reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamusie 2008

jeju mamusiu to musialo u was wiac konkretnie :( masakra u nas zrobilo sie ciemno jak w nocy , sciana deszczu i wiatr taki ze w szoku bylam iz nic nie zostalo zniszczone w okolicy ...a podobno w nocy ma byc powtorka:(

i my chcemy takiego osiolka hahha:)
 
reklama
Witajcie dziewczynki

Kankiya jak tam? Decyzja podjęta?

. Szkoda tylko że jutro muszę o 4 rano wstać:-(
tak kochana , jadę:-D ale czy się zaszczepię to nie wiem:sorry:porozmawiam jeszcze na miejscu z położną o skutkach ubocznych, trzymajcie kciuki , bo za godzinkę tam jadę:zawstydzona/y:


a Ty czemu tak rano wstajesz Kokusiu? ja o tej godzinie kiedys do pracy wstawałam i często tyłem chodziłam:sorry2:
Vive ojj zaszalałaś z zakupami :-D
Marzycielko super,że praca Ci służy, ja też marzę o tej chwili..
 
dzien dobry:)
spacerek zaliczony, zakupy zrobione wiec czas do garów haha

u nas podobnie jak wczoraj cieplo duszno ale niebo pokryte chmurami wiec chyba czekamy na powtorke z wczoraj bleeeeeeeeee5
 
Dziendoberek
my juz po spacerku, zakupkach no i mialam dzis rutynowe usg piersi, wiec wszytsko zalatwilam z samego rana:)
teraz dopiero pije kawke
 
Witajcie w ten piękny
realmad2.gif
dzionek naszego lata...

my dzisiaj przed południe poświęciłyśmy na poszukiwania prezentów...dla mamy urodzinowo-imieninowego, poszewki;-)(Tygrysku
niestety w Lublinie turkusowych juz dawno nie ma...najbliżej jeszcze w Puławach mogą być, takiej informacji udzieliły mi Panie w home&you) i oczywiście zajrzałam do moim ulubionych sklepów...i wiecie mój zakupoholizm zaczyna mnie przerażać
laugh.gif
laugh.gif
laugh.gif
laugh.gif
laugh.gif
laugh.gif
laugh.gif
laugh.gif

obkupiłam Julcię w bluzeczki(ale to już takie do przedszkola
yes2.gif
yes2.gif
yes2.gif
), spineczki i inne pierdołki...

wiecie że w sklepach są już jesienne czapki
shocked.gif
shocked.gif
shocked.gif
shocked.gif

czy ktoś oprócz mnie wierzy że lato jeszcze przyjdzie???
 
Tygrysku, nasza forumowa kuchareczko lubisz włoską kuchnię to mogę polecić Ci książkę Gino D'Accampo Buonissimo! fajne, proste przepisy na pyszne dania...ja ją kupiłam...robiłam juz piersi z kurczaka w szynce parmeńskiej z sosem śmietanowo-ziołowym...pycha!!!
 
Madziu bardzo dziękuję, że pamiętałaś o mojej poszewce
Będę musiała czekać na nową kolekcje może jeszcze pojawią się jakieś turkusy.

A książkę już zapisałam w zakładkach:) i obejrzę przy najbliżej okazji w księgarni!!:) już widziałam że ma mnóstwo apetycznych zdjęć a ja to UWIELBIAM hahah:) głodniejsza wtedy się robię:)

dziś pizza na obiad ale taka mocno pomidorowo serowa:) ps czy w tej książce jest jakis fajny przepis na ciasto????
 
reklama
lo matuchno vive zaszalalas hahahah ale buzka sie cieszy od takich zakupow!!;)

Mój mąż mówi, że to już choroba.... A wieczorem poszłam jeszcze do Lidla i udało mi się kupić spodenki dżinsowe bermudy dla Olka za całe 2 zł :szok:

jeju mamusiu to musialo u was wiac konkretnie :( masakra u nas zrobilo sie ciemno jak w nocy , sciana deszczu i wiatr taki ze w szoku bylam iz nic nie zostalo zniszczone w okolicy ...a podobno w nocy ma byc powtorka:(

i my chcemy takiego osiolka hahha:)

Dwie minuty przed tą burzą weszliśmy wczoraj do domku-całe szczęście, że zdążyliśmy....

A tak w ogóle to dzień dobry :-)
Kankiya-daj znać, co postanowiłaś.
 
Do góry