reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamusie 2008

Dzwoneczka nie wiem dokladnie jak to sie nazywa, mowila mi ta lekarka ale zapominam, dala najpierw na palce PROSTIN GEL i wlozyla dwa palce tak gleboko i tam cos ruszala nie bylo to przyjemne, ale nie tak bolesne jak sie spodziewalamm bo od rana plakalam w tym szpitalu :eek: z tego co czytalam o oddzielaniu bieguna dolnego wydaje mi sie, ze to to. Powiedziala, ze mam juz miekka szyjke i kosci mi sie rozeszly i ze wg niej urodze na pewno w ciagu 48 godzin. Powiedziala, ze moge krwawic po tym ale jak narazie nic mi nie jest. Tak sie cieszylam bo mialam po tym skurcze wiec dla podtrzymania efektu chodzilam jeszcze caly dzien po sklepach, kupilam i zapakowalam ostatnie prezenty, wszystko lezy pod choinka, ja zmeczona strasznie a skurcze..... chyba ustaly :baffled::baffled::baffled:. Stracilam nadzieje, nie krwawilam, nie odszedl mi czop nic :(((((
Pytia wiec ta chwila jeszcze chyba nie tak blisko ;((( :pP Najbardzij meczoce z calej ciazy jest to czekanie i niepewnosc, raz jestem pelna nadzieji za chwile jestem pewna, ze nie urodze i jeszcze te telefony sto razy dziennie czy mam juz dzidziusia ze soba ;((
 
reklama
czesc dziewczyny

dzisiaj mam ciezki dzien :-(. Achhh ale nie bede narzekac.

Kana no super trzymam kciuki za rozwiniecie sie akcji :tak:, oby poszło jak najszybciej.

Dagulla no nie zaniedbój nas :-D, a mały jest uroczy.

Bliźniaki kuruj się, a mała ile miała temperaturki ? Noworotki maja temperaturę podwyzszoną, czytałam ze prawidłowa to nawet do 37, 5 C. Ja małemu dzisiaj zmiezyłam i miał 37,2 C. Kurcze juz sama nie wiem, moze źle przeczytałam a mały chory jest.:eek:
 
Dzwoneczka ja bede rodzic na Ealing Hospital, ogolnie jak do tej pory jestem zadowolona, kilka moich kolezanek juz tam rodzilo i nie narzekaly, zobaczymy jak bede po czy powiem to samo, o ile wogole kiedys bede PO :confused:
Trzymam za wszystkie spakowane laseczki kciuki, wiem co czujecie :szok:
BlackWizard a Ty kiedy maz nastepna wizyte? Masz juz umowione jakies wywolywanie??
 
Natalkaa jasne ze mi sie spieszy:-) tylko mojej córci nie bardzo:rofl2::-D

dzwoneczka jeszcze raz dzieki za te ulotke, pójde przygotowana przynajmniej i nie bede wytrzeszczac oczu ze zdiwienia:nerd:

Agacia pociesze cie ze ten dzien juz sie konczy, a jutro napewno bedzie lepiej:-)
 
A ja dziewczynki narobilam sie jak chory krolik caly dzien,zlatalam,zlazilam.Wiec teraz siedze w fotelu zmachana na maksa bez zadnej nadziei juz wlasciwie,ze cos sie samo zacznie,13 dzien po terminie zaraz a ja dalej w dwupaku,troche smutna,troche zawiedziona.Brak slow...
 
Dzwoneczka nie wiem dokladnie jak to sie nazywa, mowila mi ta lekarka ale zapominam, dala najpierw na palce PROSTIN GEL i wlozyla dwa palce tak gleboko i tam cos ruszala nie bylo to przyjemne, ale nie tak bolesne jak sie spodziewalamm bo od rana plakalam w tym szpitalu :eek: z tego co czytalam o oddzielaniu bieguna dolnego wydaje mi sie, ze to to. Powiedziala, ze mam juz miekka szyjke i kosci mi sie rozeszly i ze wg niej urodze na pewno w ciagu 48 godzin. Powiedziala, ze moge krwawic po tym ale jak narazie nic mi nie jest. Tak sie cieszylam bo mialam po tym skurcze wiec dla podtrzymania efektu chodzilam jeszcze caly dzien po sklepach, kupilam i zapakowalam ostatnie prezenty, wszystko lezy pod choinka, ja zmeczona strasznie a skurcze..... chyba ustaly :baffled::baffled::baffled:. Stracilam nadzieje, nie krwawilam, nie odszedl mi czop nic :(((((
Pytia wiec ta chwila jeszcze chyba nie tak blisko ;((( :pP Najbardzij meczoce z calej ciazy jest to czekanie i niepewnosc, raz jestem pelna nadzieji za chwile jestem pewna, ze nie urodze i jeszcze te telefony sto razy dziennie czy mam juz dzidziusia ze soba ;((


No to Natalka wymecz ukochanego, niech poprawi i to najlepiej wymecz na jezdzca!! Naprawde! Stezenie prostaglandyn jest najwieksze po 2 do 4 godzin. Musi zadzialac!!:tak:

Natalkaa jasne ze mi sie spieszy:-) tylko mojej córci nie bardzo:rofl2::-D

dzwoneczka jeszcze raz dzieki za te ulotke, pójde przygotowana przynajmniej i nie bede wytrzeszczac oczu ze zdiwienia:nerd:

Agacia pociesze cie ze ten dzien juz sie konczy, a jutro napewno bedzie lepiej:-)

Anoli SYNTOMETRINE tak sie nazywa tez zastrzyk spojrz na 34 tydz i pierwsze pytanie to wlasnie o to. Poza tym to spojrz: Syntometrine

A ja dziewczynki narobilam sie jak chory krolik caly dzien,zlatalam,zlazilam.Wiec teraz siedze w fotelu zmachana na maksa bez zadnej nadziei juz wlasciwie,ze cos sie samo zacznie,13 dzien po terminie zaraz a ja dalej w dwupaku,troche smutna,troche zawiedziona.Brak slow...

Kaja glowa do gory wiem co czujesz jak wiesz tez przenosilam i z tego wszystkiego to czekanie najgorsze...pomysl, ze tak czy tak to maluszek bedzie z toba lada moment, albo sam wyjdzie albo go poprosza ale to wszystko juz bardzo niedlugo...
 
reklama
czesc dziewczyny...:)

Jestem juz w domku, nadal na antybiotykach z tymze doustnych. Dziekuje wszystkim ktore trzymaly za mnie kciuki , za moj powrot do zywych, do dzieci, rodziny, do was:tak: Poki co wszystko idzie w dobrym kierunku...nie zapeszam;-)
Nadrobic was moge tylko w snach:-D, mam nadzieje ze cieszycie sie juz dziecmi. Pozniej sprobuje wskoczyc na liste mamus:) Jeszcze raz wam dziekuje i oczywiscie Renii za kontakt z wami i wsparcie w tym trudnym dla mnie czasie. Wielkie usciski:-)
 
Do góry