reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Grudniowe mamusie 2008

reklama
Kana, gratulacje kolejnego ząbeczka.
A z tą powodzią to nieźle musiało wygladać, my juz od dłuższego czasu w duzej wannie sie pluskamy, bo ja wiecznie sama i ciężko mi było targać wanienkę z wodą
 
to jest malutko? :eek:
No mi się cały czas wydawało że to mało:zawstydzona/y: ale to może dlatego że Martynie buzia zamyka się tylko jak mocno śpi więc Natalka przy niej blado wypada:-D

przyjmij mnie do pomocy....proszę....bo po pochłoniętej przeze mnie ilości pączków będę teraz pokutowała do końca roku.....:zawstydzona/y::sorry:....
Kochana bardzo proszę bo śniegu mam pod dostatkiem a mężowemu się nie chce

Ach ta Mariczka, my od wczoraj kąpiemy sie w dużej wannie bo z małej non stop wychodziła, a wczoraj siedziala taka zdziwiona:-D:-D:-D:-D:eek:
My już dawno przeniosłyśmy się do brodzika bo w małej wanience to łazienka była regularnie podtapiana. Teraz na szczęście Natalka odkryła że kubeczkami można wodę przelewac i już porzuciła chlapanie:tak:
 
Kana, a dlaczego nie wyszło Wam z tym mieszkaniem :zawstydzona/y::-(
Edee okazało się ,że do końca roku nie będą budowali nowych bloków ,a tym samym przyjmowali zapisów na lokale, bo nie dostali krdytu i dofinansowania od miasta.....:zawstydzona/y::-:)-:)-:)-(
No mi się cały czas wydawało że to mało:zawstydzona/y: ale to może dlatego że Martynie buzia zamyka się tylko jak mocno śpi więc Natalka przy niej blado wypada:-D


Kochana bardzo proszę bo śniegu mam pod dostatkiem a mężowemu się nie chce


My już dawno przeniosłyśmy się do brodzika bo w małej wanience to łazienka była regularnie podtapiana. Teraz na szczęście Natalka odkryła że kubeczkami można wodę przelewac i już porzuciła chlapanie:tak:
Dobra przyjeżdżam....hahhaha :-D no Marika też wylewka kubeczkiem...a co to wczoraj było to ja już nie chce wiedzieć...:sorry:
Kana, gratulacje kolejnego ząbeczka.
A z tą powodzią to nieźle musiało wygladać, my juz od dłuższego czasu w duzej wannie sie pluskamy, bo ja wiecznie sama i ciężko mi było targać wanienkę z wodą
dziękujemyBliźniaczku:* no wyglądało nieźle.....chyba jednak przyjdzie w łaski brodzik...:sorry:

Mężowy już w domku.....kurcze a ja dzisiaj taka nerwowa,ze masakra....:wściekła/y::szok:
 
nie, nie tylko to wieksze to moje a Młodsza to siostry
A dlaczego ty nas tak zaniedbywałaś ? :wściekła/y::-D



Witajcie

Miałam dzisiaj mieć spotkanie z kolezankami ale niestety pogoda nie sprzyja.

Mąż pojechał do Sopotu wraca dopiero jutro , wieć znowu sama, zreszta to nie nowość.
 
Agacia siedzę na www.strefaślubna.pl tak już z przyzwyczajenia chyba! podtrzymując też znajomości z oficjalnych spotkan / w sumie na tamtejszym forum jestem od pocztku powstania - zreszta zapraszam - (powyżej 100 postów dostaje sie wstęp na zablokowaną częsć forum)
 
reklama
Agacia siedzę na www.strefaślubna.pl tak już z przyzwyczajenia chyba! podtrzymując też znajomości z oficjalnych spotkan / w sumie na tamtejszym forum jestem od pocztku powstania - zreszta zapraszam - (powyżej 100 postów dostaje sie wstęp na zablokowaną częsć forum)
Coś mi się nie chce ta strona otworzyc.:confused2:

No ale mam nadzieję, że teraz juz u nas będziesz częściej :tak:
 
Do góry