reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Grudniowe mamusie 2008

reklama
Śniło mi się dzisiaj ze Kokusia miała romans z moim mężęm.
A dowiedziałam się o tym na ślubie Edee na którym wszystkie byłyśmy :-D

Kokusiu - tłumacz się!!!!!!!!!!:-p


:szok::szok: Ja??? na ślubnym kobiercu :szok::szok::szok:, to miałaś sen myszko :szok::szok::-p:-D:-D:-D, ja z weselem to jeszcze poczekam :zawstydzona/y::-D:-D, ale spotkanie gdzie wszystkie będziemy, czemu nie ?:tak::tak::-D:-D:-D jestem na TAK !!:-D:-D

Witajcie :-)
 
;-);-);-) fajnie późniejszym wieku mieć zbliżone wiekowo dzieci ale na obecnym etapie sobie nie wyobrażam aby oprócz Filipka miała malutkiego bobaska:zawstydzona/y::zawstydzona/y::-p boję się żebym soobie nie poradziła :zawstydzona/y: chociaż myślę że to wszystko jest do ogarnięcia tylko potrzebna jest dobra organizacja :sorry:
 
Alan zrobił 2 dni temu, swoje samodzielne 4 kroczki :tak::tak:, ale jeszcze więcej raczkuje, niż trenuje chodzenie :zawstydzona/y:

I ja również jestem w szoku, ile Wasze szkraby już mówią i pokazują :szok::szok:, Alan wie tylko gdzie jest nosek, oczko, brzusio, i jak chce jeść to robi mniamm, mniamm, i to tyle :zawstydzona/y::zawstydzona/y:, my chyba też zaczniemy późno mówić :zawstydzona/y::-(, ale będę cierpliwa, wszystko w swoim czasie :tak::tak::tak:
 
Witamy się
My juz po śniadanku i właśnie szykujemy się do babci bo młoda w kółko tylko "baba Nina" i "baba Nina" hahha chyba sie bardzo steskniła;-)
OJ SŁODKO.....mARICZKA TEZ CIĄGLE WOŁA BABE JAK TYLKO KTOS DZWONI DO DRZWI TO LECI I "BABA":tak::tak::tak:
Śniło mi się dzisiaj ze Kokusia miała romans z moim mężęm.
A dowiedziałam się o tym na ślubie Edee na którym wszystkie byłyśmy :-D

Kokusiu - tłumacz się!!!!!!!!!!:-p
OJ no to Kokusiu masz się z czego tłumaczyć:p no proszę.....:-D:-D:-D
Moja ma tylko ucho:)
a u nas jest :nosek, oczka, uszka i zabki..... wie też co to rączki i pokazuje i nózki.... a ze słowek to też tak raczej średnio: mama, tata, baba,dziadzia, dzidzia, mija (maja nasz kotek), upa (kupka), mniam mniam, papa, aga, kam (tam, pokazuje jak cos chce), jaja (lala), niania (mówi jak widzi na zdjęciach siebie, w albumie czy na komórce) i mówi aaaaa (ajka)kurcze nie pamiętam więcej.....:sorry: pokazuje sporo..tuli tuli laleczce czy nam, puszcza buzke jak ktos wychodzi,papa , daje buzi,cześć, piątkę,bije brawo,...robi na nocniczek...to znaczy kucie zawsze, siusiu tez zawsze woła,ale nie zawsze zdarzymy ja posadzić i czasem ląduje w pieluszce....:-p
:-D:-D:-D:-D:-D juz wiemy dlaczego Kokusia nie odzywa sie :laugh2::laugh2::laugh2::laugh2:

Witajcie....nareszcie piątek...jakie plany macie na niedzielę??:-p:-p:-p
Madziu kochana ja będę niedzielny wieczór spędzała sama, bo Kamil idzie na nockę :zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y: ale w sobotę chcemy pojechać sobie do Gdańska na zakupki dla małej i przy okazji może jakieś kino i kolacyjka:tak::-)
:-D:-D:-Dnic mi o tym nie wiadomo:laugh2::laugh2::laugh2:

No to wkońcu witam się i ja:tak: Milutko że się o mnie martwiłyście:-) Ja Was cały czas czytam ale mi weny brak i wogóle tak jakoś dziwnie się czuję. Chyba już ta zima mnie męczy:zawstydzona/y:
Dzisiaj sobie zafundowałam spalanie wczorajszych pączków przy odśnieżaniu podwórka i od razu mi lepiej :tak::-)
przyjmij mnie do pomocy....proszę....bo po pochłoniętej przeze mnie ilości pączków będę teraz pokutowała do końca roku.....:zawstydzona/y::sorry:
cześć :-)


nie no nikt już mnie tu nie pamieta? :(
ja pamiętam pamiętam.......witam się serdeznie dopiero teraz:) i zapytam,bo nie doczytałam oba te słodkie bobaski to Twoje?????
Alan zrobił 2 dni temu, swoje samodzielne 4 kroczki :tak::tak:, ale jeszcze więcej raczkuje, niż trenuje chodzenie :zawstydzona/y:

I ja również jestem w szoku, ile Wasze szkraby już mówią i pokazują :szok::szok:, Alan wie tylko gdzie jest nosek, oczko, brzusio, i jak chce jeść to robi mniamm, mniamm, i to tyle :zawstydzona/y::zawstydzona/y:, my chyba też zaczniemy późno mówić :zawstydzona/y::-(, ale będę cierpliwa, wszystko w swoim czasie :tak::tak::tak:
no to brawo dla Alanka.....pewnie,ze wszystko w swoim czasie:tak::tak::tak:Mariczka ostatnio za kotem biega spowrotem na czworaczkach.....uwstecznia się:p hahha:-p

WITAM KOCHANE.....

