reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamusie 2008

Witam mamuśki.....ja nadal w dwupacku....

Od samego przebudzenia tak boli mnie podbrzusze,ze oszaleje....chociaz jak chodze to troszke lepije, dlatego zaraz mykam na zakupy jakies,bo tak to szału dostane..

Widze,ze mamuski dzisiaj spokojni od rana....cos nas ostatnio w ogole mało na forum...albo mi sie tak wydaje...
 
reklama
Witam mamuśki.....ja nadal w dwupacku....

Od samego przebudzenia tak boli mnie podbrzusze,ze oszaleje....chociaz jak chodze to troszke lepije, dlatego zaraz mykam na zakupy jakies,bo tak to szału dostane..

Widze,ze mamuski dzisiaj spokojni od rana....cos nas ostatnio w ogole mało na forum...albo mi sie tak wydaje...

Kana, mamusie rozpakowane mają mniej czasu a my w dwupaku chyba coraz bardziej zmęczone :-( Ale przynajmniej nie ma tyle stron do nadrabiana ;-)
 
Witajcie laeczki:-)
ja rowniez melduje sie w dwupaku - choc wczoraj mialam potworne bole brzucha i troszke wydygalam:baffled: ale na razie spox i mam nadzieje, ze jeszcze tak bedzie przez 2 tyg:tak:
ide poczytac co naklikalyscie od wczoraj
muaaaaaaaaaaaa;-)
 
No dokładnie: jedyny :-D Ale myślę, że mamusie rozpakowane są nam za to wdzięczne ;-), bo nie sposób nadrobić przy maluszku np. 20 stron, a w dniach przypływu weny twórczej i więcej :-D
HAHAHA no ja nie rozpakowana jestem,a czasem jak siadałam do kompa to po prostu zanim nadrobiłam...hoho.....to było kolejne 10 stronic:p
 
No wreszcie nadrobilam to ci wczoraj naklikaliscie:)))
ja juz jestem dzis od 5 na nogach i mam wielka energie :szok: do pracy;-)
Ja dzis sie znow wzielam za wielkieeeee sprzatanie calego domku i obiadek juz gotowy , mezulek jak wroci z pracy bedzie mial co jesc nawet dzis wieczorkiem.Amusze sie przyznac ze w soboty wieczorkiem to albo pizze zjemy albo kebab bo zawsze wychodzimy na miasto na zakupy.I pozniej wracam panieta i nic mi sie nie chce:))
dzis schabowe,suroweczka z salaty z oliwkami, i frytki mam wielka ochote na nie:-D a co co jakis czas mozna! a na 1 danie zupka grzybowa cos mi starasznie ta zupka podpadla i moglabym ja jesc codziennie:)
Jak jeszcze daleko do 31 grudnia. maly dzis od rana mnie po zebrach kopie niezby przyjemna sprawa:no:
buziaki dla wszytkich nierozpakowanych jeszcze... moc z nami:))

 
No wreszcie nadrobilam to ci wczoraj naklikaliscie:)))
ja juz jestem dzis od 5 na nogach i mam wielka energie :szok: do pracy;-)
Ja dzis sie znow wzielam za wielkieeeee sprzatanie calego domku i obiadek juz gotowy , mezulek jak wroci z pracy bedzie mial co jesc nawet dzis wieczorkiem.Amusze sie przyznac ze w soboty wieczorkiem to albo pizze zjemy albo kebab bo zawsze wychodzimy na miasto na zakupy.I pozniej wracam panieta i nic mi sie nie chce:))
dzis schabowe,suroweczka z salaty z oliwkami, i frytki mam wielka ochote na nie:-D a co co jakis czas mozna! a na 1 danie zupka grzybowa cos mi starasznie ta zupka podpadla i moglabym ja jesc codziennie:)
Jak jeszcze daleko do 31 grudnia. maly dzis od rana mnie po zebrach kopie niezby przyjemna sprawa:no:
buziaki dla wszytkich nierozpakowanych jeszcze... moc z nami:))

Haha landryneczko :-D:-D:-D ta moc nam się szczególnie przyda :-D:-D:-D
 
"MAMUSIE PROSZE O NIE DOPISYWANIE SIE SAMODZIELNIE TYLKO WYSłANIE MI PRYWATNEJ WIADOMOśCI"


Cyprysiowa wyslalam ci meila z danymi mojego malego zeby dopisac do listy grudnioweczek i nie wiem czy dostalas. Nie chce sama dodawac ale jesli nie masz czasu moge to sama zrobic.
pozdrowka
 
reklama
Agga i jak stosunki z mezem, pogodziliscie sie?

A ja mam dzisiaj doła, wszystko mnie boli:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:, mam ochote jechać do szpitala i ich błagać żeby mi córcie wyciągli:angry:, mam już dość, płakać mi się chce i jeszcze te skurcze nieregularne mnie dołują:angry:, ile jeszcze:-(.

Reniu wspolczuje Ci i nie wiem co napisac aby Ci troszke ulzylo:-(trzymam kciuki, aby twe meki wkoncu sie skonczyly i zeby dzidzia byla przy Tobie;-)
 
Do góry