reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamusie 2008

Tygrysku wszystkiego najlepszego
i spełnienia marzeń
.....



Tygrysku z okazji urodzinek wszystkiego naj, naj, naj, oby sie spełniły najskrytsze marzenia.

Tygrysku-wszystkiego najlepszego!!!!!!!!!!!!!

100 latek Tygrych!!!!!!

..

dla Tygryska wszystkiego najlepszego :)

Tygrych 100 LAT!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Tygrysku jeszcze raz wszystkiego najlepszego.

jesteście najwspanialsze na świecie!!!!!:):zawstydzona/y:
jeszcze nigdy tak wiele osob nie pamietalo o moim małym święcie:zawstydzona/y: dodajecie człowiekowi skrzydeł!!!:tak::tak:
jeszcze raz bardzo dziekuje!!

Pyciolku ja tez nie wiem o jakie zdjęcia chodzi:eek: paparazzi mnie sledzi czy co???:shocked2::eek:
 
reklama
Kokusia chyba pozazdroszczę ci śniegu. U nas kolejny tydzień plucha i deszcz z błotem. Nic przyjemnego. A młody tak tęsknie na sanki patrzy...

Zapominajko oj jest czego zazdrościć. Teraz u nas jest taka zima jaką lubię. Śnieżku leży nie za dużo ale tyle żeby trochę poszaleć i pojeździć na sankach. A do tego nie ma mrozu ani wiatru. Właśnie wróciłyśmy z zimowych harców. Dziewczyny tak się naparzały śniegiem że wszystkie 3 wyglądałyśmy jak bałwanki.

Tajger na Twoim blogu;-):-)
 
Ja byłam dziś w Lidlu i nic nie mieli...

Kama a jak tam przymiarki do własnego m?

aJ Zapominajko....;/ poki co nici z włąsnego "m" nie moge znależc pracy i skazani jestesmy na łaskę rodzinki....a jak widze ogłoszenia nowe mieszkanie 48m2,2 pokoje, spora kuchnia ,przedpokój i łazienka w nowym budownictwie, na super osiedlu u nas...195 000zł.... to az mi sie ryczeć chce....:( nawet marzenia się już wyczerpuja....;/
Zapominajko u nas było bardzo dużo strojów....ale dokładnie nie przyglądałam się im...na pewno był strój biedronki i jakiegoś supermana:-p

Kanus zdróweczka dla Mariczki.....a strój rewelacja i za takie pieniążki:tak::tak::tak:
Madziu dziekujemy :* a strój przyszedł dzisiaj, jest bombowy.....taki super,ze sie naptrzec nie mogłam....
Tygrysku z okazji urodzinek wszystkiego naj, naj, naj, oby sie spełniły najskrytsze marzenia.

Pwa, gratuluję fasolki.

Kanuś, fajnie że wyjazd taki intensywny i udany, zdrówka dla Mari, a strój świetny
Dziekujemy Bliźniaczku:) wyjazd naprawde super,a zdrówko damy rade jakos infekcjom:)

Tygrysku kochany jeszcze raz WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Witam kochane:)

Mariczka na szczescie nie ma nic na oskrzelkach, ten kaszelek taki krtaniowy bardziej, ale mamy robic inhalacje....musimy pozyczyc sobie inhalator...
Poza tym zyrtec na katarek, Bactrim na kaszelek i deflegmin kropelki.... oby szybko nam przeszło.....

No a tak to przed chwilka straz miała w wiezowcu na przeciwko cwiczenia, wyciagali drabine na wozie strazackim....super to wygladało i jakos czuje sie bezpieczniej:p
 
Tajger sto lat!

dziekuje moja równieśniczko hahha:);-)

kokusia31;6573047 Tajger na Twoim blogu;-):-)[/QUOTE pisze:
AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA :-D no co wy ono jest specjalnie przerobione zeby zmarszczek nie bylo widac:-D:-D

Tygrysku kochany jeszcze raz WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO!!!!!!!!!!!!!!!!!!


