reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamusie 2008

Tygrys no nogi swoje to musisz polubić koniecznie:tak: Ja tam swoje lubię mimo,że krótkie i nie za szczupłe:-p Ale tylko takie mam,więc cóż:-p Jak się nie ma co się lubi,to się lubi co się ma ha,ha:-D A Wy Panie koło 30 stki to już tak macie z umniejszaniem swoim pięknościom;-) Ja od wczoraj mam 23 lata:szok: A wcale się nie czuję;-) Będę wieczna 19 stką:-p:laugh2:
 
reklama
tygrysku, jako że miałam przyjemność widzieć Cię na żywo apeluję do Ciebie o wyzbycie się kompleksów!!!!
Ja tez jestem za mini mini :-D

A tak w ogóle to dzień dobry
biggrin.gif


Aniu-spóźnione życzonka urodzinowe "gówniaro" :-D

Myszqo-to tak jak ja. Wciąż mi się wydaje, że dopiero 25 na karku, a tu za rok magiczna trzydziecha :-D
 
Fabian miesza mięso w misce,ja dodaję czosnek i kawałek poleciało na jego rękę.A on do mnie tak "o o mama przepraszaj.Nie uważasz na mnie.Mam brudną łapę."

Vive dziękuję.Za komplement;-)
 
Hej kobitki,
Aniu ale małolata z Ciebie:-D:-D ojj co ja bym dała za 23 latka...a i wszystkiego najj
Tygrysku sukienka bardziej podoba mi sie w wersji pierwszej a to tylko dlatego,że jest dwukolorowa a nózki super,jeśli wersja 2 bardziej Ci pasuje to tnijjjjjj;-)

U nas dzisiaj cudowna pogoda i po obiedzie mykamy na dalsze spacerki.Wczoraj obkupiłam się w Terranowie na wyprzedaży za 50zł -4 ciuszki:-) zaszalałam po tym jak dowiedziałam się,że nie musze wydać 750zł na szczepionkę, a dzisiaj szkoda mi kasy bo może lepiej dmuchać na zimne i się zaszczepić.. ehh już Was nie męczę:-D
 
Ostatnia edycja:
Witajcie smarkule wstrętne!
Ja tu się na temat wieku nie będę wypowiadała.

Wiecie co , powiem wam, że ja mam jakiegoś wyprzedażowego pecha. Nigdy chyba nie udało mi się kupić dużo, za mało...


Aniu boski ten tekst Fabianka!
 
Dzien dobry Dziewczynki!
Ale jestem dzis niewyspana:eek: Zuzia dala mi popalic w nocy. Chce ja oduczyc cycusia, ale marnie to widze:sorry: Po godzinie krzykow i histerii poddalam sie i Zuza wygrala:-( Czasem sie zastanawiam czy ja sie jeszcze kiedykolwiek wyspie:eek:

Cyprysiowa zdrowka:tak:

Tygrysku rzeczywiscie piekna i zgrabna z Ciebie kobitka:tak: Jak dla mnie obie wersje fajne, ale jak sie ma takie zgrabne nozki to szkoda je chowac:tak:

Myszqo to mialas emocjonujacy poranek. Dobrze, ze nic sie nie stalo temu chlopakowi:tak:

Aniu spoznione zyczenia WSZYSTKIEGO NAJ;-)
Jaka ty mlodziutka jestes! A ja myslalam, ze to ja jestem najmlodsza na tym forum z dwojka dzieci na koncie:-D
Co do rozmiaru ja doskonale rozumie Twoj bol:-( Normalnie rozmiar 34-36, a w biuscie to nawet nie wiem, ale pewnie kilka rozmiarow wiecej jak sie nosi staniki 70 E/F:eek:
 
mój czas się chyba zatrzymał na 26.
Aniu rozbawił mnie Fabianek.

jakas wypompowana dziś jestem...

