reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Grudniowe mamusie 2008

Okruszku i Agatkas moje gratulacje

u nas noc minela spokojniutko wlasnie wykapalam mojego misia i sobie smacznie spi ja wlasnie buszuje w necie w poszukiwaniu informacji co najlepiej jesc zeby bylo duzo mleka i zeby mialo lepsza konsystencje bo moje tak mi sie wydaje ze moje mleko ma konsystencje zbyt wodnista... kupilam sobie elektryczna krowe i odciagam mleko bo sutki moj synus powygryzal do krwi:szok: z tak sila ssie...
jak narazie z kolkami nie mamy problemow maly robi nawet 2,3 kupki na dzien no i z tyleczka puszcza muzyczke regularnie (popierduje)...
dzwoneczku dzieki za rade co do tej czkawki mialas racje ubralam dziecko cieplej i przestala czkawka go dreczyc... w zyciu bym na to nie wpadla jestes kochana :tak:
dunia a ty jak sobie radzisz z swoim malenstwem???
mam pytanie co mozna jesc zeby polepszyc jakosc pokarmu no i ilosc... moj maly na jedno posiedzenie ciagnie 60-80 ml mleka... musze go dokarmiac mlekiem modyfikowanym bo nie wyrabiam...
 
reklama
Cześć mamusie .


My juz o wiele wiele lepiej się mamy i nawet się wyspałyśmy ;-)

A wczoraj byłam u fryzjera i zrobiłam sobie fryzurkę więc troszkę się odstresowałam i odświeżyłam.:-)


justine no to masz niezłe przejścia i dużą córcię.
Moja już ponad 5 100 kg w3aży :-)
 
czesc dziewczynki!!JUSTINE,widze ze Ty jak tur do produ mkniesz pokonujac te swoje trudnosci zyciowe,haha:-D..U nas kochane tez nocna zmiana na nogach,nasza Marysienka miala taaak zatkany nosek,nie pomogly ani kropelki z soli fizjol,ani nawilzacz,juz zglupialam czy to po prostu niedojrzaly nosek,nieumiejetnosc wysmarkania porzadnego,czy jakies katarzysko sie przyplatalo???Tak sie knopers denerwowal nasz maniuni,a my razem z nia..bo to przeciez serce sciska jak cierpi kruszyna.Nie wiem czy dzisiaj nie uciekne sie do gruszeczki,bo to jedyne co na tym cho.. biegunia mozna dostac w aptece z metod nienaturalnych.Do tego mi zebisko madrosci wylazi,masakra,boli jak cholera,wybral sobie pore gnojek jeden...wrrr....
 
landryneczko-to twój brzdąc i tak nie je aż tak duzo..mój jak sie przyssa to 110wcina...jak do lekarza jechałam to odciągnęłam a jak wróciłam to musiałam go jeszcze troszke dokarmić.ostatnio cały dzien mi na cyckach wisiał to takie miękkie były jak nigdy :-)aż się zaczęłam bac że mu zbraknie
 
30.12.2008 o godzinie 16:50 przyszła na świat Zosia, waga 3350g ,55cm. O porodzie napisze jak już będe w stanie siedzieć przy komputerze.
pozdrawiam i gratuluje wszytkim nowym mamusiom

Okruszku Gratuluje Wam Serdecznie!!!!!!!:):-)

Okruszku i Agatkas moje gratulacje

u nas noc minela spokojniutko wlasnie wykapalam mojego misia i sobie smacznie spi ja wlasnie buszuje w necie w poszukiwaniu informacji co najlepiej jesc zeby bylo duzo mleka i zeby mialo lepsza konsystencje bo moje tak mi sie wydaje ze moje mleko ma konsystencje zbyt wodnista... kupilam sobie elektryczna krowe i odciagam mleko bo sutki moj synus powygryzal do krwi:szok: z tak sila ssie...
jak narazie z kolkami nie mamy problemow maly robi nawet 2,3 kupki na dzien no i z tyleczka puszcza muzyczke regularnie (popierduje)...
dzwoneczku dzieki za rade co do tej czkawki mialas racje ubralam dziecko cieplej i przestala czkawka go dreczyc... w zyciu bym na to nie wpadla jestes kochana :tak:
dunia a ty jak sobie radzisz z swoim malenstwem???
mam pytanie co mozna jesc zeby polepszyc jakosc pokarmu no i ilosc... moj maly na jedno posiedzenie ciagnie 60-80 ml mleka... musze go dokarmiac mlekiem modyfikowanym bo nie wyrabiam...

