reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamusie 2008

Pyciolku ja nie płacę za wynajem, bo to jest pomieszczenie mojej siostry, ona otworzyła z jednej strony kosmetyczkę, fryzjerke i salon, a ja po drugiej stronie sklep.
 
reklama
podzielcie się tym słoneczkiem...mam nadzieje że jutro rano zobaczę promyki a nie szarość za oknem...

Pyciolku witaj...Ty nie pamiętasz co miałaś napisać...oj starzejesz się, zawsze byłaś najlepsza w streszczeniach wszelkich wydarzeń;)
 
hej laseczki:) znow piekna [pogoda za oknem:) buciki tez kupione:)

Myszko niech zaluja !!! i zycze owocnych poszukiwan:)
Madziu caly czas sie zbieram zeby zacząć przeglądać oferty ale na tym sie konczy:) ale wrzesien juz blisko wiec trzeba ruszyc dupsko , a ty kochana co planujesz od wrzenisa jak dasz jule do przedszkola wracasz do pracy czy zostajesz w domu ???

pyciolku juz ci wklejam
to te sobie kupialm
ARNOLDOA - women's high heels shoes for sale at ALDO Shoes.


a na te mialam straaaaaaaaasznąąąąąąąąąą ochotę !!! oj kusily mnie:( ale strasznie niewygodnie mi sie chodzi na takim obcasie wysokim i za pierwszymi jeszcze przemowilo do mnie to ze szukalam bucikow do wąskich spodnic takich wiecie zgodnych z dress codem a te drugie to bardziej do dzinsow jakos tam mi pasowaly...ale byly i tak piekne ech sobie westchne:(
FILARY - women's high heels shoes for sale at ALDO Shoes.
 
Witam z kawką.

Madzienko chyba słoneczko całe jest u ciebie, bo u nas dziś szaro i deszczowo...

Agacia super masz z tym sklepem. Powodzenia!
 
Witajcie...rano było słońce huuurrraaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

ale teraz się zachmurzyło:-(ale przynajmniej jest ciepło

Tygrysku do końca września mam wychowawczy a później;-)zobaczymy....

a buciki boskie.......
 
Tygrys - te drugie boooooooooskie :-)
U nas gorąco. Piękne słońce.

A ja w nocy byłam w szpitalu, podłączyli mnie pod kroplówę, wróciłam do domu o 1 w nocy a i tak kazałam sobie odłączyć kroplówkę - dopiero zleciała 1/4 a mnie już nie bolało i nie miałam zamiaru tam siedziec do rana. Dziś byłam się zapisać do chirurga, we wtorek mam konsultacje i jak dobrze pójdzie to w przyszłym tygodniu będę już operowana. Nareszcie.

Madziu - wysyłam słońce ------------------>
 

Załączniki

  • imagesCAP0T4RD.jpg
    imagesCAP0T4RD.jpg
    3,1 KB · Wyświetleń: 32
Witajcie dziewczyny
Czytam na bieżąco, ale odzywac sie za bardzo nie mam czasu i nie mam o czym, caly czas praca.
Madzia mi sie pochorowała, płakała ze boli ją ucho, na dodatek gorączka, a dzisiaj wstała i nie mogła oka otworzyc, bo takie zaropiałe, dostała antybiotyk, ale jest problem żeby go wypiła, na dodatek nic nie chce jeść, szlag mnie juz trafia.

Myszqo, trzymam kciuki za szybkie i pomyślne zakończenie kłopotów zdrowotnych. A co do pracy, masz rację głupki niech żałują.

Agaciu, gratuluję sklepiku i życzę aby przynosił dużo kasy i satysfakcji. no i współczuję przejść z zębem.

Pyciołku, oj rozwijasz się rozwijasz, niedługo siec Pyciołkowych sklepów powstanie.

Madzienko, dawaj te słońce do mnie, bo u nas dzisiaj pochmurno
 
Ostatnia edycja:
reklama
Madziu dziekuje:*
Myszko wiem wiem ze boskie wzdycham caly czas za nimi ale one maja 13 cm moja maksymalna wysokosc to 9 cm:( w reszcie chodze jak pokraka:( ale moze kiedys kiedys...... hahahaha podziwiam cie ze Ty umiesz w takich butkach lazic i zazdraszczam:)
Blizniaczku zdrowka dla Madzi!!!
zapominajko u nas cieplutko i goraco dzis bylo do teraz bleeeeee idzie burza;/
 
Do góry