reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamusie 2008

witam! przygarniecie mnie? ;) Jestem mamusią grudniowego dzieciaczka jak wy wszystkie ;) Moja córeczka Patrysia ur się 22, najwspanialszy prezent pod choinkę jaki można sobie wymarzyć. Chciałabym tutaj miło spędzić wolny czas (czasami takowy jest).

Witaj!!! Zapraszamy!

Ja właśnie zmagam się z AZS u mojej córci. W nocy też popłakiwała co jakiś czas bo strasznie ją zesypało. Kąpałam ją wczoraj w nadmanganianie potasu i zmiany troszkę zbledły. Mam nadzieję na jakąś poprawę bo alergolog dopiero na 23 marca. Patka ma 6 ząbków, właśnie już miał wyjść jej 7, a tu znowu się schował i znów będzie ją męczył. Marzę o tym że przespać noc, ale z powodu stanu jej skóry już nawet ja nie mogę spać jak ona śpi bo się martwię. Przechodzimy na jeszcze bardziej rygorystyczna dietę a już i tak mało co możemy jeść....

Bardzo Wam współczuję...szczególnie młodej....jak sobie przypomnę co moja Zuzia przechodziła jak się okazało że ma uczulenie na antybiotyk...oj nie chciałabym tego jeszcze raz przeżywać...

Pyciol: lewy ctrl+lewy shift
 
reklama
Widzę, że się rozwiązanie znalazło :-D


Moj już w domu, ale co z tego jak i tak z sobą nie gadamy i to nie zebysmy byli pokłóceni, po prostu ostatnio tak sie wszystko spsuło, że nawet nie mamy ochoty gadać, ani o czym, smutne :-:)-:)-(



1.tego białego " g..a! " u nas też sporo
2. zmywarki brak, cały czas ręce pod kranem już mi skóra złazi z kostek czasem:sorry2:
3.kupowanie to tez moje hobby ale niekoniecznie nowe ciuszki kupuje mam fajne zródło i taniutkie wiec na chandrę smigam i wykupuję co się da
4. a sprzedawałam raczej pojedyńczo, czasem jakis zestawik np. sukienka+sweterek, kwoty raczej niewielkie w grę wchodzą, ale ponieważ niektóre ciuszki b. tanio kupione, wiec i tak jestem zadowolona:tak:
Jakie taniutkie źródełko ? :sorry2:
dzień dobry....

wspominałam Wam kiedyś,że dupnęła nam turbina w aucie...zamówiliśmy i regenerowana kosztuje 1050 zł:szok:z nowa 2500z:szok:do tego jeszcze jakies pierdulniki to zas z 400 zl....wiecznie cos....:wściekła/y:
wydatek goni wydatek:sorry2:

jade do mamy,przyjedzie po nas szwagier z kumplem i zaholuja autko na kanal....
a mi sie nie chce z domku wylazic,tym bardziej na noc....:baffled:
Alex juz weselszy ale katarek jeszcze siedzi ale znacznie mniej:tak:
Samochód to skarbonka :wściekła/y:

Zdrówka dla Alexa
witam! przygarniecie mnie? ;) Jestem mamusią grudniowego dzieciaczka jak wy wszystkie ;) Moja córeczka Patrysia ur się 22, najwspanialszy prezent pod choinkę jaki można sobie wymarzyć. Chciałabym tutaj miło spędzić wolny czas (czasami takowy jest).
Witaj :tak:
Ja właśnie zmagam się z AZS u mojej córci. W nocy też popłakiwała co jakiś czas bo strasznie ją zesypało. Kąpałam ją wczoraj w nadmanganianie potasu i zmiany troszkę zbledły. Mam nadzieję na jakąś poprawę bo alergolog dopiero na 23 marca. Patka ma 6 ząbków, właśnie już miał wyjść jej 7, a tu znowu się schował i znów będzie ją męczył. Marzę o tym że przespać noc, ale z powodu stanu jej skóry już nawet ja nie mogę spać jak ona śpi bo się martwię. Przechodzimy na jeszcze bardziej rygorystyczna dietę a już i tak mało co możemy jeść....
Biedna malutka :-(
a jakos nie mam weny i nastroju chyba przesilenie wiosenne
a poza tym jako cos napisze czas od czasu to malo kto zauwaza ze jestem
Oj mnie też nie zauważają :sorry2:, a jak coś napisze to zaraz nikogo nie ma :zawstydzona/y:
 
Dziękuję wszystkim za miłe i ciepłe przyjęcie mnie do grona :) Od wczoraj jest poprawa więc na razie widzę światełko w tunelu. Moja mała słodko śpi a ja mam chwilę czasu dla siebie. Mężulek coś tam brzdąka za ścianą, a auto na kanale i nie ma gdzie się wybrać póki co... Jakaś chętka mnie bierze na lody dzisiaj. Miałam zapytać co to jest LZS? Myślałam że jak Patusia ma AZS to dużo wiem, a tu się okazuje że zielona jestem. Niech mnie ktoś uświadomi :)
 
reklama
witam! przygarniecie mnie? ;) Jestem mamusią grudniowego dzieciaczka jak wy wszystkie ;) Moja córeczka Patrysia ur się 22, najwspanialszy prezent pod choinkę jaki można sobie wymarzyć. Chciałabym tutaj miło spędzić wolny czas (czasami takowy jest).

Witaj, skąd do nas klikasz???

a jakos nie mam weny i nastroju chyba przesilenie wiosenne
a poza tym jako cos napisze czas od czasu to malo kto zauwaza ze jestem

Ja zauważam że Ciebie brak:tak::tak::tak:

o matko ale mamy kupeeeeeeeee:unsure::unsure::unsure::unsure::szok:

:-D:-D:-D:-D

Witajcie u nas nocka zleciała, weeknd mnie nie cieszy:blink::blink::blink::blink:bo my nadal we dwie w domu, z Pawłem tak sobie, nie wieadomo skąd dostaje wysokiej gorączki:-:)-:)-:)-( i przez to wszystko jakoś nie tak
 
Do góry