reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamusie 2008

reklama
Jak ja sie ciesze ze nie musze o odchudzaniu myslec:baffled: przynajmniej narazie, bo po porodzie to znowu bedzie masakra zeby wyglądac do ludzi:-(

A ja musze sie pochwalic, ze mam bardzo kulturalnego dzieciaka:tak::-D, bo jak kilka tygodni zaczela tak nie przestaje na kazdym kroku mówi ,,plosie, kuje, plasiam,,:-D
Juz teraz przywyklismy, ale na poczatku bylismy w szoku bo nikt ja tego nie uczył, a ona takie słowa i wiedziala kiedy uzyc:tak:
Takie to rozczulające jak np. kaszlnie i mowi ,,plasiam,, albo przynosi baje i ,,plosie,,:tak:
Mniej przyjemnie jest gdy sie jej zwraca uwage ze ma czegos nie robic wtedy krzyczy ,,ciszaaa,,. Albo gdy rozmawiamy a ona baje ogląda to tez nas przekrzykuje ,,cisza,,:-D Raz jej sie zdazyło i powiedziala ,,cisza kuwa,, ale tu juz nie ma czym sie chwalic:zawstydzona/y: Tym bardziej ze my z m mało przeklinamy:dry:
 
Anoli moja też zna i chętnie używa "magiczne słówka" tylko czasem to aż ręce opadają. Ostatnio wymyśliła sobie zabawę: podchodziła do Martyny lała ją po głowie, mówiła "plasiam" a za chwilę to samo. I była zdziwiona co ja od niej chcę. Przecież mówi "plasiam":laugh2:
A najlepsze jest jak ją wyganiam z łazienki a ona staje w drzwiach, ogląda się za siebie i mówi "dzienia pani":-D:-D
 
Ale produkujecie :-)
My w ten weekend siedzimy sobie w domku, wczoraj spędziliśmy wieczór ze znajomymi. Własnie zrobiłam obiad, w końcu na spokojnie, a nie tak nocami jak zwykle, całkiem inaczej wtedy człowiekowi smakuje.
Ja tez czekam cały czas na wiadomość kto jest w ciąży, ale jakoś nikt się nie chce przyznać :-)
Agatkas tych cycków to mogę trochę od Ciebie zabrać bo mnie to jakoś marnie Bozia obdarzyła:tak:
Madzienka fajnie, że Julcia lubi dzieci. Ja tez chciałabym dać Maję do przedszkola jak się uda to troszkę wcześniej niż od września. Teraz cały czas się bawi z tym chłopczykiem do którego codziennie chodzi wiec mam nadzieję, że się już nie będzie bała jak pójdzie. Tylko żeby jeszcze w końcu zaczęła sikać do nocnika, a tu mimo moich prób nie widac efektów.
Wracam do leniuchowania i przy okazji od czasu do czasu robię testy.
 
reklama
Hej mamuski, witam poniedziałkowo
Widzę, ze sporo sie tu ostatnio działo i szukacie, która to w ciązy.
Zawiodę Was niestety, insynuacje, ze niby ja - nie trafione.

U nas po staremu, dom, praca, na nic nie ma czasu, ale staram się jakoś to wszystko trzymac w garści.
Madzia rozgaduje sie na maksa, z dnia na dzień zaskakuje mnie coraz bardziej.
Niedługa przybędzie nam dzidziuś w rodzinie, bo moja siostra spodziewa się córeczki, Madzia będzie miała kuzyneczkę.
 
Do góry