reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamusie 2008

reklama
witam śpiochy
u mnie noc tragiczna :-:)no: nikomu takie nie życzę....aż normalnie wstyd :zawstydzona/y:
zbierało mi sie na wymioty,ale tylko na odbijaniu sie kończyło,ale jak zasnęłam to mi sie cofnęło...mało brakowało a bym si ę ku&*a własnymi wymiocinami zadławiła :errr::unsure:
jeszcze jakby tego było mało to doszły gazy:zawstydzona/y::baffled:
nie wiem co się dzieje,mam nadzieje że dziś będzie ciut lepiej...nawet mi sie wczoraj juz rodzic odechciało...:hmm:
Ewushka trzymaj się :rolleyes:
 
Witam i gratuluje wszystkim nowym mamuśkom :-)

Moja Kluska dalej w 2paku, byliśmy w sobote u gina i szyjka się niestety nie skraca, młoda bryka jak szalona, KTG w porządku a jutro jest termin.... Chyba wyjdize że na święta młoda wyjdzie, od początku uparta normalnie :-D
Jutro idziemy do szpitala się zgłosić że dziś poród ma być :-D:-D


coś widze że źle suwaczek swego czasu wstawiłem :p
 
Witam ponownie wszystkie nowe i stare mamusie :-)
Ja znów zerknęłam do Was tylko przelotem, żeby nadrobić zaległości i pędzę dalej do mojego maluszka;-)

Dziewczyny doradzcie mi bo zauważyłam, że mojemu smerfowi zrobiły się odparzeni na pupci :-( pieluszki zmieniam mu przecietnie co 2 godzinki, czym to może być spowodowane? co mam używać :confused::confused: puder, sudokrem :confused:, jak mu tą dupcie pielęgnować, żeby to świństwo zeszło :confused::-:)confused::confused:

Sorki- chyba wątki pomyliłam :zawstydzona/y::zawstydzona/y: (wybaczcie):zawstydzona/y:
 
Dziendobry dziewczynki ! :-)
Ola 2in1 nie martw sie ja mialam dzis podobna nocke a do tego straszna zgage, teraz jeszcze mnie czysci :crazy: Czuje sie okropnie wlasnie dzis jest TEN dzien i nic :baffled:, tyle na to czekalam, przez 9 miesiecy wyobrazalam sobie jak bedzie wygladal 15 grudnia 2008 a ja poprostu leze z tlustymi wlosami i naprzemian wymiotuje i robie kupke :szok:, waze chyba z 200 kilo, mam rozstepy a dzidzius nie chce wyjsc :wściekła/y:. Juz chyba tak zostane do konca zycia, i nie mam zadnych objawow zblizajacego sie porodu, ktore pozwolilyby mi sadzic, ze bedzie inaczej :errr:. Landryneczka, jak mozesz to podeslij mi na maila w takim razie :-p nataliaoo@poczta.onet.pl
 
Witajcie mamunki, wpadlam do was na chwilke z noiwnka:-):-)

Tygrysek nam sie wepchnal w kolejke:-D a oto wiadomosc:

dziś o 8.20 przyszedł na świat Filipek:) jest malutki i grzeczniutki.ja cierpie troszke z bólu, ale dam radę! Tygrysek82
DZIEN DOBEREK
ja tez tak chceeeeee TYGRYSKU OGROMNE GRATULACJE cos tak czulam ze urodzisz bo sie nie pojawialas na forum :-D
KANKIYA zostalysmy same jak na termin 31 grudnia jak ty sie czujesz???? ja czuje ze bede ostatnia w kolejce:szok:
marzycielko slonce pozdrowilam mezulka od Ciebie juz wczoraj doszedl wieczorem do siebie nic mu nie jest juz moj kapusniak postawil go na nogi:-D
ja juz nie moge sie doczekac kiedy malego bede miala przy sobie i wreszcie sie czyms zajme bo oszaleje...
no i wkorza mnie co 3 dni jezdzenie do szpitala na ktg jak i tak cale ktg hrabia spi ;-) i nie zamierza wychodzic z brzuszka...
jak poradzic sobie z rozstepami na brzuchu tam gdzie maly kopie pojawily mi sie jakies czerwone kreseczki mysle ze to sa rozstepy... a maly ma sile jak kopnie to az nieraz mi lzy poleca :szok:
moc z nami nierozpakowanymi ...
 
witajcie
oczywiscie podczytuje was jak zwykle..

:-D
wygladal 15 grudnia 2008 a ja poprostu leze z tlustymi wlosami i naprzemian wymiotuje i robie kupke :szok:
hehe wymioty i czesta kupka to tez zwiastuny porodu ;-):-D wiec powodzdenia ..bo dzidzia moze z tych co sa punktualni :tak:

edee24..sudocerm ..albo bepanthen..pomoga napewno..nakladaj duzo az czerwone bedzie bialutkie jak u balwanka..:)
 
reklama
Witam kobitki bo weekendzie:)
Ewushka bidulko dobrze, że powoli wzystko się układa
Tygrysku gratuluję wracaj szybko !!! (jak mogłaś tak bez kolejki...)

Dzisiaj już po wizycie u pani gin szyjaka zaczyna się skracać- Szymek chyba jest punktualnym chłopcem i wiele wskazuje, że powitamy go za ok 10 dni, czyli w same Święta. Oczywiście jak zwykle przespał całe KTG. Wróciliśmy do domku i zaczęło się szaleństwo - kopanie, skakanie.

W sobotę była u mnie położna- ta kobieta działa na mnie kojąco, ma jakąś pozytywną energię i mi ję przekazała - miła rozmowa przy serniczku, posłuchała tętna, obejrzała sutki i dodała mi CIERPLIWOŚCI.

P.S. Księżyc nas oszukał, czy tylko Tygrysek wył jak trzeba??:-D:-D
 
Do góry