reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamusie 2008

hahaha kochana to zuzinka ma wymagania hahah dobrze ze truskawek w smietance sobie nie zażyczyła hhaha:-D oj miałbyś problem:-D:-D
ja biore sie na sposob i pytam sie filipka o to co jest w lodowce :-D:-D i zawsze z zestawu cos tam wybierze:-D kiedus jak sie pytam,a co by zjadl to sobie kaszki zapragnal a ja akurat kaszki nie mialam i z taka smutna minką powiedzial "nie ma kaszki ojej..." :-D:-D smieszne te dzieciaki:tak::tak:
 
reklama
hej dziewczynki:)
witam z kawką;-) dzis nas obudzil spory mrozik na dworze...Filipek nadal ma chrypke i zaczyna pokasływac odrywająco...chciałąm iść do lekarza ale oczywiscie wysypo chorób i mijsc brak ....ale moge przyjsc i zapytac czy nas przyjmie pod koniec dyzuru ech nie wiem sama czy juz nie poczekac do poniedzialku....zadnego katarku goraczki nie ma...ech...Filip jest mega wrazliwy na punkcie gardla co choruja to na gardlo:eek: ja tez tak mialam jak bylam mala...chyba zaczniemy chodzic do groty solnej skoro do morza daleko...
chcialam wogule w weekendzik pojechac do ikea na zakupki male ...upatrzylam sobie zaslony do sypialni i ramy z plakatami na sciane do duzego i jakies *******y do kuchni....wiecie co ostatnio rozmawialam z moim ze jakbym miala wybierac pomiedzy zakupami odziezowymi a w sklepie budowlanym czy z wyposazeniem to wybieram ten 2 i 3:szok::-D szok:szok::-D
czy ktos pije syropek taki domowy uodparniajacy z czosnku??? cos o nim slyszalam a nie wiem jak sie go robi:baffled:
Tygrysku... ja robię syropek ,ale taki.... kroje cebulkę w kosteczke....dodatkowo kilka ząbków czosnku tak samo....i zasypuje cukrem...po jakims czasie robi sie syropek...identyczy robiła mi moja mama jak byłam mała....uwielbiam go:p hahah ale sama się przyznam ,że jeszcze małej nie dawałam.....
Słyszałam tez o buraczanym syropku....o ile dobrze pamietam drazy sie buraka ugotowanego i zasypuje cukrem,a poznije pije to co się wyrobiło:) ale sprawdz w necie dokłądnie,bo moze cosik pokreciłam:p
Poza tym dzien dobry mamuleńki:)
U nas tez od rana mrozik,ale jakie cuuuuuudowne słoneczko.....zyc się chce!!!!
buziaczki z rana dla wszystkich....:)
 
Witajcie słoneczka;

Kana ja też uwielbiałam syrop z cebuli. Za to szczerze nie znosiłam mleka z czosnkiem, lub z miodem...


Dziękuję za miłe słowa.
 
Kochane..... my już po spacerku....Mari troszkę chora,ale gorączki nie ma,
więc nie mogłam jej odmówić spacerowania w takiej cudownej aurze:)
o to jak było:):-):-):-):-)
110_0579.jpg 110_0574.jpg 110_0576.jpg
 
Tygrysku jak była moja mama to jej dokupiła taki śpiworek z kożuszkiem w środku....ja go używam też do saneczek....
naprawde rewelacyjnie się sprawdza zarówno w wózeczku jak i na saneczkach....sa tez na polarkach,ale kożuszek to kożuszek:)

Ale dzisiaj akurat tak słoneczko dawało,ze pozniej góre jej ściągnęłam....:)

AT Śpiworek śpiwór do wózka 108 cm wełna PRODUCENT (1414558007) - Aukcje internetowe Allegro
mam dokładnie taki, jasny siwi kolor, bo innych na kożuszku u nas w sklepie nie było.....i widze ,że ceny już spadły...ja płaciłam 99zł....
 
Witajcie


Olu świetny tekst, masz rękę do pisania :)

Kana a u Was tyleeeee śniegu ? U nas nic nie ma :szok:

dzisiaj idziemy do fryzjerki z Matim :-D

A jutro jedziemy do znajomych zobaczyc ich malukiego synka .
 
Witajcie piątkowo

hej dziewczynki:)
witam z kawką;-) dzis nas obudzil spory mrozik na dworze...Filipek nadal ma chrypke i zaczyna pokasływac odrywająco...chciałąm iść do lekarza ale oczywiscie wysypo chorób i mijsc brak ....ale moge przyjsc i zapytac czy nas przyjmie pod koniec dyzuru ech nie wiem sama czy juz nie poczekac do poniedzialku....zadnego katarku goraczki nie ma...ech...Filip jest mega wrazliwy na punkcie gardla co choruja to na gardlo:eek: ja tez tak mialam jak bylam mala...chyba zaczniemy chodzic do groty solnej skoro do morza daleko...
chcialam wogule w weekendzik pojechac do ikea na zakupki male ...upatrzylam sobie zaslony do sypialni i ramy z plakatami na sciane do duzego i jakies *******y do kuchni....wiecie co ostatnio rozmawialam z moim ze jakbym miala wybierac pomiedzy zakupami odziezowymi a w sklepie budowlanym czy z wyposazeniem to wybieram ten 2 i 3:szok::-D szok:szok::-D
czy ktos pije syropek taki domowy uodparniajacy z czosnku??? cos o nim slyszalam a nie wiem jak sie go robi:baffled:

Tygrysku teraz taki jakiś wirus panuje że na gardło się rzuca. Moja Martynka też już to ma. I połowa jej grupy w przedszkolu. Byłyśmy dzisiaj u pani doktor i dostałyśmy Eurespal, Flawamet i wapno. A jakby jej kaszel nie przechodził to się mamy inhalować.
 
reklama
czy ktos pije syropek taki domowy uodparniajacy z czosnku??? cos o nim slyszalam a nie wiem jak sie go robi:baffled:

Tygrysku my pijemy czosnkowe winko:-D:-Dok.10ml na noc

oto przepis: Rozgnieść 12 ząbków czosnku, zalej je sokiem z dwóch cytryn i 0,5 litra przegotowanej i lekko przestudzonej wody. Odstaw w cieple miejsce na jedna dobę. Następnie przecedź, dodaj 3-4 łyżki stołowe miodu. Przechowuj w lodówce w szczelnie zakorkowanej butelce.Podawać jedną łyżkę stołową rano i wieczorem...


tylko ja robię z 1/4 porcji


Kanusia piekne fotki


Mnie właśnie tez coś gardło drapie ale bronię się jak mogę....
 
Do góry