka bedzie coraz bardziej na tak:):tak::tak::tak:

My wlasnie po obiADKU WYBIERAMY SIE ZA JAKIS CZASIK NA SPACEREK....bo o dziwo nie pada....:sorry2:
buziole:*
 
Kochana jesteś-jak tylko masz czas, to poproszę :tak:

mam mam....a więc
Belladonna 9ch i Mercurius corrosivus 9ch co godzine po 5 granulek na zmianę
płukanie gardła: tinctura calendula - nagietek

moja koleżanka jest z tego zachwycona

a z naturalnych sposobów to
1)łyzka smalcu, łyzka masła i łyzka miodu, wszytsko mieszasz wkładasz do buzi i czekasz aż sie rozpuści....
niestety można się porzygać:sorry2: ale działa

2)Ucieramy imbir, wyciskamy sok z połowy cytryny i dodajemy tyle miodu aby było słodkie, możemy trzymać w słoiczku w lodówce i łyżeczkę do gorącej wody. Ale nie można tego brać jak 2 razy po łyżeczce na dzień.


jeszcze jak pijesz gorąca herbatkę dodawaj do niej imbir...super rozgrzewa...

Kanuś na spacerek po obiadku a my spać pod kołderki:tak:w czwartek ide na Ladies Night do kina którego akcja toczy się w Toronto, to pooglądam Twoje obecne regiony
udanego popołudnia

Kajka będzie dobrze Mari zakocha się maluszku....
 
Ostatnia edycja:
dziewczynki, wybieralam plener po slubie...bo fotograf chcial juz koniecznie umowe podpisac..i mialam do wyboru miejski, romantyczny i industrialny..
i mowie, szalec to szalec, wzielam industrialny:szok::-D

beda jakies tory po ktorych od dwustu lat nie jezdzi pociag, stara fabryka bez szyb w oknach... ja, w sukni i bez butow:-D moj przystojniaczek i dzieci..

co Wy na to?
 
Vive wspaniale mieć taka dużą rodzinkę:tak:
Kaja mnie również podobają się takie klimaty. Moi znajomi na swojej sesji plenerowej znaleźli taki stary opuszczony dom bez szyb okien w srodku porozrzucane butelki takie stare skrzynki po alkoholu , stary stół krzesła bez nóg mnustwo gazet ....pełen romantyzm i w środku oni on w pozie "po imprezowej" ona załamana w stylu " za kogo ja wyszłam":)
Zapominajko na poczatku stycznia to chyba Zuzia Agatkas sie urodziła:)

A ja obudziłam się z bólem gardła....

ps dziewczyny w ccc jest przeceniona zeszłoroczna kolekcja butów zimowych dla dzieciakow. Kupiłam Filipkowi za 59 zł buciki z 89 zł. A można nawet kupić juz za 39 zł.
 
Vive wspaniale mieć taka dużą rodzinkę:tak:
Kaja mnie również podobają się takie klimaty. Moi znajomi na swojej sesji plenerowej znaleźli taki stary opuszczony dom bez szyb okien w srodku porozrzucane butelki takie stare skrzynki po alkoholu , stary stół krzesła bez nóg mnustwo gazet ....pełen romantyzm i w środku oni on w pozie "po imprezowej" ona załamana w stylu " za kogo ja wyszłam":)
Zapominajko na poczatku stycznia to chyba Zuzia Agatkas sie urodziła:)

A ja obudziłam się z bólem gardła....

ps dziewczyny w ccc jest przeceniona zeszłoroczna kolekcja butów zimowych dla dzieciakow. Kupiłam Filipkowi za 59 zł buciki z 89 zł. A można nawet kupić juz za 39 zł.
ja kupiłam z elephanta z 219 zł na 99 zł...i o dziwo mamy roz 26...bo są duże...a Wasze jakie maja stópki ?
 
reklama
Dzień dobry!!!

Kaja sesja super!!! Mam nadzieję, że pochwalisz się tymi fotkami.

Pyciol my nosimy 28 a nawet 29
Stopę Iggy ma mniejszą troszkę, ale szeroką i niestety większość butów jest dla niego ciasna.

Muszę popatrzeć na te przeceny. Może i nam się coś fajnego trafi.

Vive kupice minibusa zamiast vana i do roboty!!!
 
Do góry