My mieliśmy wczoraj wieczorkiem podódz w pokoju....Mariczka przewróciła wanienkę z woda.....dywan się suszy w łazience....masakra jak sobie przypomnę co tam się działo:sorry::p hahaa

Poza tym mamy ósmego ząbka.....górną lewą dwójeczke:tak::tak::tak:

Miś w pracy wczoraj sobie palucha dużego od stopki wybił i kuleje....zawsze coś niestety....a poza tym prószy u nas cały czas śnieg.......zima nie odpuszcza....
 
Ostatnia edycja:
OJ SŁODKO.....mARICZKA TEZ CIĄGLE WOŁA BABE JAK TYLKO KTOS DZWONI DO DRZWI TO LECI I "BABA":tak::tak::tak:

OJ no to Kokusiu masz się z czego tłumaczyć:p no proszę.....:-D:-D:-D

a u nas jest :nosek, oczka, uszka i zabki..... wie też co to rączki i pokazuje i nózki.... a ze słowek to też tak raczej średnio: mama, tata, baba,dziadzia, dzidzia, mija (maja nasz kotek), upa (kupka), mniam mniam, papa, aga, kam (tam, pokazuje jak cos chce), jaja (lala), niania (mówi jak widzi na zdjęciach siebie, w albumie czy na komórce) i mówi aaaaa (ajka)kurcze nie pamiętam więcej.....:sorry: pokazuje sporo..tuli tuli laleczce czy nam, puszcza buzke jak ktos wychodzi,papa , daje buzi,cześć, piątkę,bije brawo,...robi na nocniczek...to znaczy kucie zawsze, siusiu tez zawsze woła,ale nie zawsze zdarzymy ja posadzić i czasem ląduje w pieluszce....:-p

Madziu kochana ja będę niedzielny wieczór spędzała sama, bo Kamil idzie na nockę :zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y: ale w sobotę chcemy pojechać sobie do Gdańska na zakupki dla małej i przy okazji może jakieś kino i kolacyjka:tak::-)

przyjmij mnie do pomocy....proszę....bo po pochłoniętej przeze mnie ilości pączków będę teraz pokutowała do końca roku.....:zawstydzona/y::sorry:

ja pamiętam pamiętam.......witam się serdeznie dopiero teraz:) i zapytam,bo nie doczytałam oba te słodkie bobaski to Twoje?????

no to brawo dla Alanka.....pewnie,ze wszystko w swoim czasie:tak::tak::tak:Mariczka ostatnio za kotem biega spowrotem na czworaczkach.....uwstecznia się:p hahha:-p

WITAM KOCHANE.....

My mieliśmy wczoraj wieczorkiem podódz w pokoju....Mariczka przewróciła wanienkę z woda.....dywan się suszy w łazience....masakra jak sobie przypomnę co tam się działo:sorry::p hahaa

Poza tym mamy ósmego ząbka.....górną lewą dwójeczke:tak::tak::tak:

Miś w pracy wczoraj sobie palucha dużego od stopki wybił i kuleje....zawsze coś niestety....a poza tym prószy u nas cały czas śnieg.......zima nie odpuszcza....

WITAJ KOCHANA JUZ MIALAM PISAC DO CIEBIE NA GG CO TO ZA PRZECIWNOSCI LOSU WAS DOSIĘGŁY.....
Oj sorki za capslocka:sorry::sorry::sorry::sorry:

Ach ta Mariczka, my od wczoraj kąpiemy sie w dużej wannie bo z małej non stop wychodziła, a wczoraj siedziala taka zdziwiona:-D:-D:-D:-D

Gratulujemy kolejnego ząbeczka:tak::tak::tak:

i nie wiem co jeszcze mialam napisac:eek:
 
No Madziu my od dzisiaj w brodziku w kabinie....wiesz Mari zawsze lubiła tak pluskac rączkami zanim weszła...no to jak się wczoraj plusnęła to za wszystkie czasy:p hahhah:-D:-D:-D teraz to już sie tylko z tego śmiać trzeba.....:zawstydzona/y:

a TE PRZECIWNOŚCI TO OGÓLNIE JAKOŚ TAK...NAJPIERW TO Zalewanie z dachu.....odchodzące tapety itp.....masarka..... teraz ta "mini powódz" w pokoju.....zwariować idzie.....no i mieliśmy załatwiać osbie te TBS-y....ale też lipton wyszedł.....:zawstydzona/y: niedobrze....
 
a no i Madziu dziękujemy za gratulacje.....:*

Ja ostatnio doczytałam,ze Julce też kolejny się pojawił to również GRATULACJE składam spóźnione niestety ,ale z serduszka:*
 
reklama
a no i Madziu dziękujemy za gratulacje.....:*

Ja ostatnio doczytałam,ze Julce też kolejny się pojawił to również GRATULACJE składam spóźnione niestety ,ale z serduszka:*

Dziekujemy:tak::tak::tak:my na razie pięć mamy:-p

Trzymam kciuki zeby przeciwności odpuscily.....:tak::tak::tak::tak:sobie waszą rodzinkę
 
Do góry