reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamusie 2008

no Tygrys z patelnią by się przydał na takie teksty :wściekła/y:
y...

jestem!!!!!!!!!!!!!!!:-):-)

Słyszałyście że w Łodzi ktoś wygrał 12 milionów w Totka.....

Tygrys to Ty????:-p:-p:-p:-p

no niestety nie ja:-:)-:)-:)-(

Tygrysa brakuje jak nic, :zawstydzona/y::zawstydzona/y:
moj Mopek kochany:zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y: teskni za Tygryskiem :zawstydzona/y::zawstydzona/y::sorry2::-p;-):-)

witam kochane wariatki:tak: zaczelam weekend ze szklaneczką piwka z sokiem mniami mniami:tak: tesknie za wami ale w tygodniu ledwo co was nadrobie to juz na pisanie nie starcza czasu hihihi:-D:-D:-D

Pyciolku super ze zabieg sie udal!!!!!:tak:
Madziu trzymam kciuki za męża:tak::tak:
Agatkas buziole dla Zuzienki naszej koffanej !!! zdjecia boskie !!!!!!!!!! Fifi szaleje z zachwytu :-D:-D

a tak wogule to fifi taki łobuz sie zrobił że hohoho:szok::szok::szok::szok: mam małego diabełka w domu:szok::szok::szok::baffled:
 
Ostatnia edycja:
reklama
nie no !!!!!!!!!!!!! co sie dzieje gdzie was wszystkie wywiało!!!!!!!!!!!??????????????????????/:szok::szok::szok::szok::baffled::baffled::baffled: czuje sie odrzucona :-:)-:)-:)zawstydzona/y::zawstydzona/y::nerd:
 
nie no !!!!!!!!!!!!! co sie dzieje gdzie was wszystkie wywiało!!!!!!!!!!!??????????????????????/:szok::szok::szok::szok::baffled::baffled::baffled: czuje sie odrzucona :-:)-:)-:)zawstydzona/y::zawstydzona/y::nerd:

No witaj Kochana...ja walczę z Julą żeby zasnęła wiec za chwilke znowu sie pojawie

Witajcie kochane :) Ja tylko się przywitać i ponadrabiać zaległości , bo weny ogólnie brak :(

Witaj co sie dzieje???

Aaaaa pochwale się...jeśli ktoras z Was ma aktualny(nr4)numer Twojego Dziecka to zajrzyjcie na str.10 tam jest fotka mojej Julci:-p:-p:-p:-p
 
No witaj Kochana...ja walczę z Julą żeby zasnęła wiec za chwilke znowu sie pojawie



Witaj co sie dzieje???

Aaaaa pochwale się...jeśli ktoras z Was ma aktualny(nr4)numer Twojego Dziecka to zajrzyjcie na str.10 tam jest fotka mojej Julci:-p:-p:-p:-p

Ja jeszcze nie mam, lada dzień listonosz przyniesie. A wygrała minka miesiąca ?:sorry2:
 
reklama
Do góry