reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamusie 2008

reklama
mamusia moja też zaczeła kaszleć dzisiaj w nocy i daje jej lekarstwa na to - kiedyś dostałam od lekarki lekarstwa i sprubuje ją sama podleczyć zobaczymy czy przejdzie:sorry:
 
Mamusia u nas po chorobie kaszel zawsze najdłużej się utrzymuje i też w nocy Iggy kaszle.
Renia zdrowia dla Vikusi.

Udało mi się dorwać ostatnią biedronkową ciastolinę :D
 
Reniu no i jak Viki w przedszkolu???? Zadowolona???
Mamuski zdrowka dla Waszych chorowitkow:)

Mamusiu no i Wam zycze,zeby to nie byl refluks....troszke sie o tym naczytalam jak mala miala... trzymam kciukasy.....i ciesze sie,ze trafilyscie w koncu na porzadna lekarke:)
 
mamusia moja też zaczeła kaszleć dzisiaj w nocy i daje jej lekarstwa na to - kiedyś dostałam od lekarki lekarstwa i sprubuje ją sama podleczyć zobaczymy czy przejdzie:sorry:
dobrze ze twoja bierze, bo moja nei chce brac:-(, no i nasza doktorka mowi ze nie dawac, bo po co ma wymiotowac i sie odwadniac przez to
Mamusia u nas po chorobie kaszel zawsze najdłużej się utrzymuje i też w nocy Iggy kaszle.


Udało mi się dorwać ostatnią biedronkową ciastolinę :D
no wiec dla tego dr mowi poobserwowac
 
nadrobione.
Ja wymęczona na maxa, ponad 4 godziny wracalam dzis w ten upal, jutro napiszę bo dziś już padam.
A widzę że na dostęp jeszcze nie zasłużywszy :sorry:
 
Kana z ogólnie Victoria sobie dobrze radzi, są czasem takie dni że ledwo jak wyjdzie z przedszkola to chce wracać:tak:, ale i takie że jak wejdzie rano to popłakuje, dzisiaj miała małą sprzeczke z koleżanką która w efekcie ugryzła Victorie:-(.
 
UUUUU biedna Viki, powiem ci, że Iggy ma takiego kolegę z którym na wzajem robią sobie różne nieprzyjemności, ale żyć bez siebie nie umieją...
Mam nadzieję, że ugryzienie nie jest dotkliwe!

Cyprysiowa czy ty stosujesz na jakiś filtr do aparatu, czy podbijasz fotki?
 
reklama
Do góry