reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamusie 2008

:-D:-D:-D

wiecie co, a my myśleliśmy, żeby robić chrzciny w PL teraz w czerwcu, amnie tak nagadali, że to za późno, że podróż samochodem i w ogóle takie tam różne przesądy, no to ja pyk szybciutko załatwiłam chrzciny jak Wiki miał 2 miesiące, kameralne przyjęcie i niby spokój, ale trochę wściekła jestem, bo tak to nijako było, że nawet zdjęć porządnych nie mam:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:tak to jest jak da się aparat komuś kto pojęcia o robieniu zdjęć nie ma, masakra.
A widzę, że większośc z was robi teraz, i bez jakiś tam zabobonów, że to szybko trzeba, ehhh....ale plus taki, że jednak nie w Polsce było, bo ja sobie tego nie wyobrażam, ponad 300km między rodzinami, kupa ludzi, zaraz jakiś hotel, knajpę trzeba by było zarezerwować, za dużo zachodu jak dla mnie, najważniejsze, że dziecko ochrzczone, a nie żeby zaraz dla całego narodu wyżerkę organizować, sorki, ale takie moje skromne zdanie
Skromne zdanie wcale nie jest takie "skromne" bos sie na pol mojego ekranu 22 calowego rozwinela;-):-D:-D:-D
A tak serio,to oczywiscie kazdy ma swoje poglady na przyjecie mniejsze czy wieksze,ale generalnie chodzi o to zeby diabelka z malego poganinka wypedzic:-D:-D
 
reklama
och mamuśki troszkę Was podczytałam, dzisiaj Jula jakaś marudna wieczorkiem była i moj Pawel wrocil zakatarzony ze szkolenia(podobno przez klime:zawstydzona/y::zawstydzona/y:)wiec ne zblizal sie do Julci a ona kwękała i kwękała:baffled::baffled::baffled::baffled:

Padła jak mucha nawet połowy kaszy nie zjadła:sorry2::sorry2::sorry2:mam nadzieje ze trcohę pośpi, bo mimo że weekendowa zmiana mojego męzulka do ewentualnego wstawania to i tak ja muszę bo on chory:blink::blink::blink::blink:

Co ja widzę Kaja wróciła i od razu kilka stron do przodu:-D:-D:-D:-D

Kana fajnie że Twoj Misiek nie msi isc na bezplatny urlop:tak:

Nie wiem co mialam jeszcze napisac:shocked2::shocked2::shocked2:

Cholercia gardło mnie zaczyna boleć:confused::confused::confused::confused:

Jutro mieliśmy jechac nad jezioro bo zapowiadaja ładna pogode:cool2::cool2::cool2:tylko z przelotnymi burzami:-D:-D:-Dale pewnie zostaniemy w domu

Idę nafaszerować mojego meżulka jakimiś lekami:-p:-p:-p
 
dziękuję



fryzurka boska, co za włosy:szok:


:-:)-:)-:)-:)-(



miłej kolacji



kaja a gdzie ty dokładnie mieszkasz?



kana spokojnie, nie Ty jedna, ja to wiedziałam, że pod oponą jest dentka i jakis czas temu mój M uświadomił mnie, że w samochodowych oponach już nie ma dentek...ale byłam zdziwiona...:baffled:


a ja dzisiaj posprzątałam całe mieszkanko i jutro mam wolne:happy2:
zostały mi tylko okna bo ostatnio coś potwornie pyliło i mam strasznie żółte:szok:

pochwalę się, żę w środę moja siostra urodziła synka, wszyscy zdziwieni bo od samego początku miała być córka.....ot mała pomyłka lekarza i mały będzie przynajmniej do 3ms, chodził w różach i kwiatkach:-)

