reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamusie 2008

Witam!!!
Kokusia[*][*]*[*] bardzo mi przykro
marzycielka napewno będzie dobrze nie martw sie na zapas
bliźniaki no to niezła zamiana mam nadzieję że już lepiej

a mój głupi chłop kupił drukarke(do tamtej nie szło już tuszy dokupić) i kupił taką dużą że pół biurka zajmuje i gdzie ja mam kawe sobie postawić
a tamta spokojnie stała na półeczce pod biurkiem i było git a ta się tam nie zmieści no i co z tą moją kawą :-(
w piątek jade w góry do Białego Dunajca hi hi hi ale się cieszę przynajmniej tyle z tego urlopu będę mieć
 
reklama
Buziaków tysiące i na buzkach uśmiechów promiennych jak słońce dla Inanki, Jasieńka i Zosi
Podpinam się

A ja od wczoraj nie mogę się pozbierac. Wczoraj po dwudziestej umarł mój szwagier(*). Miał tylko 35 lat. A najbardziej to szkoda mi teraz mojej siostry. Dopiero w pazdzierniku mija rok od ich ślubu a tu taka tragedia:-:)-:)-(
Straszne, współczuję z całego serca Twojej siostrze i całej rodzince. (*)

mam nadzieje że dziś juz lepiej

bliźniaki no to niezła zamiana mam nadzieję że już lepiej
W piątek jade w góry do Białego Dunajca hi hi hi ale się cieszę przynajmniej tyle z tego urlopu będę mieć
Dzięki, dzisiaj na szczęście juz ok
Zoza, ale ci zazdroszczę tego urlopiku, ja przyszly tydzień znów biorę wolny, ale siedzę w domku, może jak będzie pogoda to nad morze pośmigam z dzieciakmi, zeby tez coś mieli z wakacji
 
Cześć :-)

U nas nocka fajna :tak: Alan zasnął o 22.30 i spał do 6, więc mamusia jest w miare wyspana :tak::-D:-D:-D

Kokusiu, wyrazy współczucia :-:)-:)-(straszne nieszczęście :-:)-:)-(
 
no biorąc pod uwage że cały zeszły tydzień miałam być na mazurach a nie w domu to nawet miłe zakończenie urlopu
mi się włśnie kończy urlop ale potem od 01 biore tydzień bo młody do pierwszej klasy idzie
 
Buziaków tysiące i na buzkach uśmiechów promiennych jak słońce dla Inanki, Jasieńka i Zosi
Również dołączamy się do pięknych życzonek:tak:

A ja od wczoraj nie mogę się pozbierac. Wczoraj po dwudziestej umarł mój szwagier(*). Miał tylko 35 lat. A najbardziej to szkoda mi teraz mojej siostry. Dopiero w pazdzierniku mija rok od ich ślubu a tu taka tragedia:-:)-:)-(
Jejku kokusiu nawet nie wiem co powiedzieć:-( Jako to życie jest niesprawiedliwe, że umiera tak młody człowiek:-( Moje najszczersze wyrazy współczucia
[*]
W dalszej rodzinie mojego męża jest chłopak chory na raka. Zostały mu 3 miesiące życia, a ma 21 lat:szok: Straszne po prsotu:-(

10 godzin bez mleka szok:szok::szok::szok::szok::szok: troche marudzil chyba godzine walczyl ale dałam rade!!!!!!!!!!!!!:zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y::-p:-p:-p:-p:-pod 21 do 7 rano:tak::tak::tak:
Tygrysku gratulacje dla Filipka i dzielnej mamusi:tak: Czyli powoli wraca Twoje stare dziecko? Myślisz, że mój Filip też kiedyś wróci? Bo już się wykańczam:-( Dziś znów masakryczna noc:-(

są dwa rodzaje spiralki, zwykła i hormonalna, po tej zwykłej mogą wystapic dosc obfite miesiaczki i ta spirala kosztuje około 500 zł (przynajmniej u nas) natomiast przy hormonalnej spirali miesiaczki sa słabe, moga nawet wogóle niewystępować i u mnie koszt takiej spirali to 1200 zł
No w takim razie mi lekarz mówił o tej droższej. Co prawda koszt nieco mniejszy, bo ponad 900zł, ale twierdził właśnie, że miesiączki po niej są bardzo skąpe.
 
