reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Grudniowe mamusie 2008

reklama
No to PIERWSZA :-D:-D:-D w 2010 roku!!!! Buziaczki kochane nasze:*

jeszcze raz
WSZYSTKIEGO NAJ NAJ NAJ:*


buziak%34

 
witajcie juz w 2010roku:tak:
u nas sylwester tragiczny....mały zasnał po 19.00 ale o 20.00 sie obudził i poszedł spać dopiero o 23.30:sorry2:i potem co chwilke sie budził i beczał jak by go ze skórki obdzierali:no:i cały czas płacze bidulek:zawstydzona/y::-(mielismy juz jechac na pogotowie,ale Alex usnął,wiec niech pospi sobie malenstwo:-(jak wstanie to zobaczymy...
 
Witajcie w Nowym Roku....
U nas tez dziwna nocka...Jula poszła spać o 21 z minutami i wstala o 22 bo niestety też męczy ją katarek...poimprezowała z nami do 0.30:szok: i zasnęla, nawet fajerwerki nie przeszkadzały jej....:tak::tak::tak:

Niestety o 6 obudzil ja (chyba)bol dziaselek bo cos nam wychodzi, pomogl czopek i pospalismy do 10...teraz drzemie sobie, a my szykujemy sie na obiadek do tesciow...

Jeszcze raz WSZYSTKIEGO DOBREGO W NOWYM ROKU!!!!!
 
witam i ja:tak:

gratulacje dla Juleczki:tak::tak:

u nas nocka oki chociaz od paru dni cos mu sie poprzestawialo i zamiast o 19 chodi spac o 21a raz nawet o 22.30:szok: ale nic go nie ruszaly halasy:tak:

teraz troche mnie niebedzie bo musze poagac w opiece nad babcia ale postaram sie byc na bierzaca;-)
 
reklama
witajcie juz w 2010roku:tak:
u nas sylwester tragiczny....mały zasnał po 19.00 ale o 20.00 sie obudził i poszedł spać dopiero o 23.30:sorry2:i potem co chwilke sie budził i beczał jak by go ze skórki obdzierali:no:i cały czas płacze bidulek:zawstydzona/y::-(mielismy juz jechac na pogotowie,ale Alex usnął,wiec niech pospi sobie malenstwo:-(jak wstanie to zobaczymy...

Biedaczek;
mam nadzieję, że to nic poważnego i obudzi się jak nowo narodzony.

Jeszcze zapomnialam wam pochwalic sie....Jula od wczoraj CHODZI!!!!!:-):-):-):-)

Gratulacje dla malutkiej.

U nas sylwester właściwie jak każda inna nocka. Iggy nawet nie zauważył, że było głośno. Tak słodko spał:-D
 
Do góry