reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamusie 2008

reklama
okruszek - to nieciekawie... współczuję, ale dobrze, że będziesz pod kontrolą, jeszcze troszkę czasu jest, oby dzidziuś się dobrze czuł!!! Tzymam kciuki kochana i pisz na bierząco jak się czujecie!!

Zapominajko - nawet nie wiesz jak ci współczuję to musi być okropne takie spuchnięte wszystko, ja dzięki Bogu nie buchnę, ale brzuch mam olbrzymi i ledwo się ruszam ostatnio...

Ania - witaj kochana i pisz jak było i jak bobasek!!

Zapominajka - ja też warczę na wszystko i wszystkich.... ehhh już nie wiem sama dlaczego...

Paola - to u was normalnie kolejka do kompa, hehehe...

landryneczka - śliczny awatarek...

asiulkaa - jak rodziłam Misię to mi zrobili USG i oszacowali ją na 3600 - w zwiążku z tym, że zmierzyli mi biodra i okazały się baaardzo wąskie rozważali już cesarkę, ale powiedziałąm, że nie ma bata nigdzie nie idę, rodzę naturalnie i urodziłam, co prawda Misia miała 2980 gram, ale podobno i tak mogłam mieć problemy, a jednak się udało. Bądź dobrej myśli!

Laski już nie mam siły dalej czytać, hahaha, ale może uda mi się nadrobić później...

Jutro idziemy na oględziny szkół, mam nadzieję, że już coś się wyklaruje i wybierzemy konkretną dla Michaśki. Trzymajcie kciuki, ponadto jutro wizytacja z agencji, bleeee....
 
haha tak się smieje i nie smieje..ze chcę albo do domu albo na porodówkę :) bo i towarzycho na sali mam jakies mdłe..oby jutro był juz mój lekarz...
U mnie też jedna leży co od rana się ani słowem nie odezwała....wyobrażasz sobie....??
Ok dziewczynki zmykam papa

Anka jakby mnie nie wypuścili dzisiaj to powodzenia jutro Ci życzę.

Dzieki Reniu, a Ty pewnie urodzisz przede mną....swoją drogą bardzo grzeczna jesteś że posłuchałaś starszej w przenoszeniu kolezanki:-D:-D:-D:-D:-D:-):-):-)
Powodzenia Kochana i wracaj z maluszkiem.
 
hej !!!

głowa mnie boli od kilku dni i nie moge wytrzymać juz :-(

byliśmy dzis na usg bioderek i wszystko ok ale profilaktycznie pieluchować mamy szeroko i za miesiąc na kolejne usg ! Lenka przespała całe badanie !

a tak w ogóle to w dalszym ciągu nie poznaje swojego starszego dziecka :sorry: nie mam juz sił i pomysłu co zrobić :baffled:


jeju Justys a dopadly cie takie skorcze odrazu po odstawieniu ze musialas miec cesarke na cito????:szok::szok::szok: jeju byle do soboty przezyc :eek::eek: wtedy zobaczymy jak organizm reaguje na odstawienie tego cholerstwa:baffled::baffled::baffled:

na ktg wyszedł zaraz rano skurcz i ponoc do wieczora bym sie posypała na pewno :baffled:
 
Witam sie z wami na minutkę.
Niestety raczej postów nie nadrobię, bo to ponad 60 stron, ale sie rozpisałyście:-)
Dzisiaj wyszłyśmy do domku, na szczęście wszystko jest ok, poza tym że ciągle chce mi sie ryczec i wszystko mnie denerwuje. chyba jakaś depresja poporodowa, boje sie że sobie nie poradzę.
Teraz lece już kąpać Magdunię.
Jak uda mi się to zajrzę jutro i opiszę wiecej.
Spokojnej nocki mamuśki rozapkowane i w dwupakach.

I serdecznie gratuluję wszystkim mamuśkom, które sie rozpakowały.

witaj w domu !!!!

a z depresją to podamy sobie ręce ! ja znów dzis sie zryczałam okrutnie !!!
 
szkoda bo nie umiem poczytać wszystkiego !!! niby w domu cały czas a na nic czasu nie mam :baffled: ide spać bo sie wsciekne z tą głową !!!
 
Hej wszystkim

Mam rozwarcie na dwa palce, skurcze co 5 minut i .............. jestem w domku, coraz bardziej mi się to podoba, boli jak nie wiem ale mam wrócić do szpitala jak mi wody odejdą:-D:-D:-D:-D:-D. Więc zapowiada się ciekawa nocka..... ciekawa jestem czy się prześpie, położna powiedziała że przed weekendem urodzę:-D:-D:-D:-D.

Miłej nocki

Ps. Anka jednak ty urodzisz pierwsza:-D:-D.
 
Hej wszystkim

Mam rozwarcie na dwa palce, skurcze co 5 minut i .............. jestem w domku, coraz bardziej mi się to podoba, boli jak nie wiem ale mam wrócić do szpitala jak mi wody odejdą:-D:-D:-D:-D:-D. Więc zapowiada się ciekawa nocka..... ciekawa jestem czy się prześpie, położna powiedziała że przed weekendem urodzę:-D:-D:-D:-D.

Miłej nocki

Ps. Anka jednak ty urodzisz pierwsza:-D:-D.
To pech...myślałam ze wreszcie będziesz to miała za soba...ale swoją drogą to bardzo ładnie że nie wpychasz się w kolejkę...:-):-):-):-):-D:-D:-D:-D
W każdym razie do weekendu już niedaleko i niedługo będziesz miała przy sobie swojego maluszka.

A tak w ogóle dzień dobry wszystkim. U mnie nastał wielki dzień i wreszcie zobacze swoją wymarzoną królewnę...szkoda tylko że dziś jej nie będę mogła miec przy sobie ale może uda mi się namówić jakąs siostrę żeby choć na chwilkę ją przyniosła..Z jednej strony nie moge się już doczekać a z drugiej nie chce mi sie wierzyć że będe miała za chwilkę małą dzidzię.
Dziś już pewnie nie wejdę więc życzę Wam miłego dnia i trzymam kciuki żeby już się zaczęło tym które chcą już rodzic.

Zapominajko mam nadzieje że nie będziesz miała nic przeciw jak wyślę Ci smska jak już będę po , jako kompance z tego samego szpitala.

Buziaczki i do zobaczenia już po rozpakowaniu.....:-)
 
witam :-)

ja juz w domku oczywiscie nieuda mi sie nadrobic zaleglosci ale jak znajde wiecej czasu to postaram si co nie co opisac;-)

gratuluje wszystkim mamusiom;-)
 
reklama
dagulla witaj s powrotem :)
no ja juz po śniadanku i obchodzie..przyszła wataha 11 osób same baby jeden doktorek :] no i teraz czekam na internistę....ciekawe co nowego wymyśli....a może nic nowego tylko kolejny inteligent powie no to jak sa dusznosci to leżeć i sie nie ruszac hahaha chyba bym padła,wstała wyszła z siebie i stanła se obok :D
a wo gule to noc nie przespana...ale to nie tylko u mnie bo zadna spac nie mogła..jedna miała miec dzis cesarke(37tc) ale w nocy wody jej odeszły haha jaja nie z tej ziemi....kuźwa no ona mogła juz se poczekac do rana na cesarke a mi wody mogłyby tak odejść :]
Anka-u mnie sie troszke towarzystwo rozgadalo..ale to dosłownie troszkw...2-3 słowa cisza na godzine haha
 
Ostatnia edycja:
Do góry