reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamusie 2008

reklama
Hey Kochane

A ja pracuję już całe 2 dni :D
Strasznie podoba mi się ta praca. Na intymnym dam link do sklepu internetowego i kilka fotek z dzisiejszej wyprawy do Zoo:)

Viki pięknie :)
 
Hello Laseczki,
jakoś brak mi weny na pisanie i podglądam Was z ukrycia:-D

Marzycielko gratulki, powodzenia w nowej pracy, jak się tam załapałaś - przez net ?
Reniu super, że już tyle umiecie;-) My liczymy i Bianka jak widzi dwa lubi więcej piesków czy innych przedmiotów to też zawsze mówi ilość już od dłuższego czasu i to tak śmiesznie brzmi:-D za literki planuję się zabrać,ale brak mi weny:zawstydzona/y:
Zapominajko na Carsach nie byłam i póki co nie planuję kina z moim nieobliczalnym dzieckiem:-D
Bliżniaczku zdrówka dla Madzi i innych chorowitków:tak:
Myszqo trzymam kciuki aby jak najszybciej ulżyli Ci w tych mękach;-)
 
witajcie kochane po dluzszej przerwie, dopiero wrocilam od rodzicow, a tam nie bylo czasu na net, jutro was nadrobie, buziaki
 
hej kobitki:)
jak tam po weekendzie zyjecie??:)
mamusiu witaj:) myslalam ze do konca lipca bedziesz u mamy nie wiem dlaczego sobie tak ubzduralam. ok a teraz czekam na fotorelacje haha:)
Marzycielko super ze w koncu sie udalo!!!!!
 
Tygrysku buty świetne, ale cena też nie taka mała :-).
Marzycielko gratulacje !
Renia po to mamy dzieci żeby się nimi chwalić i cieszyć z każdej nowej umiejętności :-), gartulacje dla córeczki.
Mieliśmy rocznicę ślubu, te 4 lata mineły tak szybko. Była kolacja i kino, w końcu coś romantycznego w naszym monotonnym życiu.
Słoneczko jest, ale te burze są straszne.
 
hej kobitki:)
jak tam po weekendzie zyjecie??:)
mamusiu witaj:) myslalam ze do konca lipca bedziesz u mamy nie wiem dlaczego sobie tak ubzduralam. ok a teraz czekam na fotorelacje haha:)
nie ja teraz bylam u rodzicow i razem bylismy na d morzem czarnym,zawsze jezdzimy wlipcu, ale teraz moi bracia mieli wystawe ich obrazow, wiec dlatego wczesniej pojechalismy, i koniec lipca znow jade do rodzicow ,moze nawet na caly miesiac, wrocilam bo mam tutaj troche spraw do zalatwienia

Witam z kawką!

Mamusia pokażesz nam foteczki?

U nas leje...

postaram sie dzis wkleic
 
Ostatnia edycja:
reklama
a i moje dziecko ma goraczke od wczoraj, nie wiem od czego czy zmiana klimatu, bo faktycznie w 2 dni zrobilismy 2000km czy moze zabki, bo z tylu juz polowe zeba na wierzchu......
 
Do góry