reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamusie 2008

My po przedszkolu...Jula dzisiaj została sama i nie tęskniła za mamą:-:)zawstydzona/y:zaglądałam do sali przez szklane drzwi i bawiła się super....więc jestem dobrej mysli:-p:-p:-p
żałuję tylko że nie wzięłam aparatu....dzieciaki robili dzisiaj maski karnawałowe i oto dzieło mojej córy + czapka krasnoludka:-D:-D:-D

Gratulacje dla dzielnej dziewczynki!!!!!!! super...no mamusiu czas się przyzwyczajać,Twoja kochana córeczka staje sie coraz bardziej samodzielna:)

A maska śliczna!!!


Ja jutro jadę na badania do Gdańska, a dokładnie na pobranie krwi i te wszystkie ALAT, AFP i inne takie dziwne skróty...wcale nie chce mi sie ruszać z domku:( masakra...
 
reklama
wITAM Z KAWKĄ:)

Madziu Jucia wygląda ślicznie w tej maseczce:)
kanuś oj nie zazdroszcze wyjazduL:( chociaz to do gdanska :) u nas dzis szaro buro i ponuro:( deszczyk pada wiec siedzimy w domku:)
 
Witam, prawie z kawką:) dopiero się robi:)
My już po śniadanku....uwielbiam to ze Zuza spokojnie sobie sama wszystko zjada:)
U nas też szaro, buro i pada:( A miałam taaakie plany na dzisiaj wyjściowe i dupa....
Wieczorem przychodzą znajomi na małą posiadówę....co by na szybko zrobić do przegryzienia ?
Madzienko Jula przedszkolaczek pełną gębą:)
 
Dzień doberek...u nas też buro i biało, śnieg pada:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:znowu i po co ja już chciałam wiosnę:tak::tak::tak:

Kanuś a dlaczego aż do Gdańska musisz jechać....???
Choć troszkę zazdroszczę bo ja uwielbiam trójmiasto....:zawstydzona/y::zawstydzona/y:

idę jakieś śniadanko zrobić
 
spiaca jestem jakos dzis....juz druga kawe wypilam i zero poprawy:(
zanplo do mnie tez dzis zawital kurier...z warzylionem....hahah
 
Witamy i my:)

Cały wyjazd zleciał raz dwa i już po 9 byłam w domku.....o 7:04 miałam pociąg jechałam z kumpela,bo sie zgadałyśmy:)

Dojechałam do Gdańsk do Akademi i wyobrażcie sobie stojąc w kolejce do rejestracji ktoś mnie ściska w pasie....myśle sopnioe pomyłka...a tutaj mój "brat" przyrodni....tak go hcyba moge okreslic..syn kobiety z która jest mój tata:)

No i wracałam już autem:) okazało sie,ze tez dzisiaj jechał na badania...:)

I takim sposobem raz dwa byłam w domku:)
w poniedziałek pewnie juz nie bede miała tyle szczescia:p ale cóż;)

Poza tym u nas ładnie ,ale zimno...
Mari szaleje za wszystkie czasy:)
 
Dzień doberek...u nas też buro i biało, śnieg pada:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:znowu i po co ja już chciałam wiosnę:tak::tak::tak:

Kanuś a dlaczego aż do Gdańska musisz jechać....???
Choć troszkę zazdroszczę bo ja uwielbiam trójmiasto....:zawstydzona/y::zawstydzona/y:

idę jakieś śniadanko zrobić
Madziu bo ja mam te badania wszystkie robione w zwiazku tym WZW b co mi w ciąży wyszło..i musze do Gdańska do Zakaźnego jeździc na nie.....:/
Ja też uwielbiam Trójmiasto ,a przede wszystkim Gdynia...ale niestety nie od tej strony:p
 
reklama
Do góry