reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamusie 2008

reklama
Hej hej

Byłam dzisiaj u lekarza i okazało się ze złapałam grype. Mam zapisane antybiotyki. Mam lezec :baffled:, ciekawe jak to zrobic przy moim małym. A co najciekawsze zakładac maseczke jak karmie małego i .... jak najmniej z nim przebywac :dry:.
nie wiem jak Ty to zrobisz-ciezko bedzie..:baffled: zycze powodzonka i szybkiego powrotu do zdrowka

Blizniaki super,ze bioderka u Niuni ok
 
Agacia82 kuruj sie bidulko,zdrówka życzę ;-)

dziewczyny gratuluje dłuższego macierzyńskiego ciesze sie razem z wami chociarz mnie to niedotyczy:tak::-)
 
Czesc dziewczyny

Czytam Was regularnie, ale nie bardzo mam czas cos pisac. Mąz juz wrócił do pracy, więc mam wiecej obowiązków do tego zaraził sie w pl grypą i przywiózł to cholerstwo tutaj. No i od wczoraj ja mam katar i kaszel, a Hania dzis dostała katarek. Latam więc nad nią z gruszką. Dobrze ze jest tak kochana ze nie protestuje. Tylko marudna strasznie dzis i mało śpi.

Fajnie ze jednak załapiecie sie na dłuższe macierzyńskie:-)
 
bliźniaki - :szok::szok::szok: Szalona kobieto, ja bym się tam kabli nie tykała :-D

Marzycielka a dlaczego mała się odwodniła?

czyli herbatki z kopru włoskiego nie dawac :szok: ?

Ja tez miałam bardzo złe doświadczenia z wodą koperkową, Jasiek bardzo źle na nią reagował i kolki się nasilały.

AGATKAS, OKRUSZKU - WIELKIE GRATULACJE DLA WAS!!! CZEKAMY NA WAS!

i wogule zaczyna mnie pobolewac brzuszek tak jak przed okresem!!!:szok::szok::szok: czy to mozliwe ze po 3 tygodiach moge juz dostac okres?????:baffled::baffled::baffled::baffled: dodam ze tydzien temu zakonczylam krwawic po porodzie:confused::confused:

Mnie się wydaje, że to raczej macica się obkurcza, stąd ten ból.

A propos zawijania w rożek do spania. Kiedys wpadł mi w ręce film instruktażowy o zawijaniu noworodków i niemowlaków w chustę, tak żeby rączki miały przy ciele. I faktycznie na tym filmie to bardzo uspokaja maluszki i pozwala im zasnąć. Nie wierzyłam, póki nie spróbowałam z Jasiem, a miał już wtedy ze dwa miesiące. Jak zaczęłam go na noc zawijać ciasno w chustę, to zaczął przesypiać dłużej w nocy. Teraz pryz Hani próbowałam, najpierw się buntowała trochę. Ale wczoraj ją zawinęłam i pierwszy raz przespała w nocy 5 godzin w kawałku, a u nas to rekord. Coś w tym chyba jest.
 
reklama
A propos zawijania w rożek do spania. Kiedys wpadł mi w ręce film instruktażowy o zawijaniu noworodków i niemowlaków w chustę, tak żeby rączki miały przy ciele. I faktycznie na tym filmie to bardzo uspokaja maluszki i pozwala im zasnąć. Nie wierzyłam, póki nie spróbowałam z Jasiem, a miał już wtedy ze dwa miesiące. Jak zaczęłam go na noc zawijać ciasno w chustę, to zaczął przesypiać dłużej w nocy. Teraz pryz Hani próbowałam, najpierw się buntowała trochę. Ale wczoraj ją zawinęłam i pierwszy raz przespała w nocy 5 godzin w kawałku, a u nas to rekord. Coś w tym chyba jest.

Czyli jak???:-(




Znalezione w sieci...

"Dłuższy urlop macierzyński będzie przysługiwał każdej kobiecie, która urodzi dziecko 19 grudnia i później. Jednak nie tylko te osoby skorzystają na zmienionych przepisach. Także matki, które w chwili wejścia w życie ustawy będą korzystać z tego urlopu, będą mogły być na dłuższym macierzyńskim."
 
Do góry