byłam na spotkaniu organizacyjnym w żłobku, pozwiedzałam sobie sale, sypialnie, łazienki i jest ok,
wyposażenie jest na topie, leżaczki, maty edukacyjne, kojce itp
maja nawet wózki do lulania dzieci..takie śmieszne z lat 80-tych
piją tam Bebiko...ale moje dziecię niechce pić mleczka a napewno już nie z butelki i Pani opiekunka powiedział, że jak chce uczyć pić to z łyżeczki , one tak będa karmiły Martusię:szok::szok:
wszystko daje żłobek, my musimy tylko przynieść pampersy, husteczki i kremik
i najlepsze to, że będę płaciła ok.260zł:-):-)
pln szwecja,kiruna,umeo..polarnik zabity dechami i prawdziwa laponia,czyli lapland
 
och mamuśki troszkę Was podczytałam, dzisiaj Jula jakaś marudna wieczorkiem była i moj Pawel wrocil zakatarzony ze szkolenia(podobno przez klime:zawstydzona/y::zawstydzona/y:)wiec ne zblizal sie do Julci a ona kwękała i kwękała:baffled::baffled::baffled::baffled:

Padła jak mucha nawet połowy kaszy nie zjadła:sorry2::sorry2::sorry2:mam nadzieje ze trcohę pośpi, bo mimo że weekendowa zmiana mojego męzulka do ewentualnego wstawania to i tak ja muszę bo on chory:blink::blink::blink::blink:

Co ja widzę Kaja wróciła i od razu kilka stron do przodu:-D:-D:-D:-D

Kana fajnie że Twoj Misiek nie msi isc na bezplatny urlop:tak:

Nie wiem co mialam jeszcze napisac:shocked2::shocked2::shocked2:

Cholercia gardło mnie zaczyna boleć:confused::confused::confused::confused:

Jutro mieliśmy jechac nad jezioro bo zapowiadaja ładna pogode:cool2::cool2::cool2:tylko z przelotnymi burzami:-D:-D:-Dale pewnie zostaniemy w domu

Idę nafaszerować mojego meżulka jakimiś lekami:-p:-p:-p
Nooo,a wiekszosc z nich sama Kaja zapisala:-D:-D
 
hej laseczki ;-);-)ja tylko na chwilke pochwalic sie ze wreszcie dzis podpisalismy akt notarialny i sobie z mezowym opijamy winkiem nasze szczescie heheghe:-D:-D:-D:-Dbuziole i szykujcie sie na paarapetowke do tygrysaaaaaaaaaa:-):-):-):-):-):-)


Tygrysku gratulacje!!!!Super!!!!

Ja przyjeżdzam!!!!Przy okazji zrobię jakieś zakupy w Ptaku:-D:-D:-Da właśnie Łodzinaki jeździcie tam na zakupy????;-);-);-)
 
byłam na spotkaniu organizacyjnym w żłobku, pozwiedzałam sobie sale, sypialnie, łazienki i jest ok,
wyposażenie jest na topie, leżaczki, maty edukacyjne, kojce itp
maja nawet wózki do lulania dzieci..takie śmieszne z lat 80-tych
piją tam Bebiko...ale moje dziecię niechce pić mleczka a napewno już nie z butelki i Pani opiekunka powiedział, że jak chce uczyć pić to z łyżeczki , one tak będa karmiły Martusię:szok::szok:
wszystko daje żłobek, my musimy tylko przynieść pampersy, husteczki i kremik
i najlepsze to, że będę płaciła ok.260zł:-):-)

A gdzie Ty znalazłas taki żłobek...na pewno w Polsce????:szok::szok::szok::szok:
 
Tygrysku gratulacje!!!!Super!!!!

Ja przyjeżdzam!!!!Przy okazji zrobię jakieś zakupy w Ptaku:-D:-D:-Da właśnie Łodzinaki jeździcie tam na zakupy????;-);-);-)
zapraszam!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:-D:-D:-Dja wole manufakture ale maz mi ostatnio limit na wydatki zalozyl wiec zaczne chyba do ptaka jezdzic hehehe:-D:-D:-D:-D
 
reklama
Do góry