reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamusie 2008

reklama
a jakos nie mam weny i nastroju chyba przesilenie wiosenne
a poza tym jako cos napisze czas od czasu to malo kto zauwaza ze jestem
no wiesz ja jestem sporadycznie,ale zawsze widzę, że Mamusia nasza cosik naskrobała;*:*:* buziaczki i uśmiech dla Kanusi:*
dzień dobry....

wspominałam Wam kiedyś,że dupnęła nam turbina w aucie...zamówiliśmy i regenerowana kosztuje 1050 zł:szok:z nowa 2500z:szok:do tego jeszcze jakies pierdulniki to zas z 400 zl....wiecznie cos....:wściekła/y:
wydatek goni wydatek:sorry2:

jade do mamy,przyjedzie po nas szwagier z kumplem i zaholuja autko na kanal....
a mi sie nie chce z domku wylazic,tym bardziej na noc....:baffled:
Alex juz weselszy ale katarek jeszcze siedzi ale znacznie mniej:tak:
Boze jak ja sie ciesze,ze nie mam jednak tego autka....chociaż czasem chciałoby się gdzieś dupeczke podrzucić.....ale zawsze jest dziadziu:)
witam! przygarniecie mnie? ;) Jestem mamusią grudniowego dzieciaczka jak wy wszystkie ;) Moja córeczka Patrysia ur się 22, najwspanialszy prezent pod choinkę jaki można sobie wymarzyć. Chciałabym tutaj miło spędzić wolny czas (czasami takowy jest).
Witam wśród nas:D fajnie,ze nas tutaj "dopadłaś" :)
współczuje córeczkowych dolegliwości.....wyobrażam sobie jak ona musi się męczyć i Ty zresztą również.....:(

Witam mamuski......

My juz po spacerku, mega zakupkach i odwiedzinkach u koleżanki obok z klatki ma synusia 4 letniego i Zuzieńke która w kwietniu konczy rozek.....naśmiałasię jak nic,bo za Zuzia Mari ostatnio goniła po cąłym pokoju a dzisiaj jak był Konradek to sie mała i tylko wlepiona we mnie....taka cwaniara.....jak strszy chłopiec to sie boi....

Przed nami jeszcze kawusia popołudniowa z teściową i chrzestna Mariczki.....a jutro podróż do Sopociku....tylko ta pogoda mnie martwi,bo brzydko się zrobiło...a mi sie marzył spacer na molo i plaże...;/ ..ale na szczęście jedziemy autkiem z moim tatusiem....i to tez mnie troszke martwi, jak niunia zareaguje na jazdę samochodem....kiedys spała,ale teraz to ostatni raz taka dłuższą podróż autkiem to miała z pół roku temu.....może być wesoło....

oki spadam poczytac:*:*
 
Halo, halo :tak:
coś widzę dzisiaj lepsza produkcja :tak:
My w końcu dzisiaj zamówiliśmy drzwi, ufff teraz czekamy 2-3 tygodnie aż przyslą z fabryki i można się umawiać na montaż :tak:


U nas już dosyć spora warstwa tego białego g..a!:wściekła/y:

i u nas również :wściekła/y: jak zobaczyłam to rano :no::wściekła/y:

dzień dobry....

wspominałam Wam kiedyś,że dupnęła nam turbina w aucie...zamówiliśmy i regenerowana kosztuje 1050 zł:szok:z nowa 2500z:szok:do tego jeszcze jakies pierdulniki to zas z 400 zl....wiecznie cos....:wściekła/y:
wydatek goni wydatek:sorry2:

jade do mamy,przyjedzie po nas szwagier z kumplem i zaholuja autko na kanal....
a mi sie nie chce z domku wylazic,tym bardziej na noc....:baffled:
Alex juz weselszy ale katarek jeszcze siedzi ale znacznie mniej:tak:

nawet mi nie mów, my też na auto musimy wydać ok 2 tysięcy :no: trzeba rozrząd wymienić i klimę naprawić która nam siadła :baffled:

witam! przygarniecie mnie? ;) Jestem mamusią grudniowego dzieciaczka jak wy wszystkie ;) Moja córeczka Patrysia ur się 22, najwspanialszy prezent pod choinkę jaki można sobie wymarzyć. Chciałabym tutaj miło spędzić wolny czas (czasami takowy jest).

witamy, witamy :tak::tak:

Ja właśnie zmagam się z AZS u mojej córci. W nocy też popłakiwała co jakiś czas bo strasznie ją zesypało. Kąpałam ją wczoraj w nadmanganianie potasu i zmiany troszkę zbledły. Mam nadzieję na jakąś poprawę bo alergolog dopiero na 23 marca. Patka ma 6 ząbków, właśnie już miał wyjść jej 7, a tu znowu się schował i znów będzie ją męczył. Marzę o tym że przespać noc, ale z powodu stanu jej skóry już nawet ja nie mogę spać jak ona śpi bo się martwię. Przechodzimy na jeszcze bardziej rygorystyczna dietę a już i tak mało co możemy jeść....

o kurcze, współczujemy :-(

a jakos nie mam weny i nastroju chyba przesilenie wiosenne
a poza tym jako cos napisze czas od czasu to malo kto zauwaza ze jestem

no Tygrys z patelnią by się przydał na takie teksty :wściekła/y:

Oj mnie też nie zauważają :sorry2:, a jak coś napisze to zaraz nikogo nie ma :zawstydzona/y:

Ja zawsze Cię widzę :tak:




Wiecie co... cały czas myślałam że do pracy pójdę jak Bartek pójdzie do przedszkola we wrześniu w przyszłym roku, ale zastanawiam się czy nie iść kilka miesięcy wcześniej - tzn, jakoś styczeń-luty...
 
a jakos nie mam weny i nastroju chyba przesilenie wiosenne
a poza tym jako cos napisze czas od czasu to malo kto zauwaza ze jestem
mamusiu juz dawno chyba klapka w du....e porządnego nie dostałaś:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
przyłączam się do koleżanki pyciołkowej, tylko klapek pomoże na takie pomyslowe mamusie :-p
Jakie taniutkie źródełko ? :sorry2:


Oj mnie też nie zauważają :sorry2:, a jak coś napisze to zaraz nikogo nie ma :zawstydzona/y:
Agacia następna sie domaga opier...papier :eek::eek::-D:-D;-)

a taniutkie żródełko to po prostu fajne ciuszki używane, albo wręcz nieużywane tylko np zwroty ze sklepów mam w okolicy znajomą która sprzedaje
 
reklama
Do góry