reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamusie 2008

reklama
Bliźniaki i dzięki Tobie Tygrys nie będzie pić kawy sam:-p Ja już jedną wypiłam i moja dzienna porcja zakończona.

Ale mnie to moje dziecko wykiwało.Teraz muszę czekać aż Pańcio się obudzi łaskawie:dry:;-)
 
Tygrys ja jestem spec od bólu głowy,ale co zrobić żeby nie bolała to nie wiem:eek: Słyszałam,że sex dobrze na to działa:-p Ale żeby nie było ja oczywiście nic o tym nie wiem....:-D

A powiedzieć Wam coś???A powiem,bo pewnie ciekawość Was zżera:-D
Mój mężu już się pakuje,zaraz jedzie na lotnisko i ziuuuu do domku:tak: Będzie około 3:00 w nocy:-)
 
Tygrys ja jestem spec od bólu głowy,ale co zrobić żeby nie bolała to nie wiem:eek: Słyszałam,że sex dobrze na to działa:-p Ale żeby nie było ja oczywiście nic o tym nie wiem....:-D

A powiedzieć Wam coś???A powiem,bo pewnie ciekawość Was zżera:-D
Mój mężu już się pakuje,zaraz jedzie na lotnisko i ziuuuu do domku:tak: Będzie około 3:00 w nocy:-)

heheh mówisz sex:-D jak do wieczora nie przestanie to trzeba będzie zafundować sobie i taka kurację ale teraz musi mi ibuprom wystarczyć:eek:

:-D:szok:
Zdała egzamin na prawo jazdy za 950. razem- Onet.pl - Wiadomości -05.11.2009
wiec cyprysiowa wszytsko jeszce przed toba:-)hihih, nie no zartuje zaliczysz na pewno nie za 950 razem:-)

Nieeee nasza Cyprysiowa jest lepsza bo zdała teorie :-D:-D:-D:-D:-D
 
Mamusia ale jaka wytrwała i ambitna ta babeczka.Za te pieniądze to już dawno mogła sobie kupić prawko:-p
 
Mariusz czytał w Tunezji jakąś gazetę i tam były statystyki dla czego kobiety uprawiają sex.Najwięcej procent dla tego,że boli je głowa,z nudów,z innych powodów,a chyba tylko około 15 procent uprawia sex z miłości.Ciekawe kto brał udział w tej ankiecie:eek:
 
i ja pije kawke, kupilam sobie taka przyprawe do kawy z knorra, mniam, pycha:tak:
Pokaż co to za wynalazek;-)

Ale mnie to moje dziecko wykiwało.Teraz muszę czekać aż Pańcio się obudzi łaskawie:dry:;-)
Jak on mógł tak Cie w bambuko zrobic:szok:

A powiedzieć Wam coś???A powiem,bo pewnie ciekawość Was zżera:-D
Mój mężu już się pakuje,zaraz jedzie na lotnisko i ziuuuu do domku:tak: Będzie około 3:00 w nocy:-)
No ładnie i już masz nockę z głowy;-)

A mój wrócił wczoraj o 24 :30 i ja nawet nie słyszałam:zawstydzona/y:
 
reklama
Cześć wszystkim!
od godziny próbuję wstawić jakieś suwaczki . uwaga może teraz :eek:
najlepiej Musia jak wybierzesz kod pod suwaczkiem zaczynajacy sie na url.......:tak::tak:
Dziewczynki ja mam dzis wolne:tak:

Chcialam sie pochwalic ze MAMY TRZECIEGO ZĄBKA!!!! Prawą górną jedyneczke:tak::tak::tak:

Lece nadrabiac
Gratulacje Pani Szeryfowo...no i z okazji rocznicy ślubu również!!!!!!:tak::tak::-)
Cyprysiowa gratulujemy ząbka:tak: A moje dziecię to będzie fajnie wyglądać-dwie dolne jedynki i dwie górne dwójki:eek:
KASOWNIK JAK NIC :-D:-) Fajnie,.....juz, któraś u nas na bb miała kasownik to znaczy dzieciaczek miał lub ma.....u nas 4 na dole i poza tym pusto.....:sorry2:
Ile dzieciaczkow juz łazikuje? Wiem ze Oliwka marzycielki i Lenka Sawki....
Lutek chyba niedlugo w koncu ruszy na wlasnych nogach. Od 8 miesiaca chodzi przy meblach a teraz zaczyna sie puszczac, juz zrobil pare kroczkow sam ale tylko jak go puszcze podstepem bo sam sie boi.

Poza tym niewiem czy tez zauwazylyscie ze dzieciaczki zrobily sie mega kumate teraz. Kurcze dopiero co lezaly sobie tylko i ryczaly a teraz juz takie rzeczy. Nie moge sie napatrzec na Lutka jak robi papa, pokazuje ile ma klopotów, wysyla buziaki, robi halo halo...:sorry:
Cyprysiowa Mari chodzi przy meblach tak od wrzesnia.....a teraz od paru dni chetnie za rączkę ,ale za jedna, za dwie siada na pupcie.....no i z tym kumaniem to fakt.....czasem patrze na nia i normalnie nadziwic sie nie moge....
Pewnie ze rozumieja. Mi Lutus zawsze ciagnie za kabel od komp. i dusi wszystkie klawisze, dzis 3 razy zlapalam go za reke i klapnelam w nia mowiac ostrym tonem ze nie wolno, maly sie poplakal a teraz siedzi u mnie na kolanach i pierwszy raz siedzi spokojnie, bez duszenia klawiszy itd
Własnie mam z Mari tak....tez juz pare razy po łapce dostała delikatnie,ale stanowczo....tylko ,ze u niej to trzeba tak z 10 razy powtórzyc....:sorry2::zawstydzona/y:
Z Filipkiem wszystko w jak najlepszym porządku :-D:-Dbyliśmy na zdrowej stronie zważyć i zmierzyć:tak:przy okazji zrobiliśmy zakupki na dzisiejszą kolacyjkę z mężem:zawstydzona/y::zawstydzona/y::-p:-p:-pteraz mały odsypia a ja z kolejną kawką was podglądam:tak:
super wieści.....:tak:
i ja pije kawke, kupilam sobie taka przyprawe do kawy z knorra, mniam, pycha:tak:
nio własnie Mamusiu ja tez o niej myślałam,bo widziałam ostatnio w sklepie.....ale napis jak mozesz jak to działa to naczy czy jest lepszy aromat czy zmienia smak czy cio/???? z gpry dziekuje;*

NIO A JA WITAM CZWARTKOWO..:-)

Jeszcze tylko dzisiejsza nocka i bede miała mezusia w łożeczku spowrotem......:-p
Mari spała dizisja do 8 z pobudka o 6:30 na mleczko......i teraz tz juz z 40 minutek śpi.... a ja do WAS nadrobic co trza i pogawędzic...
Jak mała wstanie to pojdziemy na małe zakupki,bo troszke mniej wieje dzisiaj trzeba to wykorzytsac...

Wszystkiego najsłodszego dla naszej najmłodszej solenizantki Zuzieńki:*
Uściski dla bąbla:*

 
Ostatnia edycja:
Do góry