reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamusie 2008

Kana u nas absolutnie nie działa klapnięcie po łapkach,bo Fabian oddaje.Wystarczył raz,a on później jak coś mu nie pasowała to bił mnie po łapach.Jemu trzeba wytłumaczyć;-)

Bliżniaczku no ja nie wiem jak on mógł...I śpi i śpi:-:)-p
 
reklama
Mamusia ale jaka wytrwała i ambitna ta babeczka.Za te pieniądze to już dawno mogła sobie kupić prawko:-p
:szok::szok::-D:-D:-D
Mariusz czytał w Tunezji jakąś gazetę i tam były statystyki dla czego kobiety uprawiają sex.Najwięcej procent dla tego,że boli je głowa,z nudów,z innych powodów,a chyba tylko około 15 procent uprawia sex z miłości.Ciekawe kto brał udział w tej ankiecie:eek:
a co do sexu, to zawsze mi pomaga jak mam mega bol glowy:zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y:

Pokaż co to za wynalazek;-)
sorki to z kamis anie z knorr:zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y:
prosze
www.kamis.pl - Przyprawa do kawy i deserów
nio własnie Mamusiu ja tez o niej myślałam,bo widziałam ostatnio w sklepie.....ale napis jak mozesz jak to działa to naczy czy jest lepszy aromat czy zmienia smak czy cio/???? z gpry dziekuje;*

dla mnie kawa jest smaczniejsza, lepszy aromat
 
Aniu kurcze u nas to ja najpierw tumacze to zrozumiałe.....i tez mimo wszystko stram się nawet po tych łapkach tak ostrznie nie przesadzajac z ilościa......

U nas najwięszky problem z Mari jest taki,ze ona dostkonale wie,ze źle robi.... i u nas jest tak:

Jak sie ze złosci czy po prostu sama z siebie czasem podchodzi chce buzi dostanie buzi,a ja dostane w buzie....nio to mówie jej ,ze nie wolno,pokazuje jej,ze to mamusie boli, robie smutna minke.....i ona sie przytula robi tuli tuli, ajka wiec wie o co chodzi .....a za 10 minut robi to samo......i szczerze juz nie bardoz wiem jak to rozwiazac......:sorry2::zawstydzona/y:
 
pomocy - bardzo chcę wam coś wkleić i mi łyso:-(

w ustawieniach, edytuj sygnaturę wklejasz link z suwaczkiem ktory rozpoczyna sie od url...

I ja się witam:tak::tak:z kawką:tak::tak:zaraz pędzę z Filipkiem do lekarza będę później!!!!:-D

aaaa juz wiem doczytalam

Dziewczynki ja mam dzis wolne:tak:

Chcialam sie pochwalic ze MAMY TRZECIEGO ZĄBKA!!!! Prawą górną jedyneczke:tak::tak::tak:

Lece nadrabiac

Gratulacje!!!!
I wszystkiego dobrego z okazji kolejnej rocznicy!!!!

U nas piękne słoneczko także ubieramy się powoli i lecimy spacerować:tak:

Ania podeślij nam trochę słoneczka, u nas szaro buro i leje:sorry2::sorry2::sorry2::sorry2:

sorki to z kamis anie z knorr:zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y:
prosze
www.kamis.pl - Przyprawa do kawy i deserów

dla mnie kawa jest smaczniejsza, lepszy aromat

Mniam mniam uwielbiam to przyprawe, mimo że nie pije kawy tylko mleko zabarione kawą:-D:-D:-D

Aniu kurcze u nas to ja najpierw tumacze to zrozumiałe.....i tez mimo wszystko stram się nawet po tych łapkach tak ostrznie nie przesadzajac z ilościa......

U nas najwięszky problem z Mari jest taki,ze ona dostkonale wie,ze źle robi.... i u nas jest tak:

Jak sie ze złosci czy po prostu sama z siebie czasem podchodzi chce buzi dostanie buzi,a ja dostane w buzie....nio to mówie jej ,ze nie wolno,pokazuje jej,ze to mamusie boli, robie smutna minke.....i ona sie przytula robi tuli tuli, ajka wiec wie o co chodzi .....a za 10 minut robi to samo......i szczerze juz nie bardoz wiem jak to rozwiazac......:sorry2::zawstydzona/y:

Kanus
u nas jest podobnie:tak::tak::tak::tak:



Wszystkiego najsłodszego dla naszej najmłodszej solenizantki Zosieńki:*
Uściski dla bąbla:*


A może Zuzi???:-D:-D:-D:-D

Zuzieńko mnóstwo uśmiechu i mega buziaczki z okazji Twojego święta!!!
 
Witajcie u nas nocka beeeeeeeeee

Jula nie chce jeśc wieczorem i przez to budzi sie na mleczko w nocy, dzisiaj o 1 wsunęła butle i spała do 5, a kiedys spała do 5-6 bez butli w trakcie nocy...:zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y::-:)-:)-:)-:)-(

poza tym jakis katar chyba nam zaczyna sie, a dzisiaj dzień basenowy i nie wiem co mam robić czy iść czy nie??jak myslicie...zapuścilam jej kropelki, ale w nosku na razie nic nie ma słysze tylko gdzies gleboko ze cos zaczyna sie:sorry2::sorry2::sorry2::sorry2:znowu do cholery
 
Ostatnia edycja:
nam przypada roczek we wtorek wiec wyprawiamy w sobote 28.11:tak:
My tez robimy 28 listopada :tak:
hey

Kurcze cos mnie bierze od wczoraj.
Czuje się fatalnie.
Teraz muszę wytrzymac do 16 jak przyjedzie M. i kładie się do łóżka.
Mam nadzieje, że dam rade:-(
Zdrówka
Wszystkiego najlepszego dla naszego najmłodszego szkrabka Zuzieńki.
Sto latek

Witajcie
U nas nocka dziwna, mały obudził się o 23 i sobie gadał, potem jeszcze raz chyba o 2:00 i pojękiwał i na butle o 3:30 , ostatecznie o 6:10 był wyspany :-(

Byłam u dentysty i mnie teraz ząb boli, pewnie będzie musiała mi go rozwiercić jeszcze raz :no:... bosheee ja to mam pecha.

Dzisiaj jedziemy z małym do lekarza, trzymajcie za nas kciuki.​
 
Witajcie u nas nocka beeeeeeeeee

Jula nie chce jeśc wieczorem i przez to budzi sie na mleczko w nocy, dzisiaj o 1 wsunęła butle i spała do 5, a kiedys spała do 5-6 bez butli w trakcie nocy...:zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y::-:)-:)-:)-:)-(

poza tym jakis katar chyba nam zaczyna sie, a dzisiaj dzień basenowy i nie wiem co mam robić czy iść czy nie??jak myslicie...zapuścilam jej kropelki, ale w nocku na razie nic nie ma słysze tylko gdzies gleboko ze cos zaczyna sie:sorry2::sorry2::sorry2::sorry2:znowu do cholery
ja bym uwazala, bo wiesz teraz o ta cholerna grypa chodzi, wiec nigdy niewiadomo co ten katar moze przyniesc
 
reklama
Co do urodzin do mam dylemat kiedy robić bo w niedzielę przed jest 6 czyli Mikołaj...a w niedzielę po chyba chrzestna nie będzie mogła przyjechać...:sorry2::sorry2::sorry2::sorry2:
 
Do góry