:-)Landryneczko a jestes pewna ze cos z Twoim mlekiem jest nie tak? Na poczatku jest troche wodniste potem jest nawal i organizm sam sobie reguluje ile maluch potrzebuje mleczka, moze wiec jeszcze nie trzeba dokarmiac, moze po prostu czesciej przykladaj?? Ile ten mluszek Twoj juz ma i mialas juz nawal pokarmu??

Dzieńdoberek wszystkim!!!

Zuzanko i Gabrysiu, witamy na Matce Ziemi, ukochajcie Wasze mamusie od nas i bądźcie zawsze zdrowe :tak::tak::tak:

U mnie ranek znowu masakra. Mróz był w nocy tak duży, że zamarzła automatyka bramy, nie mogłam wyjechać z Lenusią do pediatry, wreszcie jakoś się udało, ale już nie można tej bramy zamknąć, nic tylko zaparzac teraz kawusię dla złodziei ;-)
Jakby tego było mało wyjechałam i czuję, że mnie na maksa znosi na prawo i się ślizgam straszliwie. Patrzę - mam kompletnego laczka w prawej oponie a tu mróz -16 i nie ma jak wózkiem pojechac. no to się dotelepałam, wróciłam do chaty, buch obok do warsztatu po pomoc. Teraz czekam w domku az ktoś od nich przyjedzie mi pomóc z tym kołem, bo potem musze jechac po córkę do szkoly i po synusia do przedszkola. Ja chyba zwariuję:rofl2:
Na szczęście Lenusia słodko śpi, prawie się nie obudziła w przychodni podczas ważenia i mierzenia. Niezły z niej klopsik, ma juz 4890g!
A jak Wam dzionek mija? Mam nadzieję, że sprawniej niż u mnie.
A! I jeszcze Wam powiem, że się wkurzyłam na maksa, bo w ramach prezentu gwiazdkowego wykupiliśmy mojej teściowej lekcje gry na pianinie, bo kiedyś grała pięknie, ale 7 lat temu miała wylew i niewiele pamięta no i w ramach ćwieczenia umysłu jej to wykupiliśmy. Zadzwoniła do mnie nauczycielka, że teściówki nie ma, nie przyszła. dzwonię więc do niej a ona, że jest za zimno i będzie chodzić jak się ociepli :wściekła/y: A ma samochód i Akademia Muzyczna jest o 10 minut jazdy od niej od domu!!! Tak mi łyso przed ta nauczycielką, że szkoda gadać

Justinka widze, ze przygod czesc dalsza..:)) Ja nie moge juz sobie wyobrazic takich mrozow jak wczoraj ogladalam fakty to poprostu kleska zywiolowa:no: chyba delikates sie zrobilam:zawstydzona/y: dzis minus 5 a ja mlodej do szkoly nie puscilam ale glownie dlatego, ze te uniformy maja tak cienkie i buciki takie mocno nie zimowe, ze przestraszylam sie ze mi dziecko przed szkola zamarznie czekajac na dzwonek...no ale coz jutro juz chyba musze ja zawiezc - jak tak patrze przez okno to samochod nadal zamarzniety...mam nadzieje, ze zdaza z tym kolem cobys mogla dzieciaki ze szkoly odebrac a brama...masz jeszcze psa w domku!:-D, no i kicha z ta nauczycielka, ale tesciowej przez kolano nie przelozysz...:no:dziewczyny czekamy na wiosne!!
 
witajcie dziewczyny;-) u nas noc spokojnie przespana ale jak zwykle od 7 do teraz marudzenie usnie mi na pol godziny ten szkrab i zachwile sie wierci i prezy ech :-:)baffled::baffled::baffled: wogule to zaczal mi od wczoraj ulewac strasznie:-:)-:)-( i co zje to uleje i zaraz bek i je rece rekawy wszystko co mu popadnie pod reke bo glodny:szok::szok::no::no:

i wogule zaczyna mnie pobolewac brzuszek tak jak przed okresem!!!:szok::szok::szok: czy to mozliwe ze po 3 tygodiach moge juz dostac okres?????:baffled::baffled::baffled::baffled: dodam ze tydzien temu zakonczylam krwawic po porodzie:confused::confused:
 
Okruszku Gratuluje Wam Serdecznie!!!!!!!:):-)



:-)Landryneczko a jestes pewna ze cos z Twoim mlekiem jest nie tak? Na poczatku jest troche wodniste potem jest nawal i organizm sam sobie reguluje ile maluch potrzebuje mleczka, moze wiec jeszcze nie trzeba dokarmiac, moze po prostu czesciej przykladaj?? Ile ten mluszek Twoj juz ma i mialas juz nawal pokarmu??


moj maly sie urodzil 1.1.2009 nawalu jeszcze nie mialam ale mi krawaia brodawki jak nie wiem co... o bolu nie wspomne nawet jak odciagam pokarm
 
reklama
Do góry