reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamusie 2008

Marzycielko na takie wiesci czekam ze u Was coraz lepiej, wszystkie sprawy ,,do przodu,, i humor lepszy:-)trzymam kciuki:-)

Cieszę się , że się o nasz troszczysz:-)

U nas leci wszystko szybko.
Borys z mamą wrócili do domu.
My od poniedziałku idziemy na dni adaptacyjne do Żłobka.
A za tydzień może już pójdę do pracy.
Będę pracować w Świętokrzyskim Centrum Onkologi jako sekretarka medyczna.
Na tym stażu muszę się wykazać to może po pół roku dadzą mi umowę o pracę.
Aha i jeszcze muszę kuć bo w przyszły weekend mam ogromny egzamin z Fizjologi.
A 6 lutego zaczynam studenckie praktyki w szpitalu w Czerwonej Górze.
Masa roboty:-)
 
reklama
Marzycielko super że u Was wszystko układa się pomalutku, gratuluję stażu no i małego przedszkolaczka...mam nadzieję że Oliwia będzie z chęcią chodziła...a Ty wykazuj się...my kciuki trzymamy za umowę o pracę ....
 
Marzycielko pięknie się układa. Życzę z całego serca, żeby wszystkie plany się udały. No i powodzenia na egzaminie i praktykach
 
hej hej witam niedzielnie:)
obudzila nas dzisiaj piekna sniezna zima:)
humor lepszy gdyz pieknie czysciutko bialo na dworze :) odchody psie zasypane!! az milej dla oka sie zrobilo:)

zaliczylismy saneczki z rana.....:)
a teraz sie lenimy:)

kasiu super ze wam sie uklada:)
a jak Oliwcia w zlobku sobie radzi??? chetnie chodzi???
 
Dziękuje dziewczyny, że tak się o nas martwicie:-)

Oli idzie pierwszy raz do żłobka na dni adaptacyjne we wtorek.
A pogoda wspaniała ale ślisko a my wracamy zaraz od rodziców do Kielc i musimy po mału jechać.
 
u nas jest niedługo, taki w domu kultury dla wszystkich dzieci, więc się wybieramy. Ale przyznam szczerze, że nie chcę fortuny wydawać na 1 raz no i szukam jakichś fajnych pomysłów.
 
reklama
Do góry