reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamusie 2008

reklama
MYSZQA - GRATULACJA DLA EKSPRESOWEJ MAMUSI!!!!!!!!

SEMIKO - I DLA WAS SERDECZNE GRATULACJE I MOC BUZIACZKÓW!

Ewushka jest jeszcze w szpitalu, jest z nią coraz lepiej... miała zapalenie jamy brzusznej:-(, reszte napewno opisze jak wróci:tak:.
Ewushka życzymy szybkiego powrotu do zdrowia.

Ewushka - bidulko, pewnie się namęczyłaś! Oby już teraz wszystko było dobrze.

A my wczoraj mieliśmy ciężki wieczór. Oli płakał ponad cztery godziny, w tym przez dwie godziny bez przerwy:-:)-( Bolał go bardzo brzuszek i strasznie się prężył, a ja nic takiego nie zjadłam-tylko ugotowałam sobie trochę jabłuszek. Jak tak dalej pójdzie to skończę na chlebie i wodzie.

xpatrysiax - Pamiętaj, ze przesadna dieta też niekoniecznie jest dobra, bo dziecko może zabraknąć wtedy w pokarmie ważnych elementów. No i kolki i bóle brzuszka niekoniecznie muszą wynikać z tego, co ty zjadłaś.

super szybki poród też taki bym chciała :-)
GRATULACJE !!!
coś czuję że zaczyna mnie boleć jedna pierś! :-( nie wiem czy coś działać zawczasu czy co z tym zrobić? jest twardsza i jednak jak ja dotykam to czuję lekki ból...

Spróbuj pomasować to miejsce i opróżnić je z pokarmu (w czasie karmienia, masując wyciśnij pokarm z tego twardego miejsca, aż zmięknie)
 
Oj przepraszam BlackWizard;-) Tyle tu grudnióweczek że nie sposób spamiętać hi hi. Of course jeszcze Ty przed nas wchodzisz:-)

Kana też się obawiam tego porodu w wigilię albo...sylwestra:szok: no ale jeszcze jakieś nadzieje mam, że urodzę za 7 dni tzn. w terminie...oby:baffled:
Dunia ja sylwestra nawet nie bioe pod uwage.....:no::no::no: w zadnym wypadku.... teraz stwierdziłam,ze bez sensu sie stresowac, wiec mam wyjeba** kiedy sie zacznie....

12.12 o 23.36 przyszla na swiat nasza Zosienka. Oj dala mamusi niezle popalic :) Wazy 3610 i ma 56cm. Buziaki i pozdrowienia dla wszystkich mam z forum i caluski dla dzieciaczkow. Semiko"

Gratulujemy :tak:
Ogromniaste gratulacje dla mamusi i córeczki:*:*:*
 
Semiko GRATULUJĘ:-)
Wracajcie szybko do domku:tak:.

A ja jestem 3 dzień z rzędu zmulona, że szkoda gadać. Tylko bym spała...
Miłego weekendu;-)
 
Ogromne gratulacje dla świeżo rozpakowanej mamusi :-D:-D
my własnie wrócilismy ze spacerku..sie zmęczyłam nawet troszke :-)
kana tak wczoraj sobie z mężusiem rozmawialismy ze fajnie by było gdyby juz się zaczęło, ale mały wie sam najlepiej kiedy ma sie zacząć poród,i wyjdzie kiedy bedzie gotowy poznać rodziców :tak: co nie oznacza ze przestałam go namawiac hihihi
 
reklama
Semiko gratulacje dla Ciebie i Maleństwa :-)


Witam weekendowo wszystkie mamuśki!!!

Patrysia jesteś w pełni usprawiedliwiona :tak:;-) Hmm... ale to naprawdę musi boleć, skoro piguły Cię trzymały:baffled:

dunia w porównaniu z porodem taki ból to pestka :-D

pytia ja wiem, że powinnam jeść, ale jak on płacze, to sobie zarzucam, że to na pewno moja wina. Ograniczam nabiał, a surowych owoców i warzyw w ogóle nie jem. Jak pójdę do mojego ginekologa, to się zapytam o jakieś witaminki i minerały. Dzisiaj też mój Maluszek się męczy, bo postanowiłam sprawdzić, czy to od gotowanych jabłek i zjadłam je też dzisiaj.... No i przy tym wszystkim schudłam już prawie 11 kg od porodu (po porodzie ok. 7,5)...
 
Do góry