reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Grudniowe mamusie 2008

reklama
kochana nawet jedno z grudniowych dzieci ktore ostatecznie urodzilo sie w styczniu 2009 juz mam siostrzyczke:-D:-Durodzila sie w grudniu 2009:-D:-D
 
witam:-)

co dzis gotujecie swoim pociechom bo nie mam pomyslu chcialam jakies pirozki moze ale niechce mi sie szukac przepisu:zawstydzona/y:

zupka kalafiorowa z makaronem oraz warzywka gotowane z kawałkiem mięska.

I czytam jeszcze ile te wasze pociechy umieją i mi jeszcze ręce opadły, bo mój wprawdzie mądry i rezolutny mi się wydaje ale oczka, noska itp pokazywać nie chce. Tylko brzuszek ma i włoski. Umie się "uczesać", karmi misia jak ma ochotę, robi autkiem brum brum i wciska wszystkie guziczki: zabawki grające z guzikami - hit, lampy, piloty, telefony - najlepiej jak coś gra albo się wieci - wtedy ma poczucie spełnionej misji, na nocniku siedzieć nie chce, klocki są beee i w ogóle, ale przysparza nam mnóstwo radości swoimi akrobacjami i czytaniem książek - bo "czyta sam" oczywiście.

nie przejmuj się, u nas podobnie jest

Śniło mi się dzisiaj ze Kokusia miała romans z moim mężęm.
A dowiedziałam się o tym na ślubie Edee na którym wszystkie byłyśmy :-D

Kokusiu - tłumacz się!!!!!!!!!!:-p

:szok::-D

Witajcie....nareszcie piątek...jakie plany macie na niedzielę??:-p:-p:-p

idziemy do kina na ten film który Tygrys ostatnio polecał "To skomplikowane", a później jakaś kolacyjka :tak:

Mi sie dzisiaj śniło, że szłam chodnikiem i zbierałam pieniądze, było ich wszędzie pełno, niestety rano okazało sie że to tylko sen

też fajnie :-D

A co do mówienia to mówi bardzo malutko jak narazie : dziadzia, cie (cześc), je (jem), ne (nie), tia (tak), a ti, nio nio nio, am, miam, dana (diana-nasz pies), dziedziu (tak woła tatę bo ja zawsze na niego wołam "dziedziu"), ata (siostra), tiam, kokam (kocham) i ostatni hit opa:tak:A i jeszcze da (daj) i ciem (chcę). Ogólnie rozumie wszystko i jak ma dobry humor to zrobi o co ją się prosi.

to jest malutko? :eek:

cześć :-)


nie no nikt już mnie tu nie pamieta? :(

pamiętamy, pamiętamy :tak:
 
reklama
Do góry