reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamusie 2008

reklama
Cyprysiowa gratulujemy ząbka:tak: A moje dziecię to będzie fajnie wyglądać-dwie dolne jedynki i dwie górne dwójki:eek:
 
Dziewczynki ja mam dzis wolne:tak:

Chcialam sie pochwalic ze MAMY TRZECIEGO ZĄBKA!!!! Prawą górną jedyneczke:tak::tak::tak:

Lece nadrabiac
gratulujemy:tak:
Cyprysiowa gratulujemy ząbka:tak: A moje dziecię to będzie fajnie wyglądać-dwie dolne jedynki i dwie górne dwójki:eek:

najpierw chcialam napisac ze moj ma tak samp ale spojrzalam jeszcze raz ze jedyneczek gornych nie ma no to faktycznie śiesznie:-D
 
Jedynki jeszcze nie wyrosły,a już będą wyglądały jak wybite:eek::-D

A Fabian dziś taki marudny,że już mam go dość...Jęczy i jęczy...Zanim my się wybierzemy na dwór to już widzę co mnie czeka:sorry2:
 
Ja wczoraj mialam rocznice slubu, malzonek zrobil super kolacyjke a pozniej...hmmm wiadomo - fajnie bylo :-D


Ile dzieciaczkow juz łazikuje? Wiem ze Oliwka marzycielki i Lenka Sawki....
Lutek chyba niedlugo w koncu ruszy na wlasnych nogach. Od 8 miesiaca chodzi przy meblach a teraz zaczyna sie puszczac, juz zrobil pare kroczkow sam ale tylko jak go puszcze podstepem bo sam sie boi.

Poza tym niewiem czy tez zauwazylyscie ze dzieciaczki zrobily sie mega kumate teraz. Kurcze dopiero co lezaly sobie tylko i ryczaly a teraz juz takie rzeczy. Nie moge sie napatrzec na Lutka jak robi papa, pokazuje ile ma klopotów, wysyla buziaki, robi halo halo...:sorry:
 
Cyprysiowa Fabian niby łazi,ale tak raczej bezpiecznie.Pochodzi trochę i zaraz się czegoś łapie albo myk na czworaka.Jakoś się jeszcze boi.A z tym jaki jest kumaty to nie mogę się nadziwić.Ile to dziecko potrafi i rozumie.Szok:-) I wkurzają mnie strasznie teksty Mariusza rodziny,że on nic nie rozumie:dry: Np.Fabian mnie bije,ja mówię,że nie wolno,a babcia mówi,że ma mnie bić,śmieje się i mówi,że on przecież i tak nie rozumie:wściekła/y: A Fabian widzi,że ona się cieszy no to dawaj,ma zabawę,a ja go później okiełznać nie mogę...
 
Pewnie ze rozumieja. Mi Lutus zawsze ciagnie za kabel od komp. i dusi wszystkie klawisze, dzis 3 razy zlapalam go za reke i klapnelam w nia mowiac ostrym tonem ze nie wolno, maly sie poplakal a teraz siedzi u mnie na kolanach i pierwszy raz siedzi spokojnie, bez duszenia klawiszy itd
 
reklama
Cyprysiowa mnie wkurwia ich głupie podejście,bo oni najpierw gadaą,ze dziecko nie rozumie,a później jak jest duże i nie grzeczne to mówia,że takie jest,bo się takie urodziło:sorry2::wściekła/y: Co to za bzdury...Normalnie rzygać się chce jak ich słucham,ale więcej nie będę tutaj pisać,bo jak ktoś wynajdzie to będzie problem na całego.Jak coś to więcej już bardziej prywatnie;-):ninja2:
 
Do góry