reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamusie 2008

Witajcie czwartkowo. U nas dziś piękne słonko i mimo mrozku jest cieplutko. A przynajmniej sie te wszystkie zarazki wymroziły. Zaraz mykamy z dziewczynami na dworek. Obiecałam im dziś hulajnogi więc się wyszaleją bo ile można w domu siedzieć.


Darina
kciukasy zaciśnięte!!!!wiem co przezywasz...sama szukam i lip[a taka straszn,eze szok....jak tutaj w tym kraju ma byc dobrze,jak młodzi ludzie nie maja pracy.....to jest cos nie teges z tym państwem!!!!!

Poza tym witamy się czwartkowo?!
Jak ten czas leci......
W końcu 10 i pewnie ludzie dzisiaj z większym zapasem optymizmu beda chodzili po świecie:p hahaha
wśród nich bedziemy pewnie mi my z miśkiem:) hahaah

ok uciekam zrobic sobie kawke,bo tam sie jej domaga mój organizm,ze szok...:)

Kana dzięki że przypomniałaś że dziś dziesiąty. Po południu muszę zajrzeć na konto bo podobno mężowy jakąś super premię dostał i jestem ciekawa ile. Może na walentynki dostanę zmywareczkę:-p;-)

Witajciemy tez już nie śpimy bo dzisiaj przedszkole więc trzeba było rano wstać:-p:-p
Mnie od wczoraj coś boli głowa....i tabletka nie pomogła...zaraz zjem śniadanko i łyknę coś na ból...

Na dworze piękne słoneczko i lekki mrozik więc pewnie zaraz gdzieś na spacerek wyjdziemy!!!!

Darina trzymamy kciuki!!!!

Kokusia jak dziewczyny???

Marzycielka co u Was???Oli już w żłobku???

Kanuś masz rację ...ach ten 10:-D:-D:-D:-D

miłego dnia zmykam szykować śniadanko

Macie jakiś pomysł na obiad???

Madziu dziękuję za pamięć. Dziewczynki już lepiej. Jeszcze Martynka brzydko kaszle ale się inhalujemy i liczę że jej się polepszy bo jak nie to od niedzieli będziemy musiały włączyć antybiotyk.
Nie uśmiecha mi się to bo chciałam je w ramach walentynek zabrać w niedzielę na wystawę ptaków ozdobnych a potem do sali zabaw a mamusia na plotki z koleżankami.

Trzymam kciuki żeby głowa szybko przestała Cie boleć. Może za wcześnie wstałaś?;-)


Miłego dnia laseczki :*
 
reklama
Darina tez trzymam kciuki.
Kokusiu to miałabyś super prezent na walentynki tylko czy mąż by się domyślił :-).
Tygrysku, ale mi zrobiłas smaka z tymi krokietami i barszczem, chyba w sobotę zrobię.
W pracy spokój, dostałyście może paczkę ze streetcomu z przyprawami Warzylion??? Do mnie właśnie dzisiaj kurier zadzwonił, ze dostarczył więc jestem ciekawa.
Co do walentynek to nawet nie mam pomysłu. Chyba zostanie na czekoladkach.
 
dzien dobry!!witam z kawką!!!:)

Zanplo ja dostalam meila ze mi wysylaja ale jeszcze kuriera nie bylo.
Madziu moj dzisuejszy pomysl na obiadek to miesko z szyneczki pociete w plasterki i uduszone hahah w sosiku z grzybkow lesnych:) do tego ziemniaczki i buraczki:)
Darina trzymam kciuki!!!!

u nas dzis piekne sloneczko:)
zero wiarerku
na termomeptze na plusie jeden stopien poprostu bosko:) zaprowadzilam mojego dziecia do dzieci jak bedziemy wracac to pojdziemy na dluzszy spacerek:)
 
Dzień dobry!

Ja tylko sie przywitać, za niecały tydzien przylatuje tesciowa wiec mam mase zajęć...ostatnie zakupy dla dzidzi i sprzątanie chałupki przed kontrolą:-p:-D

Bardzo dziękuje Wam za miłe słowa na nk, dlugo sie zastanawialam czy sie pokazac jako hipopotan:-D:-D:-D
 
Dzień dobry!

Ja tylko sie przywitać, za niecały tydzien przylatuje tesciowa wiec mam mase zajęć...ostatnie zakupy dla dzidzi i sprzątanie chałupki przed kontrolą:-p:-D

Bardzo dziękuje Wam za miłe słowa na nk, dlugo sie zastanawialam czy sie pokazac jako hipopotan:-D:-D:-D

Anoli wyglądasz olśniewająco:)))))) cudownie!!!
aj zakupki dla dzidzi:) fantastycznie!tak słodko to brzmi!
 
Dzień dobry!

Ja tylko sie przywitać, za niecały tydzien przylatuje tesciowa wiec mam mase zajęć...ostatnie zakupy dla dzidzi i sprzątanie chałupki przed kontrolą:-p:-D

Bardzo dziękuje Wam za miłe słowa na nk, dlugo sie zastanawialam czy sie pokazac jako hipopotan:-D:-D:-D

Wygladasz ślicznie :tak:. Buziaki.


Witajcie

Mati oglada bajeczkę, a ja pije kawkę. Ale mnie głowa boli.
Mąż dzisija jedzie na śląsk a ja postanowiłam wziąźć się za gruntowne porządki w szafie.
 
reklama
My po przedszkolu...Jula dzisiaj została sama i nie tęskniła za mamą:-:)zawstydzona/y:zaglądałam do sali przez szklane drzwi i bawiła się super....więc jestem dobrej mysli:-p:-p:-p
żałuję tylko że nie wzięłam aparatu....dzieciaki robili dzisiaj maski karnawałowe i oto dzieło mojej córy + czapka krasnoludka:-D:-D:-D
 
Do góry