reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamusie 2008

Co do fryzjera - sama ostatnio obcinałam mojego M. i też byłam w samym staniczku :-D

Młodzież spi ale pewnie długo nie pośpi po sąsiedzi na górze chyba postanowili wszytskie ściany wyburzyć i jadą od rana. :wściekła/y:

No ja też się zastanawiam nad paszportem bo planujemy jakies zagramaniczne wakacje. Męzowy chce do Turcji. Była któraś z Was może?
 
reklama
my juz po dwoch spacerkach teraz maly spi we wozeczku:tak:

od jutra mnie nie bedie do poniedzialku postanowilam odwiedzic moja babcie bo dawno malego nie widziala i musze pomyslec co potrzebuje dla malego bo babcia mieszka na wsi i to takiej ze jak o czyms zapomne to nic tam nie kupie:-D
 
Myszqo a orientujesz się ile trwa wyrobienie dziecku paszportu?

Mój teść teraz wyrabiał i dwa tygodnie to trwało:)

Co do wakacji zagranicznych to ja się chyba jeszcze w tym roku nie zdecyduję....za dużo mam obaw....

A co do Egiptu to byłam raz i więcej nie pojadę:( Nie jestem rasistką ale zboczonych arabów nie znoszę!!!! Fuj!!!!
 
Ja tez w tym roku chce jechac na wakacje do Egiptu albo w inne miejce, ale boję się, że bardziej się umęczę niż wypoczne z moim nadpobudliwym dzieckiem :sorry:
 
Ja już nigdy do arabów nie pojade....jeśli już to np do Grecji czy Chorwacji...
Poza tym mój mąż miał 3 dni Faraona i się biedny umęczył, więc z dzieckiem tym bardziej tam nie pojadę.
 
reklama
Do góry