reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamusie 2008

hej mamuski :-):-):-):-)

wlasnie wrocilam ze szpitala od kardiologa i dzieki Wam kochane chyba wszystko jest ok, lekarz nie widzi zadnych zaburzen w serduniu mojej Bianeczki:-):-):-):-) mam nadzieje, ze teraz juz wszystko bedzi ok
Dziekuje Wam wszystkim za mile slowka;-);-);-)
a teraz pedze nadrabiac zaleglosci , bo wczoraj bylam do niczego:-)

hmmm ktora nastepna w kolejce na porodowke??:-D:-D
 
reklama
hej mamuski :-):-):-):-)

wlasnie wrocilam ze szpitala od kardiologa i dzieki Wam kochane chyba wszystko jest ok, lekarz nie widzi zadnych zaburzen w serduniu mojej Bianeczki:-):-):-):-) mam nadzieje, ze teraz juz wszystko bedzi ok
Dziekuje Wam wszystkim za mile slowka;-);-);-)
a teraz pedze nadrabiac zaleglosci , bo wczoraj bylam do niczego:-)

hmmm ktora nastepna w kolejce na porodowke??:-D:-D

Widzisz Kochana trzeba wierzyc forumowym ciotką jak mówią że wszystko bedzie OK :-)

Póki co następna w kolejce jest Anoli. Ale się nie spieszy :rofl2::-D
 
hej mamuski :-):-):-):-)

wlasnie wrocilam ze szpitala od kardiologa i dzieki Wam kochane chyba wszystko jest ok, lekarz nie widzi zadnych zaburzen w serduniu mojej Bianeczki:-):-):-):-) mam nadzieje, ze teraz juz wszystko bedzi ok
Dziekuje Wam wszystkim za mile slowka;-);-);-)
a teraz pedze nadrabiac zaleglosci , bo wczoraj bylam do niczego:-)

hmmm ktora nastepna w kolejce na porodowke??:-D:-D
Kankiya ogromnie się ciesze,ze wszystko z malutka w najlepszym porzadku....widzisz nie ma się co na zapas martwic:*:*:*;-):-);-):-);-)
 
Dziewczynki!!Kiedyś była tu mowa o okładach z mocnej kawy na krocze, czy ktoś mi może przypomnieć o co chodzi?????pliiiizzzz

Okłady na krocze z mocnej, parzonej kawy uelastyczniają krocze, siedzi się na takim nasączonym kawą podkładzie jakieś 15 min. Ale to nie przyśpiesza porodu, tylko właśnie uelastycznia.

kankiya - super, że z Bianeczką wszystk dobrze!!!
 
Witam czwartkowo:-)

Właśnie wróciłam od położnej i już wiem jak to bedzie dokładnie wygladać w sobotę.

Przyspieszenie porodu ma polegać na masażu szyjki i podaniu żelu przyspieszajacego jej rozwieranie. Jesli to nie poskutkuje to będą przebijać pęcherz płodowy i podawać oksytocynę.
Powiedziała że jeśli w sobotę nie urodze to do poniedziałku na pewno bedzie juz po.
Strasznie sie boję no ale nic co ma być to będzie:-)
 
Witam

dziewczyny wybaczcie ale nie nadrobie co napisałyście, my czujemy się dobrze ale jestem sama więc brakuje mi troche czasu.
Wczoraj byłyśmy na kątroli i doktor pochwalił że wszystko dobrze, doradził jak karmić i itp. Mała jest aniołkiem, jest bardzo spokojna.

gratulacje wszystkim rozpakowanym mamusiom!!!!!!!!!!!
 
reklama
leki moze dlatego masz brac dluzej ze twoja szyjka juz nie trzyma i chca zebys dotrwala do 39 tygodnia zeby dzidzia byla gotowa
Tygrysku moze masz racje, tylko jak w 39 tyg przestane brac fenka i i mnie tak przytrzyma jeszcze dwa tyg bez skurczy:baffled::baffled::no: bo fenoterol moze zatrzymac akcje porodowa:no: ach nie mysle juz na przod ,bo zwariuje:-)

DZWONECZKO WIELKIE GRATULACJE I DUZO ZDROWECZKA DLA WAS;-);-)
Marzycielko a skad smutny nastroj u Ciebie? Jutro jedziesz do ukochanych Starachowic, wiec prosze mi sie usmiechac;-)
MADZIENKA NAM SIE ROZPAKOWALA?? ALE PRZEGAPILAM, BUZKI KOCHANA I ZDROWECZKA, TRZYMMAY KCIUKI ZA MALENSTWO

Kaja i Blackwizard
-witajcie:-):-):-)
Mamuska2008 nic tylko pozazdroscic figurki, skoro ludzie nie zauwazyli , ze jestes w ciazy:-)
Anoli lepiej skasuj suwaczek , bo szkoda Twoich nerwow;-)i nie blokuj kolejki:-D:-D
Kana dziwnie z tymi twoimi bolami:baffled: najpierw sie naciepisz i ludzisz, ze juz sie zaczyna akcja a one pozniej przechodza- o co tu chodzi:no: wspolczuje
Zapominajko daj znac po wizycie
Dorotko dziekuje za komplement, ale to imie dalej dzieli mnie i mojego B, bo jemu sie nie podoba:-( a ja odkad wyszedl mi test pozytywnie wiedzialam, ze bede miala coreczke Bianeczke i nie jestem w stanie zmienic, tym bardziej , ze moj B mial wymyslec imie dla chlopca, wiec chyba sparwiedliwie:-D:-D

Dzieki kochane dziewuszki nastepnym razem bede bardziej wierzyc forumowym cioteczkom i nie bede sie na zapas stresowac:-):-)
 
Ostatnia edycja:
Do góry