reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamusie 2008

reklama
Witam sie z gorącą herbata z pod koldry w to mroźne sierpniowe popołudnie. Od rana walcze z choróbskiem, chlopaki dzis wolne od przedszkola bo nie dalam rady rano ich zawiezc tak sie zle czulam. Teraz siedzą u Adriana wiec do 19.00 mam chwile zeby polezec, pospac, wypoczac... (aaaaaaaaaaaaaapsik)

Marzycielka jeszcze bedzie czas ;)
 
Witajcie kochane

Aaaaa dzisiaj jadłam ciastko francuskie :-) .
Zaraz kończę pracę i jadę do mojego Matinka. Dzisiaj byl u fryzjera, ciekawe jak to zniósł.
Cyprysiowa zdrówka.

Zapominajko no może może będzie mała fasola :-D
 
No my wlasnie wrocilysmy ze spacerku....
Mariczka szalala z Miloszkiem w piasku, nie mozna bylo ich wyciagnac od domku:p hahaha

Sloneczko u nas przypieka,ale jak zajdzie,to czuc tylko zimne wiatrzystko.....
tutaj mowia,ze lato juz sie konczy.... dzisiaj mamy ledwo 19 stopni, na sloneczku pewnie wiecej...

Cyprys zdrowiej....nie daj sie wirusom i innym wynalazkom chorobowym:)
 
hej kobitki:)

kupilam wczoraj kiecke za uwaga 49 ,90 hahah i zaloze ja chyba na poprawiny:) tylko chialam w niej zrobic mala poprawke i chyba bede potrzebowac waszego oka:) zaraz wstawie foty:)

tylko nie patrzcie na moja twarz bo to poranna potargana i bez wiecie upiekszaczy;/
 
Dzień dobry...pewnie wszyscy zdziwieni co ja robię o tej porze
laugh.gif
laugh.gif
laugh.gif
...niestety P mnie obudził gadaniem przez tel.....

Tygrysku
widziałamale masz figurę...pozazdrościć:zawstydzona/y:...sukienka też super, z takimi nogami to spokojnie możesz ją skracać...mi podobają się obie wersje, a Ty w ktorej lepiej czujesz sie??
 
reklama
madziu dziekuje ale nogi to moj taki kompleksik maly:zawstydzona/y:no i cycki ale o tym to juz kazda wie:-D:-D:-D

a co do samopoczucia to chyba w jednej i drugiej sie czuje ok. ta pierwsza taka grzeczna mi sie wydajje a jak bym skrocila to troche bardziej sexy. ale z drugiej strony mam prawie 30 lat wiec moze nie powinnam sie tak obnosic z nagoscia???:sorry::sorry::-p
 
Do góry