reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamusie 2008

Dowiedziałam sie dzisiaj, że Maja siedziała z koleżanką na dywanie zamykała uszy i pytała "dlaczego te dzieci tak wrzeszczą? dlaczego płaczą? uszy mnie bolą, przecież mama po nich przyjdzie :-D". Widzę, że zrozumiała moje wyjaśnienia że mama albo tata zawsze przychodzą i nie ma co płakać.

:-)mądre dziewczynki
 
reklama
dziewczyny ratunku czy mozna isc na wesele w czarnej sukience??? taka mała czarna , krój identyczny jak wam pokazywalam ostatnio tylko czarna??? do tego cieliste szpilki , torebka w identycznym kolorze i perelkowe dodatki?????
 
dziewczyny ratunku czy mozna isc na wesele w czarnej sukience??? taka mała czarna , krój identyczny jak wam pokazywalam ostatnio tylko czarna??? do tego cieliste szpilki , torebka w identycznym kolorze i perelkowe dodatki?????

Ja prawie zawsze chodzę na czarno i nie uważam tego za żadne faux pas. Kolor jak każdy inny. Co innego biały:)
 
dziewczyny ratunku czy mozna isc na wesele w czarnej sukience??? taka mała czarna , krój identyczny jak wam pokazywalam ostatnio tylko czarna??? do tego cieliste szpilki , torebka w identycznym kolorze i perelkowe dodatki?????
Tygrysku, ja uwielbiam małe czerne i wg mnie są dobre na każdą okazję:-) a z cielistymi szpilkami, torebką i perełkami będzie super;-)
 
Tygrysku ( nie obrażając Twojej mamy) ludzie starszej daty uważają ,że czerń jest tylko na pogrzeby i żałobę:-D a nasze pokolenie już inaczej na to patrzy;-)
dodaj fotę kochana:-p
 
Masz rację z tym starszym pokoleniem hahhah:)
fotke dam w poniedzielek obiecuje bo dzis wyjezdzamy na caly weekend wiec juz nie chce mi sie fotografowac:) ale kroj identyczny jak ta na poprawiny:)

a powiedzcie mi jeszcze moje drogie mam spodnice ołówkową w kolorze ni to bezowym podchodzacym pod zloty jaka gora do tego kolorystycznie by pasowala????
 
ja tradycyjnie ubrałabym białą albo czarną, chociaż czerwien też pasuje wg mnie, brąz , chyba dużo tego jest a zależy jeszcze jakie dodatki będą:sorry2:
udanej zabawy Wam życzę:-)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Dowiedziałam sie dzisiaj, że Maja siedziała z koleżanką na dywanie zamykała uszy i pytała "dlaczego te dzieci tak wrzeszczą? dlaczego płaczą? uszy mnie bolą, przecież mama po nich przyjdzie :-D". Widzę, że zrozumiała moje wyjaśnienia że mama albo tata zawsze przychodzą i nie ma co płakać.
HA-HA:-)ach te dzieciaki
dziewczyny ratunku czy mozna isc na wesele w czarnej sukience??? taka mała czarna , krój identyczny jak wam pokazywalam ostatnio tylko czarna??? do tego cieliste szpilki , torebka w identycznym kolorze i perelkowe dodatki?????
jasne ze mozna
Ja prawie zawsze chodzę na czarno i nie uważam tego za żadne faux pas. Kolor jak każdy inny. Co innego biały:)

ja tez zawsze wczarnym
 
Do góry