reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamusie 2008

Mam pomysł, Madzienko, Ty chodz norma, Pyciol, Ty tez, Tajger rowniez, niech sie bierze za majstrowanie potomka i czekamy:-D.. W ogole wszystkie sie przeniesmy na majówki. Bedzie super:-D!!
 
reklama
Mam pomysł, Madzienko, Ty chodz norma, Pyciol, Ty tez, Tajger rowniez, niech sie bierze za majstrowanie potomka i czekamy:-D.. W ogole wszystkie sie przeniesmy na majówki. Bedzie super:-D!!

hehehh to tam w ogóle nie ogarnę tej produkcji...:-D:szok:
zamiast się przywitać to czytam te prawie 400 stron:-D wykończycie mnie:szok:

Kajka na kiedy masz termin ? a Ty Zapominajko ?

dzwoniłam do lekarza...zapisał mnie na 23 paździrenika, powiedział,że nie ma potrzeby wcześniej...kazał porobić badania . Ewentualnie gdyby się coś działo to wtedy do Niego albo do szpitala...
nie za późno na wizytę ?
 
Zanplo, ale zamknac w sensie, stan surowy tak? Lo matko, czlowiek sie moze wyspecjalizowac. My ostatnio liczylismy ile pustakow nam bedzie trzeba. A gdzie kupowaliscie projekt?
Zamknąć znaczy wstawić okna :) Archon

Pyciolku ogromne gratulacje !!! Ja bym nie wytrzymała haha i poszłabym do kogokolwiek żeby potwierdzić
 
PYCIOL, na ja juz nie wiem, wg poloznej na 12, wg mnie na 13, a wg usg na 15:-D..
Bo robili jakies tam dodatk.bad ze wzgledu na to, ze przeciez tej szyjki macicy to u mnie zostalo 1/3...:confused:
Ach, takze jak znam zycie urodze 30:-D...
Marysia przeciez trzy tyg opozniona była...:-)


Kurcze, Zapominajko, nie zrobilam tego specjalnie....../wstydzi/:-)
 
Ostatnia edycja:
Dzien doberek:)

Nie naskrobalyscie az tak strasznie jak myslalam ,to spokojnie jednym tchem nadrobilam:p

Kajaczku no to mega sie u Ciebie dzieje....ale ciesze sie ogromnie ,ze tylko pozytywnie:) oby tak dlaej;*:*
a napisz nam cosik wiecej o tym Twoim "przyszlym mezu:p" :)

Pyciolku suuuuuper wiesci, tak wiec GRATULUJE SREDECZNIE;* i tez jak przeczytalam Twojego posta to mysle...."kurcze co ja przeoczylam, gdzie ona teraz mieszka, myslalam ,ze w Polsce" hahahaha

oh az zaluje ,ze jednak nam sie nie udalo teraz:)i w zadnym wypadku prosze nam tutaj nie uciekac z grudniowek my tez chcemy byc na bierzaco:p hahhaha

A u nas od rana ponuro i zimno, ma lac caly dzionek i jutrzejszy zreszta tez.....wiec depresjo witaj:p
poza tym Kamil ciagle w szale oszukiwan pracki.... oby szybciutko cosik znalazl:)

buzile z rana na popoludnie dla Was:)
 
Zanplo, my tez Archon:-D

Mnie się ich projekty też podobają :-D
Poczekam na końcową opinię Zanplo odnośnie projektu i wszelkich zmian i kto wie....

Kana ja się nie wybieram skąd. A na maju miejsce jest, więc spokojnie twórzcie nowe maluszki i do nas.
Markia też przecież nie grudniowa, a styczniowa :-D

Ja mam termin na koniec kwietnia, ale znając moje szczęście to maluch w maju wyjdzie.
 
reklama
Do góry