reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamusie 2008

reklama
Cześć kochane :-)
Dzis mamy jeden z cięższych dni-Mały wciąż płacze, a my nie wiemy, jak mu pomóc :-( Ma problemy z łapaniem cyca...

Xpatrysiu jak bedziesz miala chwilke to daj znac gdzie rodzilas tzn w ktorym szpitalu:tak::tak: jeszcze raz gratuluje oleczka:tak::tak:

tygrysku rodziłam w Koperniku, właściwie to zdecydowaliśmy się tam rodzić w poniedziałek po południu, a w nocy już rodziłam :-)
 
Cześć kochane :-)
Dzis mamy jeden z cięższych dni-Mały wciąż płacze, a my nie wiemy, jak mu pomóc :-( Ma problemy z łapaniem cyca...



tygrysku rodziłam w Koperniku, właściwie to zdecydowaliśmy się tam rodzić w poniedziałek po południu, a w nocy już rodziłam :-)


patrysiu witaj:tak::tak: oli pewnie zachwilke sie nauczy jesc z cucucha:tak::tak:

wierze w niego:-D a ty sie trzymaj i niepoddawaj sie:tak::tak:
 
Kochana, to tak jak ja, tez już nie liczę, ze nadrobię, tego posta produkuję już 2 godziny, ciągle brak czasu.
Na dodatek też nie poznaję synów, tak mnie wkurzają, niby nic nie robią, ale ja ciągle się na nich drę, bo zachowują się czasem jak nienormalni.
To chyba ja jestem wyrodną matką, bo najchętniej to ucieklabym z tego domu wariatów i wróciła jak się wszystko unormuje.


Dopisuję sie do waszego klubu, też Malutka daje czadu i nie wiem jak długo to wytrzymam, całe noce na cycku, dzisiaj po karmieniu około 23 w nocy, dałam jej jeszcze 30 ml z butli, zeby trochę pospała, a ona i tak wstała po godzinie i w ryk.

Boję się dzisiejszego wieczoru, bo maż dzis wyjechał i zostałam sama, na pewno przeryczę cały wieczór i nie wiem czy dam radę wykąpać Malutką

Oj zły humorek ale dasz radę bo jak Ty nie dasz to ja już nie wiem kto da :tak:;-)

witam czy znacie jakies forum dla grudniowych ojcow?????

Witam Cię serdecznie i melduję , ze na dobrym forum jesteś:-)

Marzycielka tez juz zakupilam podobne nosidelko, ale bardziej z mysla o moim mezu, bedzie smigal z malą na brzuchu, niech zobaczy jaki klocek nosilam przez tyle miesiecy i jak czasami bylo ciezko:-)

Mój M tez ma smigać :-)

czesc dziewczynki....
przyszlam pogratulowac rozpakowanym mamusiom jesli takie sa ( bo nie jestem w stanie przeczytac wszystkiego) a tym ktore czekaja zyczyc rychlego rozwiazania:):):)
pozdrawiam

Wow GRATULACJE i bardzo mocno trzymam kciuki za Sierpnióweczkę 2009 !!!!!:tak:

Czesc dziewczyny

U mnie cały czas to samo, najchetniej zamknęłabym się w pudełku, popłakła troche, zasneła i obudziła za rok :-(. Jestem zmeczona, czuje sie samotna i wszystko mnie przeraza. Nawet jedzenia mi sie nie chce do siebie szykowac. :no: ale nie bede juz wam tutaj narzekac.

Ciekawe co u Paoli i Reni.

Nie jesteś SAMOTNA masz Nas :tak:

Cześć kochane :-)
Dzis mamy jeden z cięższych dni-Mały wciąż płacze, a my nie wiemy, jak mu pomóc :-( Ma problemy z łapaniem cyca...

Wiem co to znaczy bo moja Mała nie chce właśnie dlatego piersi bo mam za małe sutki i nie może ich złapać buuu:-(
Ale odciągam i daję w butelce ze smoczkiem podobnym do sutka czyli takim twardym :-)


A dzisiaj leżałam z Małą i patrząc na Nią płakałam ze szczęścia !
Ja Ją tak bardzo mocno mocno kocham , że nie wiem:-)

A i zatęskniło mi się do porodu nie wiem dlaczego, ale dla mnie taki magiczny był choć bolało;-)
 
Aga_irlandia gratuluję i nie martw się na zapas - musi być dobrze!!!!

Agaciu słonko uśmiechnij się będzie dobrze!!!!

Blizniaki - kto da radę jak nie Ty????

Misiówka żeby Ci mała nie zrobiła małego psikusa i akurat nie chciała wyjść wtedy gdy Ci najmniej wygodnie:)

Wiadomość od Paoli:
"Witam....zostalam w szpitalu na obserwacji-ale urodzic nie mam szans-jeszcze nie czas na mnie.Prawdopodobnie mam wirusowe zapalenie jelit-uwazajcie bo l atwo sie mozna tym zarazic-bo teraz jest jakas epidemia na to.Rano myslalam,ze skonam-NIGDY sie tak nie umeczylam. POZDRAWIAM WAS LASECZKI:-)"


 
Xpatrysiax, Marzycielka, Cyprysiowa widze ze karmienie piersia nie jest takie proste, ale wierze ze wasza cierpliwosc bedzie nagrodzona i dzieciaczki beda ladnie jadły. Musi sie wam udac bo wtedy my bedziemy miały motywacje:tak:

Chyba tez zaczne te masaże, bo herbatka juz sie opiłam i nic:baffled:

Marzycielko jak tak tesknisz to ja chetnie odstapie ci swój poród, co ty na to? Moze dzis w nocy?:-D
 
reklama
Do góry