No dziewczynki idę zjeść śniadanko i nakarmić moje dziecię:tak: A później muszę jeszcze poprać sobie rzeczy, bo jutro w końcu jedziemy:happy2:
 
A ja od wczoraj nie mogę się pozbierac. Wczoraj po dwudziestej umarł mój szwagier(*). Miał tylko 35 lat. A najbardziej to szkoda mi teraz mojej siostry. Dopiero w pazdzierniku mija rok od ich ślubu a tu taka tragedia:-:)-:)-(

Nie mieli dzieci bo najpierw chcieli wyremontowac górę domu którą dostali od Jego rodziców a dopiero potem myślec o dzieciach. A najgorsze jest to że to był zupełnie zdrowy chłopak. W tamtym tygodniu przyjechali na wieś na urlop. W sobotę na ślubie złapał go ból w niedzielę rano pojechali do szpitala i lekarze orzekli trzustkę, potem wąśtrobę, żołądek. No sami nie wiedzieli co mu jest i do tej pory nie wiedzą:no:


Az mnie zoladekk rozbolal jak to przeczytalam...
Co za masakra jakas....:-:)-:)-(
Kokusiu,kondolencje,bardzo mi przykro..



Pogoda sie tak zepsula,ze nie pozostaje nam nic innego jak tylko siedziec w chalupie:baffled:Wczoraj wrocilysmy kole 21,Marianka padla jak mops i jeszcze teraz chyba odsypia:szok:...A jutro przylatuje moja babcia i zostanie az do chrzcin,23go przyjezdzaja tesciowie wraz z niania,ktora wrzesien i pazdziernik bedzie nam sie opiekowac dzieciem,gdy ja,niewyrodna matka wroce do pracy na dwa miesiace,coby troche odsapnac od pieluch:-D:-D...
Zapomnialam o dziendobry;-)
Wszystkiego najlepszego swietujacym dzis sloneczkom,duzo zdrowka i usmiechu babelki nasze!!
Zozakoza,masz avatarek ktory powala z nog:-D:-DPrzemocny:tak::tak:
Agacia,wylaz z krzaczorow,Pyciol,Blizniaczku,Tajger,Madzienka i reszta wylazic!!
 
Dzień dobry dziewczynki,

na początek wszystkiego naj, naj dla naszych maluszków cudownych, dzisiejszych solenizantów, bo z tego wszystkiego to nawet i podpiąć się zapomniałam.

A ja od wczoraj nie mogę się pozbierac. Wczoraj po dwudziestej umarł mój szwagier(*). Miał tylko 35 lat. A najbardziej to szkoda mi teraz mojej siostry. Dopiero w pazdzierniku mija rok od ich ślubu a tu taka tragedia:-:)-:)-(

to mnie jeszcze dzis dobiłaś Kokusiu(przepraszam, że tak napisałam, ale taki jakiś dzień smutny i ta pogoda do tego)
Ja pamiętam, jak o zapaleniu trzustki pisałaś, kto by pomyślał, że to aż tak poważne może być.
Strasznie to przykre, kiedy młody człowiek odchodzi nawet niewiadomo dokaldnie z jakiej przyczyny.Kokusiu przyjmij od nas najszczersze wyrazy współczucia, i dla Ciebie Kochanie dużo siły, żebyś tylko wspiearała siostrzyczkę, jak tylko potrafisz, ona teraz tego potrzebuje.

niesprawiedliwe to życie:wściekła/y:, ale nas ciągle uczy:,,spieszmy się kochać ludzi....''

smutno mi się zaczął ten dzień, więc idę się wziąć za jakąś robotę, bo całkiem sie tu rozkleję, a Wiki śpi, więc trzeba korzystać,
do później dziewczynki
 
A tak Alan spędza wolny czas :-D:-D:-D:-D



I przyłapany na kradzieży pamperów :-p:-D:-D:-D

i przepraszam, że tutaj :zawstydzona/y: ale jakoś tak pusto tu dziś, że może cosik ruszy to forum z kopyta :sorry2::zawstydzona/y:
 
reklama
Do góry