reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamusie 2008

Cypryśku no i najlepsze życzenia z okazji rocznicy:tak: Oby było ich jak najwięcej:tak: I oby zawsze były takie fajne:-p

W końcu masz wolne,a tu wszystkie pouciekały:eek:

U nas piękne słoneczko także ubieramy się powoli i lecimy spacerować:tak:
 
reklama
Hmm spacer jednak będzie później,bo Fabian właśnie zasnął.On to jest udany...Wczoraj siedzieliśmy cały dzień w domu i usnął dopiero o 16:00 na 40 minut.A teraz ja się już uszykowałam,a on sobie śpi...I pewnie wstanie za 2 godziny...
 
Ja wczoraj mialam rocznice slubu, malzonek zrobil super kolacyjke a pozniej...hmmm wiadomo - fajnie bylo :-D


Ile dzieciaczkow juz łazikuje? Wiem ze Oliwka marzycielki i Lenka Sawki....
Lutek chyba niedlugo w koncu ruszy na wlasnych nogach. Od 8 miesiaca chodzi przy meblach a teraz zaczyna sie puszczac, juz zrobil pare kroczkow sam ale tylko jak go puszcze podstepem bo sam sie boi.

Poza tym niewiem czy tez zauwazylyscie ze dzieciaczki zrobily sie mega kumate teraz. Kurcze dopiero co lezaly sobie tylko i ryczaly a teraz juz takie rzeczy. Nie moge sie napatrzec na Lutka jak robi papa, pokazuje ile ma klopotów, wysyla buziaki, robi halo halo...:sorry:
my na razie lazikujemy tylko za 2 raczki lub za jedna i twardo stoimy, ale same chodzic nie chcemy
duzo milosci zycze z okazji rocznicy:tak::tak::tak::tak:
 
Cyprysiowa wszystkiego najlepszego z okazji rocznicy:tak:

ja musze zrobic obiadek potem o 14 szykujemy sie na spacerek , zakupy dentysta:cool2: i jak wroce to wyjezdrzamy do prababci małego;-)
 
Hmm spacer jednak będzie później,bo Fabian właśnie zasnął.On to jest udany...Wczoraj siedzieliśmy cały dzień w domu i usnął dopiero o 16:00 na 40 minut.A teraz ja się już uszykowałam,a on sobie śpi...I pewnie wstanie za 2 godziny...

a moj niechce isc spac chc to jego pora juz:sorry2: ale to nic wyspi sie na spacerku a potem pewnie jeszcze w samochodzie kimnie:tak:
 
Dagulla no Fabian też mógł 5 minut poczekać i zasnąć na spacerku...A on złośliwie zasnął w łóżeczku:sorry2::-p
 
Tygrys ja chciałam wypić z Tobą kawkę to zwiałaś.A teraz co?Sama pij.:-p Pisz lepiej jak po mierzeniu i ważeniu:tak:
 
reklama
Chcialam sie pochwalic ze MAMY TRZECIEGO ZĄBKA!!!! Prawą górną jedyneczke:tak::tak::tak:
Gratulacje

Cyprysiowa gratulujemy ząbka:tak: A moje dziecię to będzie fajnie wyglądać-dwie dolne jedynki i dwie górne dwójki:eek:
:-D:-D:-D, super to wygląda

Ja wczoraj mialam rocznice slubu, malzonek zrobil super kolacyjke a pozniej...hmmm wiadomo - fajnie bylo :-D
Wszystkiego naj,naj, naj z okazji rocznicy

ja musze zrobic obiadek potem o 14 szykujemy sie na spacerek , zakupy dentysta:cool2: i jak wroce to wyjezdrzamy do prababci małego;-)
Udanego wyjazdu;-)

Tygrys ja chciałam wypić z Tobą kawkę to zwiałaś.A teraz co?Sama pij.:-p Pisz lepiej jak po mierzeniu i ważeniu:tak:
ja sie chętnie z kimś napiję kawki, właśnie idę sobie zrobic
 
Do góry