reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamusie 2008

Agatkas, jesli będziesz pisała przekaż proszę Paoli, żeby się dzielnie trzymała.

Przynosze wiadomosc od Arlets:

"Urodzilam o 15 chlopaka malego Nataniela.53cm 3230g"

A my GRATULUJEMY!!!:tak::tak::tak::tak:


GRATULUJĘ

Hej dziewczyny

czekam na pokój, nie wiem czy dzisiaj coś zaczną ze mną:wściekła/y:..... postaram się dać znać:tak:.

Jak nie zaczną???!!!
Renia ty to chyba aniołem jesteś, ja bym ich rozniosła!
 
reklama
witam ponownie;-)
Ja pelna w strachuu przed jutrem... :-( z jednej strony chce zeby jush bylo po a z drugiej sram ze strachuu :tak::-( boze niech jush bedzie po bo oszaleje :-(
jutro z rana jeszcze sie odezwe do was a teraz pedze na Fabryke Gwiazd i do wyrka :baffled: 3 majcie za mnie kciukasy :szok::tak:;-)

GRATULACJE !!!:)
 
hej dorotka no jak nie zauwazylas to mam termin na sierpien:):):) oby wszystko bylo dobrze:)
kochana trzymam kciukasy żeby wszystko poszło po myśli

Czesc dziewczyny

U mnie cały czas to samo, najchetniej zamknęłabym się w pudełku, popłakła troche, zasneła i obudziła za rok :-(. Jestem zmeczona, czuje sie samotna i wszystko mnie przeraza. Nawet jedzenia mi sie nie chce do siebie szykowac. :no: ale nie bede juz wam tutaj narzekac.
pocieszajace jest to ze nie jestes sama, bynajmniej mi to pomaga, jak czytam ze tez tak macie, bo juz myslałam ze jakas chora jestem, wiec wszystko z nami w normie
Oj zły humorek ale dasz radę bo jak Ty nie dasz to ja już nie wiem kto da :tak:;-)

A dzisiaj leżałam z Małą i patrząc na Nią płakałam ze szczęścia !
Ja Ją tak bardzo mocno mocno kocham , że nie wiem:-)
Dzięki za\wiare we mnie i musze sie pochwalic ze dałam rade z kapiela i nie było tak zle, ciesze sie jak głupia.
mam tak samo, najpierw lezałam i ryczałam ze juz nie daję rady, tylko cycek i cycek i ze nie mam juz siły a potem patrzyłam na nią i ryczałam ze ona taka śliczna i ze tak ja kocham.

Przynosze wiadomosc od Arlets:

"Urodzilam o 15 chlopaka malego Nataniela.53cm 3230g"

A my GRATULUJEMY!!!:tak::tak::tak::tak:

NAJSERDECZNIEJSZE GRATULACJE
 
Witam wieczornie...


Misiowka masaz nic na razie nie bierze a zdziwiona jestem bo to juz 2 masaz w ciagu 3 dni wiec normalnie zalozylabym sie, ze juz jestem PO;-)

ARLETS GRATULACJE KOCHANA:-):-):-):-):-)

Dunia fryzjer do dupy schrzanila mi wlosy, ale nawet sie za bardzo nie przejelam bo generalnie chyba mam zlewke na wszystko - za miesiac odrosna..;-)

Ola ja masaz robilam dotychczas szczoteczka do zebow z tym ze ja meczylam brodawki i to nie kilka minut a jakies 45 min kazda I NIC. Sutki mam tak czule, ze lpiej ich nie dotykac!!! NIe wiem jak bede karmic, ale mam nadzieje, ze krotko i skutecznie:-):-)

Poza tym to moj maz mnie wkurza juz niemilosiernie a jest w domu od tygodnia...i nie wiem dlaczego tak jest ale nie podoba mi sie TO!

Dodatkowo to znalezlismy najcudowniejszy sklep pod sloncem jak ma sie starsze dziecko, z roznymi przyrzadami do roznego rodzaju robotek recznych!! 2 pietra od haftowania przez kartki swiateczne sklejanki wycinanki obrazy przyklejanki maski drewienka obrazy ksiazki jak to wszystko zrobic i co sie z czym je. No cudowne miejsce!! To moj prezent na Mikolajki.

Acha ostalam jeszcze 5aleje E. Arden od meza na Mikolajki i dzieki wam zastanawiam sie nad kupnem nosidelka...to by bylo na tyle:)

Zycze wszstkim terminowym oraz po...hm w tym sobie cobyscie/my dostaly upragnione dzieciaczki na 6 grudnia!!!:-):-):-):-):-)
 
;/ rhhhh ehh cos czuje ze my tu z mężem bedziemy dzialac,spacerowac sutki masowac a mały i tak wyjdzie tak jak mu sie spodoba...wiec nie wiem czy to wszystko warte zachodu :/
nawet na ktg zadnych skurczy nie mam :((( a jutro skoncze 38tydzień....
 
reklama
Ola ja mialam rozwarcie na 3cm i bylam juz na sali przedporodowej "przygotowywana" do porodu (pierwszego) w Polsce lezalam pod ktg i tez nie wykazalo, ze mam skurcze, potem wykazalo jakies a pielegniarka do mnie PAAAAANI mnie to bardziej brzuch boli jak mam okres niz pania teraz....po zapisie, takze powiedzialabym - nie sugeruj sie:))))

Poza tym przeczytaj opis na watku porodowym Yoki ona tez miala i jej nie wykazalo - z tego co zrozumialam oczywiscie:))
 
Do góry