reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamusie 2008

Wiesz co....araby faktycznie uwielbiają blondynki....co chwilę się któryś o mnie ocierał, ciągnął mnie....chciał mi coś sprzedać.... masakra po prostu! Nie znoszę takiego czegoś!
 
reklama
Dzieki dziewczyny za szybka odpowiedz jak mała poloże za godzine to sobie porobie suwaczek.... :) aaa mi dzis dzień tak szybko zleciał , że nawet nie wiem kiedy, spacer, obiad, zabawa z mała, faworki robiałam i teraz juz moją "pierwsza miłość" ogladam a za godzine kapanie Julki i szykowanie jej do snu....czasami mam wrażenie ze czas mi ucieka między palcami a ja stoje w miejscu....:crazy:
megi 84 Ty tez tu? hahahahah no to troche nas jest.....A Misiowata? Zabładziła do nas?
 
Ostatnia edycja:
Agatko współczuje męzowemu takich akcji na wakacjach, biedak, ale faktycznie z dzieckiem takim malym ja chyba jeszcze poczekam na tak dalekie i egzotyczne wyprawy -chociaz czas pokaze;-)co do facetów pożerających wzrokiem to ja też tego nie nawidze bleeeeeeeeeee:eek:

dziewczyny za godzine zbiórka na gołąbkach!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:tak: i proszę się nie ociągać!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:confused2::-D
 
Mamusia a co jesat potrzebne, bo ja młodemu też muszę zrobić.

Agatkas, no blondynki w ogóle mają przekichane w krajach arabskich...
 
my w tym roku jedziemy tam gdzie byliśmy ostatnio ;-) już umówiłyśmy się z Edee na kolejne spotkanie, Edee, Pytia, ja no i myślę że może Agatkas w tym roku do nas dołączy :tak::tak: tak jak ostatnio druga połowa sierpnia :tak:
 
reklama
my w tym roku jedziemy tam gdzie byliśmy ostatnio ;-) już umówiłyśmy się z Edee na kolejne spotkanie, Edee, Pytia, ja no i myślę że może Agatkas w tym roku do nas dołączy :tak::tak: tak jak ostatnio druga połowa sierpnia :tak:

Już się cieszę na letnie spotkanko! Tym razem będzie więcej biegania za dzieciakami po ogródku :-D

A co do wakacji, mnie się marzy jakaś grecka wyspa. Raz byliśmy w Tunezji i też już więcej w te klimaty nie jadę: brudno, natarczywi tubylcy i biegunki, które dopadły prawie wszystkich gości hotelowych...
No, ale Grecja dość droga teraz, więc nie wiem, czy damy radę. Ale bardzo bym chciała wykorzystać ostatnio rok, kiedy Hania ma przelot i pobyt za darmo, bo potem, w czwórkę to już na pewno nie będzie nas stać na takie szaleństwa.
 
Do góry