reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamusie 2008

Agatkas - super, że maleńka ładnie przygotowana, bedzie dobrze, lekarze też się czasem mylą, mam nadzieję, że szybko się zacznie!!

Bliźniaki - moja tez o dziwo nie płakuliłą dziś w wannie. A mleczarni to ja całą sieć chyba założę, hahaha.

Anoli - no wszystko fajnie, tylko, że cycki mnie tak bolą, że się dotknąć nie mogę, hihihi.
 
reklama
A mój mąz zauwazył ze dzis mi brzuszek opadł, mówi ze wczoraj byl duzo wyzej:-)ciesze sie bo są jakies widoki na poród:baffled: Ale martwi mnie to ze wkoło pępka brzuch jest jakis taki jakby siny i ciepły tylko w tym miejscu, macie tak może:-:)-:)-(

bliżniaki fajnie ze zagladasz do nas w wolnej chwili, pewnie nie masz zbyt wiele czasu dla siebie tymbardziej jest nam miło:-)

Misiówka o bólu nie pomyslałam:baffled:przez brak doswiadczenia oczywiscie:baffled:wybacz:baffled:
 
ale mnie deprecha zlapala,wrrr..dwanascie dni po terminie,kazdy dzien jest miesiacem,okrutne to czekanie,mozna by przespac,ale bezsennosc rowniez doskwiera:baffled:badz madry czlowieku i pisz wiersze:baffled:
 
xpatrysiax ty miałas robione te odzielenie bieguna dolnego, mozesz cos wiecej napisac jak to sie odbywa i czy sa jakies zagrozenia, powikłania, cokolwiek co lekarz o tym ci mowił:baffled:

Witam wszystkie Mamusie :-)

anoli, lekarz do samego końca nie mówił mi, co będzie robił, ale mam do niego zaufanie i zgodziłabym się prawie na wszystko. Zabieg polega na tym, że lekarz palcami oddziela dolny biegun pęcherza płodowego od ściany macicy, czyli po polsku-grzebie Ci paluszkami w pochwie :-D Zabieg nie jest przyjemny, ale da się wytrzymać. Powikłaniem może być pęknięcie pęcherza. Warunkiem do zrobienia zabiegu jest rozwarcie na 1 palec i brak problemów z łożyskiem.
 
reklama
Do góry