reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamusie 2008

reklama
ja mam sposob na mojego diabelka zrobilam koncik kary czyli postawilam w rogu krzeselko i jak nabroi ma tam siedziec dopuki mu nie powiem zeby zszedl (okolo 2 min) no i DZIALA naprawde maly zrobil sie spokojniejszy i jak nabroi to juz sam tam siada... a wyczytalam to w jednej ksiazce nie pamietam autora... ale mi sie wydawalo ze troche jest za maly na takie cos ale zadzialalo i sie bardzo ciesze bo maly przynajmniej sie boi bo wczesniej to nawet krzyki i strasznie nie pomoglo a to tak wiec radze ci sprubuj z poczatku bedzie schodzil ale ty musisz byc stanowcza i sadzac go tam a jak bedzie plakal i sie zanosil placzem to mu powiedz ze jak sie nie uspokoi bedzie jeszcze dluzej tam siedzial... u mnie dziala...

my tez stosujemy tą metode, teraz jak nie słucha i proszę moją córcie pare razy, to jak powiem bo pójdziesz do kąta to inne dziecko hihi
 
ja mam sposob na mojego diabelka zrobilam koncik kary czyli postawilam w rogu krzeselko i jak nabroi ma tam siedziec dopuki mu nie powiem zeby zszedl (okolo 2 min) no i DZIALA naprawde maly zrobil sie spokojniejszy i jak nabroi to juz sam tam siada... a wyczytalam to w jednej ksiazce nie pamietam autora... ale mi sie wydawalo ze troche jest za maly na takie cos ale zadzialalo i sie bardzo ciesze bo maly przynajmniej sie boi bo wczesniej to nawet krzyki i strasznie nie pomoglo a to tak wiec radze ci sprubuj z poczatku bedzie schodzil ale ty musisz byc stanowcza i sadzac go tam a jak bedzie plakal i sie zanosil placzem to mu powiedz ze jak sie nie uspokoi bedzie jeszcze dluzej tam siedzial... u mnie dziala...
Jakos sobie nie wyobrażam, żeby moje dziecko chciało siedzieć w koncie. A po drugie czy w ogole zrozumie za co tam siedzi i że to dla niego kara. czy takie dziecko w ogole zrozumie co to kara ?
Kochane jak macie ochote i chwilke czasiku to prosimy o głosiki:)

https://www.konkursbobofrut.pl/przegladaj-zdjecia/zestaw,1717.html

z góry dziekujemy:*
Zagłosowane.


Witajcie kochane
Już nas coraz mniej tutaj zagląda. A pamiętacie jak było 1,5 roku temu, że pisałyśmy po 50 stron dziennie :-D
Dzisiaj idę do fryzjerki zrobić ze soba porządek :-D.
 
Jakos sobie nie wyobrażam, żeby moje dziecko chciało siedzieć w koncie. A po drugie czy w ogole zrozumie za co tam siedzi i że to dla niego kara. czy takie dziecko w ogole zrozumie co to kara ?

Zagłosowane.


Witajcie kochane
Już nas coraz mniej tutaj zagląda. A pamiętacie jak było 1,5 roku temu, że pisałyśmy po 50 stron dziennie :-D
Dzisiaj idę do fryzjerki zrobić ze soba porządek :-D.

Agacia ja mam wrażenie że rozumieja i to bardzo dobrze...u nas też powoli zaczynamy stosowanie kąta...i jak zrobi cos żle sama tam staje:-D:-D:-D:-Dale nie wiem czy tak powinno byc....musze pogadać z moją koleżanka psycholożką

Oj pamietam te czasy a teraz:baffled::baffled::baffled::baffled:czekamy na fotki nowej fryzurki
 
Witajcie;
kana strasznie podobne z Mariczka jesteście :D
Głos oczywiście oddany.

U nas dzisiaj jakoś zimno i szaro. Aż wychodzić się nie chce.
 
Witajcie. My od dzisiaj same i jakoś tak strasznie cicho w domu. W szkole Natalka strasznie płakała bo nie chciała zostawić Martynki i dopiero w domu się uspokoiła. Ja mam nadzieję że to tylko tak dzisiaj i w końcu przywyknie. Za to Martynka jak wpadła między koleżanki (bo jest ich 7 w klasie i to same dziewczyny) to się nawet pożegnać nie chciała przyjść tylko nam pomachała. Aj strasznie szybko rosną te dzieci. Za szybko.
 
reklama
Do góry