reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Grudniowe mamusie 2008

reklama
nie, nie tylko to wieksze to moje a Młodsza to siostry
powiem Ci ,ze nawet do siebie podobne więc pomyślałam...tylko mała troszkę duża:p hahahah :-D:-D:-Di to by sie chyba za bardzo nie dało....:-p
A dlaczego ty nas tak zaniedbywałaś ? :wściekła/y::-D



Witajcie

Miałam dzisiaj mieć spotkanie z kolezankami ale niestety pogoda nie sprzyja.

Mąż pojechał do Sopotu wraca dopiero jutro , wieć znowu sama, zreszta to nie nowość.
oj biedna Agacia.....no to krązy tutaj blisko nas Twój meżowy:)
przyznam się bez bicia - że na dwa fora nie starcza mi czasu :sorry::sorry::sorry:
ale mam zamiar się poprawić :-)
ale śledzę zdjęcia na nk (oczywiście tych których mam :) )
kurcze Arlets ja nie wiem czy Ciebie mam jak co to zapraszam kana161 :tak::-)

Oki kochane my zaraz idziemy lulku.....całuje mocko ...

Wyobrażcie sobie,ze zatrudniłam moje tatula do opieki nad mała jutro a my hejka na zakupki do Gdańska dla małej i moze nie tylko:p hahha na szczęście bedzie miał po jakims czasie pomoc swojej kobitki i moze jeszcze tesciowej.....będą mieli wesoło:)
 
reklama
Wyobrażcie sobie,ze zatrudniłam moje tatula do opieki nad mała jutro a my hejka na zakupki do Gdańska dla małej i moze nie tylko:p hahha na szczęście bedzie miał po jakims czasie pomoc swojej kobitki i moze jeszcze tesciowej.....będą mieli wesoło:)
Mój mąz wymyślił zakupy w niedziele, niby na walentynki chce mnie zabrać na zakupy i jakis obiadek, a małego teściowej zostawić. Tylko mi się to nie uśmiecha, jakoś nie lubie zostawiać Mateuszka jej. Ta kobieta nigdy nie robi tak jak jej mówię tylko zawsze jakos inaczej :no:
 
Do góry