reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamusie 2008

reklama
U nas też 2 panie tylko że jedna do południa, a druga po południu czyli w sumie to jedna na 27 dzieci dlatego jestem pełna podziwu. Pomaga Pani woźna przeznaczona na grupę.
Maja dzisiaj miała pierwszy nieprzespany dzień, nie zrobiła sobie nawet malutkiej drzemki co mnie zdziwiło bo do tej pory spała każdego dnia. Może juz wyrasta z tego spania i będzie miała takie dni przerwy. W poniedziałek idziemy obydwie do fryzjera bo już nam włoski urosły.
Tygrysku spokojnie możesz iść w czarnej, teraz to juz nie ma różnicy jaki kolor, nawet moja babcia już się przekonała i stwierdziła że w dzisiejszych czasach czarny kolor na weselu to nic złego. Na weselu szwagierki kilka dziewczyn było na czarno, albo czarny z jakimś kolorem.
Aniu szkoda że tak już od poczatku złapało Was choróbsko, zdrówka !!!
Dziecko zasneło mi na kanapie i nie da się za nic przenieść.
W końcu zaczęły sie nowe seriale i programy więc jest po co właczać telewizor.
Dobranoc
 
Ania zdróweczka dla Fabianka...

Zapominajka ile podajesz tego Bioaronu??
Ja już zrobiłam nalewkę czosnkową....i podaje jej krople homeopatyczne Galium...aaa i jeszcze Rutinacea junior będę podawała

Renia u nas jest 18 dzieci i 3 panie + praktykantka

Madzienko wstaw przepis na ta nalewke czosnkową - z góry dziękuję

Aniu moja jak poszła na trzy tygodnie do przedszkola w czasie wakacji to odrazu dostała zapalenie lewego uszka, tylko nie miała gorączki i chodziła dalej do przedszkola, ale ja pamiętam że jeden chłopczyk się rozchorował i panie bardzo się nim opiekowały do czasu przyjazdu rodziców, u nas na 20 dzieci są trzy panie
 
Ostatnia edycja:
Wściekłam się okropnie,bo ta babka naprawdę jakaś niemrawa:wściekła/y: Pani dyrektor tak nas uspakajała,że nie ma czym się martwić,że dzieci są pod dobra opieką,a jeśli faktycznie coś się dzieje to dzwonią po rodziców.Ja rozumiem,że nie szczególnie się przejmują płaczem,bo to nie nowość.Ale jeśli ona sama łapię się za głowę,bo dziecko strasznie panikowało,bo płakało cały dzień,bo po leżakowaniu wręcz krzyczał no to Halo!!Coś tu nie gra:no: Gdyby po mnie zadzwonili to bym go odebrała wcześniej,pojechała do lekarza i może nie byłoby tak tragicznie.A Fabciu tak strasznie się męczy:-( Charczy,świszczy...Aż żal słuchać:-(
 
Madzienko wstaw przepis na ta nalewke czosnkową - z góry dziękuję

Rozgnieść 12 ząbków czosnku, zalej je sokiem z dwóch cytryn i 0,5 litra przegotowanej i lekko przestudzonej wody. Odstaw w cieple miejsce na jedna dobę. Następnie przecedź, dodaj 3-4 łyżki stołowe miodu. Przechowuj w lodówce w szczelnie zakorkowanej butelce. Podawać jedną łyżkę stołową rano i wieczorem przy chorobie, zapobiegawczo jedną łyzkę...


ja robię z 1/4 porcji....
 
Hey Kochane

U nas jest grupa 3-4 latków w sumie 16 dzieci i 2 panie.
Za jakiś czas 4 latki będą miały swoją grupę więc zostanie jeszcze mniej 3 latków.

Oli płakała raz - jak musiałam ją zabrać do domu :D

Jestem bardzo zadwolona z przedszkola i z fachowej opieki oraz bardzo kompetentnej i ciepłej dyrektorki Pani Kasi :)
Za kilka dnia wstawię foteczki z przedszkola robione przez Panią Dyrektor.
 
Witajcie niedzielnie.

Dziewczyny ile u Was jest dzieciaczków w grupie i ile pań?

U nas podobnie jak u Marzycielki grupa składa się z 3 i 4 latków. Ile dokładnie jest dzieciaczków to jeszcze nie wiadomo. zapisane było 26 ale wciąż się wykruszają i w piątek po południu było już 20.
U nas są 2 panie na stałe plus jeszcze 2 woźne w razie potrzeby.

Byliśmy w szpitalu,o Fabiankowi świszczało w klatce.Ma zapalenie oskrzeli.I to już takie ostre...

Kaniya ja nie mówię,że ona miała pilnować jednego Fabianka,bo tych dzieci tam jest mnóstwo.Ale nie wierzę w to,że on przez cały dzień nie kichał ani nie kaszlał.A ta nawet nic nie powiedziała:no: Jak miała nie być marudny jak miał39 stopni gorączki i ledwo żył...Ale ona to widać,że taka sierota jakaś.Miła,sympatyczna,ale jakaś lewa.

Rebiu u nas jest 25 dzieci i dwie Panie.Chociaż widziałam też,ze przychodzi do nich jakaś młoda,chyba praktykantka i Pani z kuchni.

Aniu zdrówka dla Fabianka.

Oj ja też się boję chorób. Na razie dziewczynki łykają tran+czosnek+witaminki. Mam nadzieję że chociaż trochę je ten zestaw uchroni.

Wiecie co, strasznie się cieszę że jednak zmobilizowałam się i zrobiłam prawo jazdy. Teraz bez prawka i samochodu nijak bym sobie poradzić nie mogła.
Natka zaczyna o 8 i kończy o 13 plus w środy dodatkowe pół godziny religii.
A Martynka zaczyna przeważnie o 8.3 (w czwartki o 10.20) a kończy 2 razy o 12.05, raz o 13 i 2 razy o 13.55.
Na piechotę w ogóle nie potrafiłabym tego ogarnąć.
 
u mnie w grupie jest jedno dziecko i jedna wychowawczyni czasami bardzo nerwowa:-D:-D


Witam niedzielnie,

zaraz wyjezdzamy do mojego wujka w okolice Kępna na grila, pogoda cudna, milej niedzielki laseczki:-)
 
reklama
Cześć
Niestety Mati w piatek do przedszkola nie poszedł przy ubieraniu tak się rozpłakał, że się taił, prosił ze nie chce isc. Potem trząsł się z zimna i mama musiała go ubrać w bluzkę, bluzkę i jeszcze się kocem przykrył. W nocy mi się budził z płaczem. Ehhh.... zesterowałam dziecko ... bardzo nerwowy się zrobił.

Wczoraj byliśmy u znajomej na urodzinach, robiła huczną 30-stkę.

Teraz odpoczywam, idę sobie kawkę zrobić, tatusia i synka wysłałam do babci , ja sobie posprzatałam i laba.

Kankiya a skąd Ty jestes?

Aniu zdrówka dla Fabianka.

U nas dziaj upał.
 
Do góry