Kanus jeszcze raz dziekuje:zawstydzona/y::-D
a mieszkana swego sie doczekacie!! przeciez w koncu cos znajdziesz fajnego tzn fajna prace i wszystko sie pouklada!!!
a co do wiezowcow to ja mam lęk windowy:zawstydzona/y: boje sie wsiadac do windy:zawstydzona/y: tzn dodrugiego pietra jeszcze moge pojechac ale powyzej to takie mysli zaczynaja mi krazyc po glowie ze hooho zawsze sobie wyobrazam w ze winda na np 7 pietrze nagle zacznie spadac:sorry: gdy jezdze do mojej kolezanki ktora mieszka na 9 pietrze to najchetniej bym na piechote po schodach weszla:zawstydzona/y: i normalnie sobie nie moge przetlumaczyc ze nic zlego sie nie stanie:eek: dlatego podziwiam myszke hahha:-D
 
Haloooooo

Tygrys jeszcze raz wszytskiego najlepszego :)

pwa zapraszamy z powrotem do nas !

Mati ostatnio ma chrypkę, już mu minęła i znowu wróciła. Chyba będę musiała iść z nim do lekarza.

No ale nie pisałam Wam ostatnio co mój syn od kilku dni wyczynia. Co noc budzi się między 1-4 i przychodzi do nas, wtedy wierci sie jak mucha w smole i nie spi minimum 1,5 godz. No masakra. A jeszcze wczesniej nie chciał spać u siebie w pokoju bo niby był jakis potwór. Chyba się czegos przestraszył.


Aaaaa i ja chce zobaczyc zdjęcia tygrysa .... proszę :zawstydzona/y:
 
dziekuje moja równieśniczko hahha:);-)



AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA :-D no co wy ono jest specjalnie przerobione zeby zmarszczek nie bylo widac:-D:-D



Kanus jeszcze raz dziekuje:zawstydzona/y::-D
a mieszkana swego sie doczekacie!! przeciez w koncu cos znajdziesz fajnego tzn fajna prace i wszystko sie pouklada!!!
a co do wiezowcow to ja mam lęk windowy:zawstydzona/y: boje sie wsiadac do windy:zawstydzona/y: tzn dodrugiego pietra jeszcze moge pojechac ale powyzej to takie mysli zaczynaja mi krazyc po glowie ze hooho zawsze sobie wyobrazam w ze winda na np 7 pietrze nagle zacznie spadac:sorry: gdy jezdze do mojej kolezanki ktora mieszka na 9 pietrze to najchetniej bym na piechote po schodach weszla:zawstydzona/y: i normalnie sobie nie moge przetlumaczyc ze nic zlego sie nie stanie:eek: dlatego podziwiam myszke hahha:-D
Tygrysku...... spoko ja tez:0 hahaha na szczęscie tak jak piszesz moja tesciowa mieszka na drugim piętrze....wyżej bym umarała.... ale u mnie to nie ma samych lekach sie konczy, mi sie sni po nocach, ze ta widna np jedzie na 1o i sie nie zatrzymuje,albo np, zjezdza z mega predkoscia...itp....horrory na maksa.... dlatego ja do mojej kuzynki na 10 wchodze z buta...od zawsze.....i wyobraz sobie moja reakcje jak wsiadam u siebie na drugim i chce isc z Mari na spacer,wciskam parter a widna jedzie w góre,....ktos wczesniej chyba wcisnał przycisk na 8......szczerze byłam mokra i blada jak sciana...i nie musze dodawac,ze juz było po spacerze.....
 
Tygrys, nie miałam wyjścia - mój M. ma fioła na punkcie 13. Dlatego mieszkamy na 13 piętrze i w numerze mieszkania też mamy 13 :-)

Ale mamy znajomego który do nas zawsze wchodzi po schodach.

Najlepiej jak były te ulewne deszcze to musieliśmy zasuwać po schodach z Jaskiem zeby się gdziekolwiek ruszyć. Zejść to jeszcze połowa problemu, ale wchodzenie masiakla :-)
 
reklama
My byliśmy na balu ale Jaska nie przebierałam. On za bardzo ceni wolność :) Próbowałam mu zainstalować diabelskie rogi w sklepie ale się nie dał :D
A tak serio, to wiedziałam ze będzie cały bal siedział w piłkach więc nie było co się trudzić. Ale dzieci były różnie poprzebierane np. były bliźniaki - parka, przebrane za pszczółki - wyglądali rewelacyjnie. Był chłopiec malutki taki w ogrodniczkach, koszuli flanelowej i miał żółty kask i pas z narzędziami - Bob Budowniczy, tyle ze kask był na wejście reszte balu mama chłopca nosiła ten kask w ręku. Dziewczynki wróżki ze skrzydełkami, czy tam motylki. Był jeden pirat i jeden Ninja. Ja patrzyłam sliczne ubranko Iggy Piggla na allegro, ale to może na przyszły rok jak Jaś nie zechce być jakimś batmanem czy czymś :p
 
Do góry