reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Grudniowe mamusie 2008

Witam się i ja noworocznie :-) WSZYSTKIEGO DOBREGO W NOWYM ROKU, ABY BYŁ TAKI, NA JAKI CZEKAMY!

U nas sylwester, czyli kameralne party u nas w domku, bardzo udany. Uśmiałam się tak, że do teraz brzuch mnie boli :-D A dzieciaczki spały jak susły i nawet fajerwerki ich nie ruszyły. A rano wywiozłam towarzystwo do babci i teraz w ciszy sobie odpoczywamy. No tak to ja mogę :tak:

witajcie juz w 2010roku:tak:
u nas sylwester tragiczny....mały zasnał po 19.00 ale o 20.00 sie obudził i poszedł spać dopiero o 23.30:sorry2:i potem co chwilke sie budził i beczał jak by go ze skórki obdzierali:no:i cały czas płacze bidulek:zawstydzona/y::-(mielismy juz jechac na pogotowie,ale Alex usnął,wiec niech pospi sobie malenstwo:-(jak wstanie to zobaczymy...

Bidulek, coś go męczy :-(

Jeszcze zapomnialam wam pochwalic sie....Jula od wczoraj CHODZI!!!!!:-):-):-):-)

Gratulacje!!!
 
reklama
SZCZĘSLIWEGO ROKU 2010 DZIEWCZYNKI!!!


A u nas sylwester super!! Choc dzieciowy bardzo, Cyprian poszedl spac dopiero o 1.00 , ryczal strasznie bo sie bał wybuchów a Ksawery... Polozylismy go o 21.00 zasnal na 1,5 h po czym sie obudzil i imprezowal do 3 w nocy!! My poszlismy spac o 4.30 i spalismy (ja z lutkiem) do 12!!!:tak:
 
SZCZĘŚLIWEGO NOWEGO ROKU !!!
My spędziliśmy Sylwestra z rodzicami, Majka zasnęła o 10-tej, a potem obudziła się 5 minut przed 12-stą i oglądała z nami fajerwerki. Minę miała taką jakby jej się bardzo podobały. Tańców nie było, tylko Fasola w telewizji więc trochę się pośmiałam oglądając po raz kolejny ten film :-D.
 
Jeszcze zapomnialam wam pochwalic sie....Jula od wczoraj CHODZI!!!!!:-):-):-):-)
Oj Madziu gratulacje dla Juleczki!!!!!!!!!!!!!!!

U nas wczoraj Mariczka poszła spac po 22,ale to dlatego ,ze w dzuien spała ponad 3 godzinki..... obudziła sie punkt 24 jak zaczeli tak fest strzelać.....oglądała z nami pokaz fajerwerek przez okienko i poszła spacku cos okolo 00:30.... i spała do rana.....

A teraz właśnie sie obudziła po 2 godzinnej drzemce i marudzi.....

Buziaczki kochane:*
 
To i ja Witam Was kochane mamuśki w nowym roku :-):-)

Zapominajka ??? hmmm, jakoś nie kojarze takiej mamusi :dry: , żeby była z Nami na forum rok temu :no: :-p:-D:-D:-D, ale chętnie Cię przygarniemy do Naszego grona :tak::tak:;-):-p:-D:-D:-D WITAJ !!!:-D:-D

PYCIOLKU DUŻO ZDRÓWKA ŻYCZĘ ALEKSOWI :tak:

Pytia super, że imprezka udana ;-)

A my spędziliśmy cały wieczór przed tv, z odrobiną procentów :zawstydzona/y::-D:-D i fajnie było :tak::-)
 
Jeszcze zapomnialam wam pochwalic sie....Jula od wczoraj CHODZI!!!!!:-):-):-):-)

Gratulacje dla dzielnej narzeczonej:-p:-p

To i ja Witam Was kochane mamuśki w nowym roku :-):-)

Zapominajka ??? hmmm, jakoś nie kojarze takiej mamusi :dry: , żeby była z Nami na forum rok temu :no: :-p:-D:-D:-D, ale chętnie Cię przygarniemy do Naszego grona :tak::tak:;-):-p:-D:-D:-D WITAJ !!!:-D:-D

PYCIOLKU DUŻO ZDRÓWKA ŻYCZĘ ALEKSOWI :tak:

Pytia super, że imprezka udana ;-)

A my spędziliśmy cały wieczór przed tv, z odrobiną procentów :zawstydzona/y::-D:-D i fajnie było :tak::-)

bylismy na pogotowiu....osłucowo czysto,nie angina nie uszy.....ale jesli goraczka bedzie utrzymywac sie do jutra mamy zrobic badanie moczu.bo moze to wirusowe.zabkuje to fakt ale powiedzial ze sprawdzic mozna czy to nie jakies dziadostwo!wrocilismy i poszedl w kime moj malutki.niejedzenia ciag dalszy...buuuuuua siekacze juz prawie na wierzchu,niech wyłarza te smierdziele niedobre:wściekła/y:

buziaczki i dziekujemy za zyczonka dla mojego bidulka:tak:
 
Ostatnia edycja:
hey


Ponieważ wczoraj nie miałam jak wejść do Was wieczorem więc dzisiaj chciałam Wam Życzyć Szczęślwiego Nowego Roku I Aby Ten Rok Był Lepszy Niż Poprzedni:-)


Muszę Was nadrobić więc lecę czytać:-)
 
Witam w Nowym Roku

Pyciołku, zgadzam sie z Tobą, niech te głupie zęby szybko wychodzą i dadzą dzieciowi spokój.

Madzienko, ogromne gratulacje dla Juleczki, to Wam niespodziankę zrobiła w starym roku jeszcze.

Cyprysiowa, Pytia, Edee, super ze imprezki udane.
My bylismy u znajomych i też było super, siedzieliśmy do 3, potem walnęliśmy się spać, Madzia spała z nami w środeczku i troche sie wyspałam, ale była bardzo dzielna, bo nie dość ze nie w swoim łóżku, to jeszcze hałasy i śmiechy za ściana, a ona spała jak zabita od 21:30 d 9 rano, nawet fajerwerki jej nie ruszyły
;-)
 
ooooooooooo pierwsza:blink::blink::blink:
witajcie kochane
troszke was zaniedbuje,:zawstydzona/y:ale jestem u rodzicow, wiec nie mam czasu:zawstydzona/y:bo zawsze gdzies chodzimy lub do nas ktos przychodzi:tak:;-)
sylwester u znajomych, imprezka udana:tak::tak::tak:, dziadkowie sie ciesza :tak:ze w koncu moga byc sami z wnusia, a wnusia tez lubi sie znimi bawic:tak::tak::tak:wiec faktycznie wyrzucaja nas z domu:-D:-D:-D
wczoraj nie bylo nas 5 godzin w domu:zawstydzona/y::-pa jak wrocilismy, to Karolina sie przykleila do nas jak pijawka, u mnie siedziala na kolanach, a tate trzymala za reke;-):-), stesknila sie bidulka za tymi marnotrawnymi rodzicami:-D:-D:-D:-D
ale fajnie tak jest troche sobie poszalec:zawstydzona/y:, bo normalnie od tego siedzenia w domu to juz mi sie szare komorki poprzestawialy:-D:-D:-D:-D
i tak mi tu fajnie nie chce wracac do tej Wawy:no::no::no::no::sorry2::sorry2:
milego dzionka kochane

100 latek dla dzisiejszych solenizantów
 
reklama
Do góry