Dziękuję dziewczyny za miłe słowa....wiecie mnie do końca liceum było 10 kg więcej a przy moim wzroscie to naprawdę duzo za duzo...zmagałam się z nadwagą i popadałam w straszne kompleksy...taka szra duza mysz ... mimo ze schudłam to jednak nadal ta szara mysz góruje....

ps własnie fifi wszedł do pokoju jak go Pan Bóg stworzył:szok:
 
Zapominajko ja do tego akurat też nigdy nie mam szczęścia.Chociaż ostatnio udało mi się trafić w croppie.

Asiulka nie,nie ja tu jestem najmłodsza:-p Tylko ciekawa jestem na ile ja lat wyglądam,że nikt o tym nie wie:szok:;-)
A jeśli chodzi o spanie to doskonale rozumiem...Tak mi się marzy przespać całą noc...Te dzieci cyckowe to są straszne.Tacy terroryści,że szok.Przynajmniej moja to okropnie.Jak nie ma cycka to koniec świata.Nawet Mariusz boi się wtedy do niej podchodzić:-D

Tygrys 10 kilo więcej to ile Ty ważyłaś???I ile masz wzrostu??Jakie kompleksy...Dziewczyno....Ta Twoja mysza to już dawno zaginęła gdzieś w akcji;-)
A Fifkowi co się tak dziwisz???Lato mamy przecież:-):-D
 
reklama
Witam deszczowo niestety:-(
Witam sie z gorącą herbata z pod koldry w to mroźne sierpniowe popołudnie. Od rana walcze z choróbskiem, chlopaki dzis wolne od przedszkola bo nie dalam rady rano ich zawiezc tak sie zle czulam. Teraz siedzą u Adriana wiec do 19.00 mam chwile zeby polezec, pospac, wypoczac... (aaaaaaaaaaaaaapsik)
Zdrówka

Aaaaa dzisiaj jadłam ciastko francuskie :-) .
Zaraz kończę pracę i jadę do mojego Matinka. Dzisiaj byl u fryzjera, ciekawe jak to zniósł.
No i znów kusi ciachami.
Jak tam Mati po fryzjerze, nie płakał?

Sloneczko u nas przypieka,ale jak zajdzie,to czuc tylko zimne wiatrzystko.....
tutaj mowia,ze lato juz sie konczy.... dzisiaj mamy ledwo 19 stopni, na sloneczku pewnie wiecej...
Marze o słoneczku i 19 stopniach :sorry:

Ja od wczoraj mam 23 lata:szok: A wcale się nie czuję;-) Będę wieczna 19 stką:-p:laugh2:
Wszystkiego naj, naj, naj, zdrówka, szczęscia, pomyślnosci

Fabian miesza mięso w misce,ja dodaję czosnek i kawałek poleciało na jego rękę.A on do mnie tak "o o mama przepraszaj.Nie uważasz na mnie.Mam brudną łapę."
A to ci aparat mały

Dzien dobry Dziewczynki!
Ale jestem dzis niewyspana:eek: Zuzia dala mi popalic w nocy. Chce ja oduczyc cycusia, ale marnie to widze:sorry: Po godzinie krzykow i histerii poddalam sie i Zuza wygrala:-( Czasem sie zastanawiam czy ja sie jeszcze kiedykolwiek wyspie:eek:
Zyczę skutecznego odcyckowywania, wtedy pewnie sie wyspisz

ps własnie fifi wszedł do pokoju jak go Pan Bóg stworzył:szok:
:-D:szok::-D

Tygrysku, nogi ok, jak dla mnie obie wersje super.

A jeszcze co do nóg to ja od zawsze mam kompleks, bo jak byłąm małolatą i szłam w mini to lazły za mną 2 dziewczyny i słyszałam jak obgadywały ze mam krzywe i wogóle, od tamtej pory nie nosiłam spódnic sukienek, nawet latem chodziłam w długich spodniach. Teraz czasem sie przełamie, ale i tak w głowie mi siedzą te krzywe nogi:zawstydzona/y::-(
 
Do góry