reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamusie 2008

reklama
Marzycielko zdrówka dla Olii:tak:

Pwa wielkie gratulacje, świetna wiadomość:tak: wpadaj czesciej:tak: Ja tez nie mogłam jakos ,,spisac sie ,, z mamami marcowymi 2011 ale okazało sie ze jest kilka z anglii i szkocji wiec znalazłysmy wspólne tematy i jest miło:tak::-)

A ja sie wybrałam dzis sama do centrum na zakupy:tak:Hania została z tata a mamuśka miała poszalec:-p, ale po godzinie juz załowałam ze wyszłam z domu:baffled:
Ja juz na takie wycieczki sie nie nadaje:-p Ledwo dokulałam sie do domu:zawstydzona/y: Ale cos tam kupilam na poprawe humoru:-p:tak:

Agatkas Zapominajko fajnie mimo wszystko z tymi balami macie, dzieci sie swietnie na takich imprezach bawia i mamuski moga odetchnac od rzeczywistosci. My tez w grudniu zaliczylismy zabawe choinkową, ale nie przebieralismy sie wiec nie pomoge:zawstydzona/y:
 
Cześć

Pwa ogromne gratulacje !!!

My idziemy na balik 3 lutego i też nie wiem w co przebrac Mateuszka.

Marzycielko a czym sie objawiało zapalenie spojówek ?
 
Dziewczyny nie wiem dokładnie jakie są te stroje ale dzisiaj widziałam w LIDLu duzo strojów karnawałowych za 24,99:tak:

My idziemy 6 lutego i muszę dowiedzieć się czy szykować przebranie:-p
 
Siemka mamuśki:)

PWA ogromne gratulacje!!!!! No forumowa rodzinka ciągle nam się powiększa....szykuje się prawdziwy baby boom:)

Marzycielko zdrówka dla Oliwki:)

Jednocześnie łącze się z Tobą w bólu,bo Mari tez niestety przeziębiona...po szalonym weekendzie, fookatium i wietrzym Helu nasze maleństwo się rozłożyło.... temperaturka jest tylko 37,5 i mysle,ze to może byc bardziej od ząbków,bo wychodzi nam w końcu pierwsza 5:) poza tym przedwczoraj Mari obudziła się z okropnym bólem gardełka i o ile gardełko juz podobno nie boli to strasznie się jej odrywa i mówi z taka chrypką....takze jutro lekarz murowany!

Balowym maluszkom już terazzycze super zabawy....fajne stroje mozna znależć na allegro i za nie duze pieniadze jak sie poszpera, ja dla kumpeli zamówiłam cos takiego...
STRÓJ , KOSTIUM PAJĄCZKA NA KARNAWAŁ Z USA 2-3 LAT (1424042572) - Aukcje internetowe Allegro

CZEKAMY TERAZ AZ PRZYJDZIE:)

Poza tym u nas ok....niestety zaczyna mi "doskwierać" mieszkanie z tesciowa.....;/
no cóż takie życie:)
 
Zapominajko u nas było bardzo dużo strojów....ale dokładnie nie przyglądałam się im...na pewno był strój biedronki i jakiegoś supermana:-p

Kanus zdróweczka dla Mariczki.....a strój rewelacja i za takie pieniążki:tak::tak::tak:
 
reklama
Madziu kochana dziękuję:)
ach latka lecą.......coraz więcej zmarszczek na twarzy.....ech.....:)
ide sie powoli ubierac i zaprowadze Filipka do dzieci. a tak mi sie nie chce z domu wychodzic!!! buuuuuuuuuuuuuuu
 
Do góry